Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Şaç Dökülmesine Phyto Şampuan

Şaç Dökülmesine Phyto Şampuan

arkadaşlar mrb ... bugun eczaneye gittim ve saç analizi yaptırdım bana Şiddetle PHYTO die bir şampuan önerdi bıotınle beraber kullan dedi :S dökülmeyı kesınlıkle önler dedi ... bilgisi olan varmı bununla ılgılı PHYTO ?

Ben şampuanı değil ama phytolium 4 erkek tipi dökülmeye karşı serumunu kullandım hiçbir faydasını görmedim. Aksine saçımı daha inceltti ve döktü. Onun için şampuanında bir işe yaramayacağını düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha sanırım tedaviye başlamadınız ve bir "ön" araştırmanız yok. Bana da şiddetle bir eczane bioxin önermişti, yorumları okuyup almamıştım. Başka bir eczane Foltene diye bir serum önermişti, saç analizi falan yaptırmıştık artık o saç analizi yapanların beyaz önlüğü mü sattırdı 3 ay ürünü bilmiyorum ama sonuç sıfırdı.

Siz siz olun, etkinliği kanıtlanmamış hiçbir ürüne bulaşmayın. Vichy Neogenic bile kullandım asıl tedavime başlamadan evvel.. Vichy gibi meşhur bir marka bile 1700 saç diyerek insanları kandırabiliyorsa.. Varın siz düşünün.

Saç analizciler yalnızca birer pazarlamacı. Güzel bir pr çalışması.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şampuaların etkisi sıfır gerçekten normal market şampuanları kullanın hem kafayı daha iyi temizliyor bu sayede temiz scalpta losyonların emilimi daha iyi olacağını düşünüyorum

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şampuaların etkisi sıfır gerçekten normal market şampuanları kullanın hem kafayı daha iyi temizliyor bu sayede temiz scalpta losyonların emilimi daha iyi olacağını düşünüyorum
    hiçbir şampuan saç çıkartmaz ama market şampuanları saç döker. tabi seboreik dermatitten muzdaripseniz.

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunun yetkin bir öneri olmadığını düşünüyorum. Temizlik isteniyorsa, en etkili yolun karbonat olduğu gibi bir gerçek var. Forumda birkaç kullanıcı şampuansız karbonat ve sirkeli suyla saçını yıkıyordu. Sls ve parapen bulunan bir şampuanın temizlikten ziyade, saçı mahvedeceğini düşünüyorum. Saçtaki sebumu da kazıyacaktır.

Gönül ister ki "NoPoo" dedikleri şampuansız saç yıkamaya alışalım, fakat zorsa da bunu yapmak yerine Sls ve paraben olmayan, anti hair loss bir şampuan tercih edilebilir.

Mesele sebamed anti hair loss hakkında çok iyi yorumlar okuyordum, geçen ilk kez aldım. Kafein'de varmış içinde onu farkettim. 2 dakika bekletip durulayın diyordu, bende 2 dakikada ne olacak deyip 10 dakika tuttum kafamda, duştan çıktığımda kafam kıpkırmızı. Hatta sol kulağıma da geldiği için sol kulağımda sanki yarım saat oynamışcasına kırmızıydı. Bu şampuanı çok beğendim açıkçası. Tavsiye edebilirim. Gerçi sls var mı bakmadım hoş

Banned
    Hocam kanlandırıyor işte o bölgeyi ama iyi mi kötü mü bilemiyorum..

Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam kanlandırıyor işte o bölgeyi ama iyi mi kötü mü bilemiyorum..
    Ne diyeyim, umalım ki iyidir.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunun yetkin bir öneri olmadığını düşünüyorum. Temizlik isteniyorsa, en etkili yolun karbonat olduğu gibi bir gerçek var. Forumda birkaç kullanıcı şampuansız karbonat ve sirkeli suyla saçını yıkıyordu. Sls ve parapen bulunan bir şampuanın temizlikten ziyade, saçı mahvedeceğini düşünüyorum. Saçtaki sebumu da kazıyacaktır.

Gönül ister ki "NoPoo" dedikleri şampuansız saç yıkamaya alışalım, fakat zorsa da bunu yapmak yerine Sls ve paraben olmayan, anti hair loss bir şampuan tercih edilebilir.

Mesele sebamed anti hair loss hakkında çok iyi yorumlar okuyordum, geçen ilk kez aldım. Kafein'de varmış içinde onu farkettim. 2 dakika bekletip durulayın diyordu, bende 2 dakikada ne olacak deyip 10 dakika tuttum kafamda, duştan çıktığımda kafam kıpkırmızı. Hatta sol kulağıma da geldiği için sol kulağımda sanki yarım saat oynamışcasına kırmızıydı. Bu şampuanı çok beğendim açıkçası. Tavsiye edebilirim. Gerçi sls var mı bakmadım hoş
    sls sebamedde var diye biliyorum dermoday da yok ama sls siz şampuanda denedim ama hiç bir etki etmedi sls olmayınca iyi temizlenmediğini anladım böylece.

Sayfa 1/2 12 SonSon