6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Saç Dökülmem de Yeni Tedavim

SaçımınDoktoru Üyesi

Saç Dökülmem de Yeni Tedavim

KARACİGER rahatszılığım ve ereksiyon problemimden dolayı tedavime ara vermıstım saçlarımın tamamın yakınını bu 3-4 aylıksurecte kaybettım yaşım 35 Şu ana kullndıkların minoxil+avodart ile revigen vinifolin medobıocplexc ile ketakonozol şampuan Miracle losyon bende çok fazla yanetkı yapmıstı ondan tedavımeeklemedım Revigen vinifolin e 6 ay zaman verıcem ek bıtkısel yan destekolarak saç çıkarmaısndan zıyade zayıf tuycuklerı gelıstırsın ıstıyorum 6 ayda mınoxil+avodart a zamanvericem sabah aksam mınoxil avodart oglenlerı revigen vinifolin kullnıcam 6ay sonrasındabır degısıklıkolmazsa sac dokulmesı tedavımısonlandırıcamhayırlısı olsun

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aleko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KARACİGER rahatszılığım ve ereksiyon problemimden dolayı tedavime ara vermıstım saçlarımın tamamın yakınını bu 3-4 aylıksurecte kaybettım yaşım 35 Şu ana kullndıkların minoxil+avodart ile revigen vinifolin medobıocplexc ile ketakonozol şampuan Miracle losyon bende çok fazla yanetkı yapmıstı ondan tedavımeeklemedım Revigen vinifolin e 6 ay zaman verıcem ek bıtkısel yan destekolarak saç çıkarmaısndan zıyade zayıf tuycuklerı gelıstırsın ıstıyorum 6 ayda mınoxil+avodart a zamanvericem sabah aksam mınoxil avodart oglenlerı revigen vinifolin kullnıcam 6ay sonrasındabır degısıklıkolmazsa sac dokulmesı tedavımısonlandırıcamhayırlısı olsun
    Hocam bir an ortadan kayboldunuz,döndüğünüze sevindim,karaciğerde yağlanma mı var,bunun için size şifa Allah'tan ama kesin çözüm sunan birtakım bitkisel kür önerilerim olabilir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    kazakcemil hocam bu zaman zarfında bol bol enginar ceviz ve limon sarımsak yedim sizin tavsiyelerinizi alabılırım lütfen

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aleko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kazakcemil hocam bu zaman zarfında bol bol enginar ceviz ve limon sarımsak yedim sizin tavsiyelerinizi alabılırım lütfen
    Aslında güzel bir tedavi şekli belirlemişsiniz hocam kendinize,bunlara ek olarak deve dikeni (meryemana dikeni)ektsrakt kapsülünü de öneririm genelde karaciğer problemlerinde enginar ve devedikeni beraber kullanılıyor,ayrıca bitkisel kürler 4-6 ay arasında netice verirler sabırla devam etmek lazım.Bu arada limon-sarımsağı kür olarak mı uyguladınız?
    Konu Kazakcemil tarafından (08.03.2015 Saat 05:32 ) değiştirilmiştir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    evet hocam kolestrolde vardı damaları açsın dıye Bu arada bu kayboldugum surece ereksıyon problemlerım tamamıyle duzeldı ılacların yan etkılerı bırasktıktan 6 ay sonra tamamen gecıyor kımse korkmasın

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar minoxil+avodart tedavime sabah aksam devam ediyorum Oglenleri disarda oldugum icin gece yatmadan yqrim saat once revigen vinifolin kullaniyorum Haftada 2-3,gunde biodermine argan yagli sac bakim yagi sonrasi sarimsakli sampuan ile yikiyorum Diger gunler ketakonozol sampuan ve isirganli sampuan kullaniyorum Simdi saclara gelecek olursak yaklasik 1.5 ayi geckin suredir bu tedaviyi uyguluyorum Onlerde siyah tuycuklerin yavas yavas ciktigini goruyorum tepe bolgesinde ise su an bir degisiklik yok On tarafta 2 tane direkt siyah cikan sac goruyorum sanki tedavi faydali olacak gibi Revigen saclarimi kalinlastirdi ve cocukluk zamanimdaki simsiyah saclarimin rengine cevirdi Su an faydasinin olup olmadigima karar veremiyorum Sizlere net bilgiyi 4 ay sonra sunucam