4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Ru yan etki ve birakildiktan sonra

Yeni Üye

Ru yan etki ve birakildiktan sonra

Merhaba arkadaşlar uzun süre ru kullanmiş , şu an kullanmakta olan veya kullanip birakmiş kişilere sorum var. Bu konu hakkinda bilgili kişiler cevaplarsa sevinirim.

1-ilk olarak uzun vadede bir problem yaşandi mi (kalp sorunlari,ereksiyon prblemleri)
    2-birakilinca kazandirdiği saçlar geri gitti mi?
    3-son olarak ruyu biraktiktan sonra saçlariniz gitmediyse korumak için veya desteklemek için hangi etkeni kullandiniz ve önerirsiniz?

Cevaplarsaniz sevinirim

Yeni Üye
    Alıntı oakya34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar uzun süre ru kullanmiş , şu an kullanmakta olan veya kullanip birakmiş kişilere sorum var. Bu konu hakkinda bilgili kişiler cevaplarsa sevinirim.

1-ilk olarak uzun vadede bir problem yaşandi mi (kalp sorunlari,ereksiyon prblemleri)
    2-birakilinca kazandirdiği saçlar geri gitti mi?
    3-son olarak ruyu biraktiktan sonra saçlariniz gitmediyse korumak için veya desteklemek için hangi etkeni kullandiniz ve önerirsiniz?

Cevaplarsaniz sevinirim
    daha önce kullanan hiç yok mu arkadaşlar

Yeni Üye
    benimde merak ettiğim bi konu

İlk iki soru için olumsuz bir dönüş almadım ben kendi adıma ama başka tecrübesi olanlar yazabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .