Sayfa 11/16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
154 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: miracle losyon tedavim

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dekort bende 1 ay ekledim kullandım. fark görmeyince hemde riske girmemek için bir daha kullanmadım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı altona1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Teacher, öncelikli olarak bu tedaviyi kadınlar kulübünde paylaştığın için teşekkür ederim. Sayende bu siteden haberdar oldum. Miracle Losyonu (Loreal arginine,dekort ampul, diane 35,aldoctone) yaklaşık 1 ay kullandım. Fakat oldukça düzensiz bir kullanımdı. 1 kere sürdüysem, 10 gün sürmedim; bazen 5 gün üst üste sürdüm vs. Buna rağmen gözle görülür olumlu bir etki söz konusu. Gerçi yeni çıkan diken diken saçlarım yok ama sanki cansız olanları kalınlaştırdı, güçlendirdi ve çabuk uzamasını sağladı. Ancak benim için sıkıntılı olan bir durum sözkonusu: Dekort'un içinde kortizon var. Losyona devam etmek istiyorum ancak bu neden beni durduruyor. Neticede deri tarafından emiliyor. Sence bir zarar söz konusu olur mu ileride?
    Foruma hoşgeldiniz. Hemcinslerimi bu forumda daha çok görmek beni mutlu ediyor.
    Sorunuza gelince, ben bu kaygılardan dolayı losyonuma hiç bir zaman dekort eklemedim. Bu eksiklik losyonumun faydasını engellemedi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba teacher hanim. bir sey soracagim ilk sayfada ciplak gozle bakinca daha toparlanmis gozukuyor sac demissiniz ben de buna benzer celiski yasiyorum. Isik altinda cekince cok bosluklu duruyor hatta normal gundede foto cekiyorum bakiyorum birde aynaya bakiyorim cok fark var. acaba disardan bakanlarin nasil gordugunu nasil anlayacagiz. Bir de silikonsuz sampunla ilgi gorusunuze rasladim ayni durumu bende dusunuyorum. dogal diye gayret ediyoruz ama dolgunlugu aliyor sert gosterse bile. sls icermeyen ve silikon iceren sampuan bakiyorum demissiniz bulabildiniz mi acaba ben canbesler sentor diye bir markadan ama guvenip alamadim.

Yeni Üye
    Alıntı teacher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Foruma hoşgeldiniz. Hemcinslerimi bu forumda daha çok görmek beni mutlu ediyor.
    Sorunuza gelince, ben bu kaygılardan dolayı losyonuma hiç bir zaman dekort eklemedim. Bu eksiklik losyonumun faydasını engellemedi
    Bir de öyle deneyim. Ayrıca losyonu saç uçlarıma da sürmeyi düşünüyorum. Belki kalınlaşırlar Çok teşekkür ederim.

Yeni Üye
    15 gün önce göz ameliyatı olduğum için, losyonu kullanmayacağım bir süre. Hangisinin (muhtemelen dekort'un) yan etkisinde yazıyordu emin değilim ama, göz basıncını artığı vs diye bir madde vardı. O yüzden 1. ayın sonunda göz doktoruna danışarak kullanmaya karar verdim. Zaman kaybı gibi gelse de bu bekleyiş, yine de cesaret edemedim.
    Bu süre içinde de Kerastese Densifique aldım. 3 ayda 1700 sac telı vaat ediyorlar.İşe yarayacağını pek sanmıyorum ama en azından denemedim demem. Zaten ne kullanırsak kullanalım, 1. ayın sonunda az veya çok bir gelişme görülüyor. Umarım herkes sağlıklı ve güçlü saçlara kavuşur

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba teacher hanim. bir sey soracagim ilk sayfada ciplak gozle bakinca daha toparlanmis gozukuyor sac demissiniz ben de buna benzer celiski yasiyorum. Isik altinda cekince cok bosluklu duruyor hatta normal gundede foto cekiyorum bakiyorum birde aynaya bakiyorim cok fark var. acaba disardan bakanlarin nasil gordugunu nasil anlayacagiz. Bir de silikonsuz sampunla ilgi gorusunuze rasladim ayni durumu bende dusunuyorum. dogal diye gayret ediyoruz ama dolgunlugu aliyor sert gosterse bile. sls icermeyen ve silikon iceren sampuan bakiyorum demissiniz bulabildiniz mi acaba ben canbesler sentor diye bir markadan ama guvenip alamadim.
    Organix Biotin & Collagen Şampuan istediğim özelliklere sahip. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum çok memnunum. Kıvamı oldukça yoğun, küçücük bir miktar temizlemeye yetiyor
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi images.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı altona1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15 gün önce göz ameliyatı olduğum için, losyonu kullanmayacağım bir süre. Hangisinin (muhtemelen dekort'un) yan etkisinde yazıyordu emin değilim ama, göz basıncını artığı vs diye bir madde vardı. O yüzden 1. ayın sonunda göz doktoruna danışarak kullanmaya karar verdim. Zaman kaybı gibi gelse de bu bekleyiş, yine de cesaret edemedim.
    Bu süre içinde de Kerastese Densifique aldım. 3 ayda 1700 sac telı vaat ediyorlar.İşe yarayacağını pek sanmıyorum ama en azından denemedim demem. Zaten ne kullanırsak kullanalım, 1. ayın sonunda az veya çok bir gelişme görülüyor. Umarım herkes sağlıklı ve güçlü saçlara kavuşur
    Geçmiş olsun.Acil şifalar dilerim

Yeni Üye
    Alıntı teacher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.Acil şifalar dilerim
    Çok teşekkürler.

Hocam ben bu mracle losyonn icine elevit filan attim b vitamini kompleksi cok kotu bir kokusu oldu acaba yanlis mi yaptim etkilesimemi girdi anlamadim

Öncelikle konu sahibi arkadaş olmak üzere hepinizden özürdilerim.
    Ana konu kapandığı için buraya sormak durumunda kaldım.
    50 ml Elseve içine (1.5 gr spiro çözdürdüm) 1 kutu diane + 10 ml Allerset çok mu olur sizce?
    21.02.2015
    Sabah RU 50 mg (elseve haftalık hazırlıyorum)

28.11.2014
    Sabah Miracle Losyon
    Öğlen Miracle Losyon (100 ml elseve 2 aldactone 1 allerset 1 dekort ampul 1 elleacnelle -diana bulamıyorum-)
    08.12.2014
    Akşam Minoxil/Avodart
    24.12.2014
    Çarşamba Dermoraller öncesinde Minoxil/Avodart
    Çarşamba - Cumartesi Konazol Şampuan
    Defne Sabun hergün

Yan destek Tresan Kayın Özlü Tonic

mümkün olduğunca;
    kefir, ruşeym, üzüm çekirdeği tozu tüketiyorum

Sayfa 11/16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon