Sayfa 10/16 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
154 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: miracle losyon tedavim

Yeni Üye
    saç cıkısları var cok sevindim .darısı basıma .
    qlarista daine 35 ve yasminden daha mı yan etkileri az .
    daine 35'i pkos için kullanmıştım .damarlarımı cok tıkadı cildim sürekli kızarıyor kılcal damarlar yuzunden

Alıntı liv85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saç cıkısları var cok sevindim .darısı basıma .
    qlarista daine 35 ve yasminden daha mı yan etkileri az .
    daine 35'i pkos için kullanmıştım .damarlarımı cok tıkadı cildim sürekli kızarıyor kılcal damarlar yuzunden
    Hala kullanıyormusunuz ? Bu dediğiniz aşırı abartılı geldi nasıl kılcallar tıkanırda kızarırsınız ? Bu durumdayken lokal bir resim paylaşırmısınız ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    yok şu an kullanmıyorum yan etkileri yuzunden.
    damar tıkanıklığı östrojen içeren hormon ilaçlarında görülen bir durum .nette araştırırsanız benim gibi olanlar var .
    gercekten benimde kafam karışmış durumda ilaçı kullansam mı ,kullanmasam mı diye.
    birisini düzeltim derken başka birşeyin bünyesini bozmakta var.

tabii paylaşırım oyle bir resim .

Cok basarılı olmus, tebrikler <3

Bence gelisme bariz ortada sizin adınıza cok sevindim, bu arada bu forumuda sayenizde buldum, sanırım baska bir forumda burayı ve miracle losyonu tavsiye etmistiniz tesekkürler! Umarım istediginiz sonuca kısa sürede ulasırsınız!
    People are weird.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı lolgirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence gelisme bariz ortada sizin adınıza cok sevindim, bu arada bu forumuda sayenizde buldum, sanırım baska bir forumda burayı ve miracle losyonu tavsiye etmistiniz tesekkürler! Umarım istediginiz sonuca kısa sürede ulasırsınız!
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Evet o forumdaki de benim :-) bu forumu ve losyonu her yerde tavsiye ediyorum. Bence sacina burada çözüm bulamayan başka yerde hiç bulamaz. Umarım siz de bu forumda beklentinizin karsiligini alirsiniz

Merhabalar aranıza yeni katıldım. şakaklarımda ve verteks bölgemde saç dökülmesi var açılıyorlar giderek. miracle losyon ve beraberinde neler kullanmam gerektiğini söyler misiniz acaba? miracle losyonun karışımında neler vardır?

Yeni Üye
    Merhaba Teacher, öncelikli olarak bu tedaviyi kadınlar kulübünde paylaştığın için teşekkür ederim. Sayende bu siteden haberdar oldum. Miracle Losyonu (Loreal arginine,dekort ampul, diane 35,aldoctone) yaklaşık 1 ay kullandım. Fakat oldukça düzensiz bir kullanımdı. 1 kere sürdüysem, 10 gün sürmedim; bazen 5 gün üst üste sürdüm vs. Buna rağmen gözle görülür olumlu bir etki söz konusu. Gerçi yeni çıkan diken diken saçlarım yok ama sanki cansız olanları kalınlaştırdı, güçlendirdi ve çabuk uzamasını sağladı. Ancak benim için sıkıntılı olan bir durum sözkonusu: Dekort'un içinde kortizon var. Losyona devam etmek istiyorum ancak bu neden beni durduruyor. Neticede deri tarafından emiliyor. Sence bir zarar söz konusu olur mu ileride?

Yeni Üye
    Alıntı teacher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 1100Eklenti 1098Tedavime 20 mayısta başladım. 1.ve 2. losyonuma sadece 1 kutu qlarista(etinil östrojen yerine östrojen valerat içeren bir doğum kontrol hapı)ekledim.Doğal östrojene en yakın olduğunu okuduğum için qlarista tercih ettim(miracle onayıyla tabiSizlerle ortak yanımız şu ki; 35 yaşın üstünde ve sigara kullanan biri olduğum için hormon ilaçlarını benim de oral yoldan kullanmam riskli.
    Bu arada saç dökülmesiyle son derece barışık olan abimi de losyonu kullanması için teşvik ettim. Aynı losyonu ortak kullandık.
    3.losyonu 1 kutu diane 35, 1 kutu aldacton, yarım şişe zyrtek oral damla ile hazırladım.
    Buraya kadar hepsini abimle ortak kulandık. Ben herhangi bir yan etki görmedim. Sizlerin paylaştığınız yan etkileri abimin okumasını sağlayarak herhangi bir şikayeti olursa onun losyonunu değiştirmeyi önerdim.Hiç bir şikayeti olmadığını söyleyerek kullanmaya devam etti.
    şimdi tatil dolayısıyla ayrıyız. Onun yeni losyonu 1 kutu diane 35, 1 kutu aldacton, yarım şişe zyrtek oral damladan oluşmakta.Başlarda benim ısrarımla başlamasına rağmen evden ayrılmadan önce bana yeni losyonunu hazırlattı
    Benim yeni losyonum 2 kutu diane 35, bir şişe allerset oral damla.Losyon olarak her zaman elsevi tercih ettim.
    Gelelim sonuçlara; ilk haftadan itibaren her ikimzde de saç dökülmesi durdu denecek kadar azaldı.yaklaşık birinci ayın sonunda ilginç biçimde benim şakaklarımdaki tüyler saça dönüştü. Abimin şakaklarında(şakaklarında açıklık yok bu arada)alnına doğru tek tük saçlar çıktı.İlginç bulma nedenim, biz sorunumuz olmadığı için bu losyonu şakaklarımıza uygulamadık.Tepe ve verteks bölgelerimize uyguladık.Bu sonucu sadece akıp bulaşan losyondan aldık
    Tepe ve verteks bölgelerine gelince abimi o kadar iyi inceleyemiyorum.kendisi de ilgisiz.Öncesi fotolarını çektim.şu an gördüğüm kadarıyla belirgin bir faklılık yok olduğunda onları da resimleyip sizlerle paylaşıcam.
    Bendeki gelişmeleri fotolarla göstermek istedim.

20 MAYIS 2014

Eklenti 153Eklenti 154Eklenti 155

08 TEMMUZ 2014

Eklenti 156Eklenti 157

19 KASIM 2014 GÜNCELLEME

Bir ara gelişme durmuştu. Sanırım saçlar dinlenmeye geçmişti. Şu an saç çıkışları devam ediyor. Verteks bile ümit vaadediyor Güncel resimleri ekliyorum. Öncelikle karşılaştırma şansı olsun diye öncekilerle aynı açıdan çekilmiş olanları paylaşıyorum.

Eklenti 1092Eklenti 1093

Aşağıdaki resimde ufak saç çıkışlarını göstermeye çalıştım. Sadece arkadakileri gösterebildim. Oysaki orta çizgi boydan boya saç çıkışlarıyla dolu

Eklenti 1094

Flash kullanmadığımda durum çok daha iyi görünüyor. Çıplak gözle de aynen böyle. Aşağıdakiler de buna örnek

Eklenti 1095Eklenti 1096
    Eklenti 1097

Merhaba Teacher, öncelikli olarak bu tedaviyi kadınlar kulübünde paylaştığın için teşekkür ederim. Sayende bu siteden haberdar oldum. Miracle Losyonu (Loreal arginine,dekort ampul, diane 35,aldoctone) yaklaşık 1 ay kullandım. Fakat oldukça düzensiz bir kullanımdı. 1 kere sürdüysem, 10 gün sürmedim; bazen 5 gün üst üste sürdüm vs. Buna rağmen gözle görülür olumlu bir etki söz konusu. Gerçi yeni çıkan diken diken saçlarım yok ama sanki cansız olanları kalınlaştırdı, güçlendirdi ve çabuk uzamasını sağladı. Ancak benim için sıkıntılı olan bir durum sözkonusu: Dekort'un içinde kortizon var. Losyona devam etmek istiyorum ancak bu neden beni durduruyor. Neticede deri tarafından emiliyor. Sence bir zarar söz konusu olur mu ileride?

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçınız ince telli ama gelişme bariz tebrik ediyorum kalinlasma ve her iki bolgede de yeni çıkışlar bariz. 2 ay kısa bir sure ve etkenleri artirirsaniz cok daha iyi sonuç alicaksiniz. Biz bile 100 ml atıyoruz bu ilaçları. Bu arada paylasiminiz için sonsuz teşekkürler.
    Merhaba Miracle, dekort ampul'ün içindeki kortizonun ileride zararı olabilir mi? Sonuçta deri tarından emiliyor. Losyonun yararını duzensız ve 1 ay kullanmama rağmen, açıkça gördüm ve devam etmek istiyorum. Ancak bu kortizon etkeni dolayısyla çok tereddütlüyüm.

Sayfa 10/16 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon