Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Minoxidil Alacaklar Buraya..

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de minoxil kullandigim süreç boyunca hep botanikeczadan aldim
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pak darounun orijinalliginden hic bi zaman emin olamadim bi de ben arkadaslar piyasada hat safhada sahtesi dolaniyormuş
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pak darounun orijinalliginden hic bi zaman emin olamadim bi de ben arkadaslar piyasada hat safhada sahtesi dolaniyormuş
    Sahte ilaç için sağlık bakanlığının bir önlemi var ilacın üzerindeki ruhsatı mesaj olarak atıyorsunuz onlar size sahte mi gerçek mi diye geri bildirimde bulunuyorlar.

SaçımınDoktoru Üyesi yasin5306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İran malı minoxil kullanan var mı ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Alıntı yasin5306 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İran malı minoxil kullanan var mı ne düşünüyorsunuz bu konuda?
    Hemşire aldı kullanıyor çamaşır suyu testini geçmiş: bende iki parmağımda forte ve pak doruo yu 1 ay boyunca deneyeceğim fotoğraflı bir inceleme yayınlayacağım bakalım hangisi ne kadar uzatacak parmak tüylerini? ucuzu varken gereksiz yere pahalısınımı alıyoruz ? artık bu ikilime bir nokta koyma zamanı geldi.

kardeşim avadort kullandığını belirtmişsin şimdi bunun yan etkileride oldukça riskli durumlar yaratabiliyormuş kullanmak istesem bana nasıl şekilde kullanmamı önerebilirsin birde avadort dökülen saçlarımızın yeniden çıkması için ne kadar etkili olabilir sende işe yarıyormu? mesaj kutun dolu olduğu için özelden mesaj atamıyorum bir temizlik yaparsan iyi olur kardeşim

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gençler botanik ile konuştum, toplu alım yaparsak 50 adet için 24 lira fiyat biçtiler, fiyatı 20 liraya düşürmeye çalışıyorum.Bu arada alacak olanlar varsa, yazarsanız buraya adamlara net bir sayı veririz.

Belirtmeme gerek yok ama yine de söyliyim hiçbir kazanç sağlanmadan yapılacaktır.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugun siparis verdim 3 adet 87 tlye botanikeczadan bu konuyu gec gordum tuh

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençler botanik ile konuştum, toplu alım yaparsak 50 adet için 24 lira fiyat biçtiler, fiyatı 20 liraya düşürmeye çalışıyorum.Bu arada alacak olanlar varsa, yazarsanız buraya adamlara net bir sayı veririz.

Belirtmeme gerek yok ama yine de söyliyim hiçbir kazanç sağlanmadan yapılacaktır.
    Bu fiyata birde kazanç sağlamayı başarırsan helal olsun hakkım sonrada cocacoladan teklif gelir sana

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu fiyata birde kazanç sağlamayı başarırsan helal olsun hakkım sonrada cocacoladan teklif gelir sana
    Kazanç falan yok be dostum sadece insanlara faydamız olsun ama 50 adetine ulaşamadık maalesef.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon