Sayfa 1/16 12311 ... SonSon
154 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: miracle losyon tedavim

SaçımınDoktoru Üyesi

miracle losyon tedavim

Eklenti 1100Eklenti 1098Tedavime 20 mayısta başladım. 1.ve 2. losyonuma sadece 1 kutu qlarista(etinil östrojen yerine östrojen valerat içeren bir doğum kontrol hapı)ekledim.Doğal östrojene en yakın olduğunu okuduğum için qlarista tercih ettim(miracle onayıyla tabiSizlerle ortak yanımız şu ki; 35 yaşın üstünde ve sigara kullanan biri olduğum için hormon ilaçlarını benim de oral yoldan kullanmam riskli.
    Bu arada saç dökülmesiyle son derece barışık olan abimi de losyonu kullanması için teşvik ettim. Aynı losyonu ortak kullandık.
    3.losyonu 1 kutu diane 35, 1 kutu aldacton, yarım şişe zyrtek oral damla ile hazırladım.
    Buraya kadar hepsini abimle ortak kulandık. Ben herhangi bir yan etki görmedim. Sizlerin paylaştığınız yan etkileri abimin okumasını sağlayarak herhangi bir şikayeti olursa onun losyonunu değiştirmeyi önerdim.Hiç bir şikayeti olmadığını söyleyerek kullanmaya devam etti.
    şimdi tatil dolayısıyla ayrıyız. Onun yeni losyonu 1 kutu diane 35, 1 kutu aldacton, yarım şişe zyrtek oral damladan oluşmakta.Başlarda benim ısrarımla başlamasına rağmen evden ayrılmadan önce bana yeni losyonunu hazırlattı
    Benim yeni losyonum 2 kutu diane 35, bir şişe allerset oral damla.Losyon olarak her zaman elsevi tercih ettim.
    Gelelim sonuçlara; ilk haftadan itibaren her ikimzde de saç dökülmesi durdu denecek kadar azaldı.yaklaşık birinci ayın sonunda ilginç biçimde benim şakaklarımdaki tüyler saça dönüştü. Abimin şakaklarında(şakaklarında açıklık yok bu arada)alnına doğru tek tük saçlar çıktı.İlginç bulma nedenim, biz sorunumuz olmadığı için bu losyonu şakaklarımıza uygulamadık.Tepe ve verteks bölgelerimize uyguladık.Bu sonucu sadece akıp bulaşan losyondan aldık
    Tepe ve verteks bölgelerine gelince abimi o kadar iyi inceleyemiyorum.kendisi de ilgisiz.Öncesi fotolarını çektim.şu an gördüğüm kadarıyla belirgin bir faklılık yok olduğunda onları da resimleyip sizlerle paylaşıcam.
    Bendeki gelişmeleri fotolarla göstermek istedim.

20 MAYIS 2014

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20140602_231828.jpg
Görüntüleme: 3888
Büyüklüğü:  256.7 KB (Kilobyte)
ID:	153Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20140602_232159.jpg
Görüntüleme: 3854
Büyüklüğü:  228.0 KB (Kilobyte)
ID:	154Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20140616_212517.jpg
Görüntüleme: 3869
Büyüklüğü:  243.0 KB (Kilobyte)
ID:	155

08 TEMMUZ 2014

Resmin ismi:  20140807_160100.jpg
Görüntüleme: 3866
Büyüklüğü:  246.0 KB (Kilobyte)
ID:	156Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20140807_155946.jpg
Görüntüleme: 3855
Büyüklüğü:  223.1 KB (Kilobyte)
ID:	157

19 KASIM 2014 GÜNCELLEME

Bir ara gelişme durmuştu. Sanırım saçlar dinlenmeye geçmişti. Şu an saç çıkışları devam ediyor. Verteks bile ümit vaadediyor Güncel resimleri ekliyorum. Öncelikle karşılaştırma şansı olsun diye öncekilerle aynı açıdan çekilmiş olanları paylaşıyorum.

Resmin ismi:  20141109_200947.jpg
Görüntüleme: 2760
Büyüklüğü:  196.5 KB (Kilobyte)
ID:	1092Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20141109_201105.jpg
Görüntüleme: 2715
Büyüklüğü:  197.4 KB (Kilobyte)
ID:	1093

Aşağıdaki resimde ufak saç çıkışlarını göstermeye çalıştım. Sadece arkadakileri gösterebildim. Oysaki orta çizgi boydan boya saç çıkışlarıyla dolu

Resmin ismi:  20141015_210318.jpg
Görüntüleme: 2723
Büyüklüğü:  189.2 KB (Kilobyte)
ID:	1094

Flash kullanmadığımda durum çok daha iyi görünüyor. Çıplak gözle de aynen böyle. Aşağıdakiler de buna örnek

Resmin ismi:  20141109_203654.jpg
Görüntüleme: 2677
Büyüklüğü:  163.7 KB (Kilobyte)
ID:	1095Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20141117_153641-1.jpg
Görüntüleme: 2736
Büyüklüğü:  153.9 KB (Kilobyte)
ID:	1096

Resmin ismi:  20141118_115526-1.jpg
Görüntüleme: 2721
Büyüklüğü:  168.7 KB (Kilobyte)
ID:	1097
    Konu anl tarafından (23.01.2015 Saat 10:02 ) değiştirilmiştir. Sebep: Güncelleme

SaçımınDoktoru Üyesi
    Resimde fark edilmiyor sanırım.Ama tepe bölgesindeki açıklıklar çıplak gözle bakılınca görünmüyor neredeyse artık.Yani tepede gelişme vertekse göre daha fazla.Uzun süredir görüşmediğim şimdi buluştuğum arkadaşlarım saçlarımın gürleştiğini söyledi.
    Ayrıca 3 günde bir ketoral şampuan kullanıyorum.Son durulama suyuna da bazen elma sirkesi katıyorum.
    Yaptığım kadınlara özgü bakımlar da var.Ama bunlar agaya etkisiz olduğu için yazmadım.Bunları losyon tedavime destek amaçlı kullanıyorum.Merak edenler olursa paylaşırım.
    Konu teacher tarafından (22.01.2015 Saat 14:14 ) değiştirilmiştir. Sebep: bilgi düzeltme

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu resimlerin hepsi 2 ay öncesinemi ait ? tam olarak anlamadım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    hayır ilk üçü öncesi son ikisi sonrası

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı teacher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resimde fark edilmiyor sanırım.Ama tepe bölgesindeki açıklıklar çıplak gözle bakılınca görünmüyor neredeyse artık.Yani tepede gelişme vertekse göre daha fazla.Uzun süredir görüşmediğim şimdi buluştuğum arkadaşlarım saçlarımın gürleştiğini söyledi.
    Ayrıca 3 günde bir ketoral şampuan ve normalde de otacı naturway sarımsaklı kullanıyorum.Sls, sles,silikon ve paraben içermiyor tavsiye edebilirim.Son durulama suyuna da bazen elma sirkesi katıyorum.
    Yaptığım kadınlara özgü bakımlar da var.Ama bunlar agaya etkisiz olduğu için yazmadım.Bunları losyon tedavime destek amaçlı kullanıyorum.Merak edenler olursa paylaşırım.
    aslinda fark ediliyor sadece orta cizgiye degil ic kisimlara dogru bakarsaniz kapanma saglamis. bakalim bir kac ay sonra nasil olacak, umarim istediginiz gibi devam eder tedaviniz.

ön kisimlarda kullanmamaniza ragmen sac ciktigindan bahsetmissiniz, yani ön bölgelere hic mi uygulamadiniz losyonu? eger uygulamadiysaniz yanlislikla bulasma ile ilgili sac cikisi degil bence, aksine sadece vartexten bile emilse demek ki tüm sac sistemine etki ediyor. ben de bu konuyu arastiriyordum su siralar süper tesadüf oldu.

SaçımınDoktoru Üyesi
    1. ve 4. resim arasında bariz fark var. Yani boşluklarda kapanma. Daha güzel saçlı günlere inşallah

SaçımınDoktoru Üyesi
    hayır kesinlikle hiç uygulamadık ön bölgelere. Sadece tepe ve vertex e uyguladık

SaçımınDoktoru Üyesi
    Son iki resmi az önce çektim.Diplerden beyazlar çıktı biraz onlar da koyu renk olsa iyileşme hali daha belirgin fark edilebilir

Alıntı teacher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca 3 günde bir ketoral şampuan ve normalde de otacı naturway sarımsaklı kullanıyorum.Sls, sles,silikon ve paraben içermiyor tavsiye edebilirim.Son durulama suyuna da bazen elma sirkesi katıyorum.
    Saçınız ince telli ama gelişme bariz tebrik ediyorum kalinlasma ve her iki bolgede de yeni çıkışlar bariz. 2 ay kısa bir sure ve etkenleri artirirsaniz cok daha iyi sonuç alicaksiniz. Biz bile 100 ml atıyoruz bu ilaçları. Bu arada paylasiminiz için sonsuz teşekkürler.

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sonunda sadece miracle losyon kullanan birini bulduk. gelişmeleri fotoğraflamanı bekliyoruz. resimleri biraz daha geriden çekersen dökülmenin neresi olduğunu anlarız. gelişmeler hakkında daha rahat yorum yaparız.

edit: yalnız siz bayanmışsınız. abinizin fotoları da olsa iyi olur.
    Konu LahmacuN tarafından (07.08.2014 Saat 19:42 ) değiştirilmiştir.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Sayfa 1/16 12311 ... SonSon