6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: DS SPECTRAL F7 minoxidil degil midir?

SaçımınDoktoru Üyesi

DS SPECTRAL F7 minoxidil degil midir?

arkadaslar 4-5 aydir spectral dnc kullaniyordum %5 minoxidil içeren bir ürün
    losyonu sadece saçsiz bölge yani sakaklarima uyguladim ve hiç sonuç alamadim.
    alisveris yaptigim yerde f7 yi gördüm biraz inceleyince klasik minoxidilden farkli içerikli bir ürün oldugunu anladim, Astressin B diye bir maddeden bahsediliyor.
    f7 hakkinda görüs ve önerilierinizi almak istiyorum tesekküler

Spectral.F7 efficacy booster agent
    (resmi sitesi)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben dnc-l kullanmiştim bir süre,iyide sonuç vermişti aslinda fakat aşiri pahali bir ürün ,özellikle kur ziplamasi sonrasi.
    Bunun yerine sitedeki formüller ile daha çeşitli ve etkili bir program hazirlayabilirsin bence.
    Ds nin şampuanini öneririrm ben bir tek,revita mükemmel bir şampuan.oda yine çok pahali.

spectral f7 3 kutu kullandım. fiyatını hak eden bir ürün değil. şu anda spectral dnc nin 6. kutusuna başladım. ufak yeni çıkan cansız saçlarım var. ayrıca saç tellerim kalınlaştı.fakat ben yanında miracle losyonda kullanmıştım. şimdi bu şaçları canlandırmaya çalışıyorum. bence şakakların için kullanmak istiyorsan min-dut (invincible) losyonunu öneririm. fiyat olarakta uygun.
    17.08.2015 Tarihi itibari ile
    Min-Ru ( Akşam )
    Min-Dut ( Sabah )
    Cellagance ( Sabah ve Akşam )
    Medobiocomplex-e ( Günde 2 )
    Revita Şampuan ( 6/7 )
    Ketoral Şampuan (Haftada 1 )
    Dermoroller (Haftada 2 kere)

Alıntı IAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben dnc-l kullanmiştim bir süre,iyide sonuç vermişti aslinda fakat aşiri pahali bir ürün ,özellikle kur ziplamasi sonrasi.
    Bunun yerine sitedeki formüller ile daha çeşitli ve etkili bir program hazirlayabilirsin bence.
    Ds nin şampuanini öneririrm ben bir tek,revita mükemmel bir şampuan.oda yine çok pahali.
    dnc-l ile saç çıkışın olmuşmuydu. yoksa dökülmeyi durdurup, saçlarını mı kalınlaştırdı.
    17.08.2015 Tarihi itibari ile
    Min-Ru ( Akşam )
    Min-Dut ( Sabah )
    Cellagance ( Sabah ve Akşam )
    Medobiocomplex-e ( Günde 2 )
    Revita Şampuan ( 6/7 )
    Ketoral Şampuan (Haftada 1 )
    Dermoroller (Haftada 2 kere)

SaçımınDoktoru Üyesi
    çıkışlar olmuştu,dökülmeyide durdurdu fakat çok prensipli kullanmadım.O dönem ama şakakta tüyden saça dönşen epey saç gözlemlemiştim fakat tepeler biraz toparlayınca saldım devam etsem belki şakakta da sonuç verecekti.O dönemde tepelerimde açılma yoktu ve saçlar kalınlaşıp biraz diri durunca bırakmıştım.Bu dediğim dönem 5 yıl önce.

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben aslinda spectra dnc yi saç çikisindan ziyade saçlari koruma amaçli kullaniyordum.
    saçlarimda seyreklik yok ama ön cizgide acilma var. o yuzden sakaklara uyguluyordum burda emilen minoxun
    o bolgeyi korudugunu düsünüyorum. daha önce baska marka minox kullandim resmen saçlarimi katletti 3 ay sonra kestim ama giden saçlar gitti. simdi hiç minoxa baslamadigim 1 yil öncesine dönsem kendimi sansli hissedecegim. bu nedenle minoxa tepkili yaklasiyorum saçimin heryerine asla sürmem.

f7 icindeki ilgimi ceken Astressin B maddesi hakkinda kisa bir arastirma yaptim ve bu maddenin minoxun alternatifi bir madde oldugunu okudum. Astressin B de ayni minox gibi ne hikmetse tesadüf olarak bulunmus ve yine eminim kimse sasirmayacaktir farelerde ismail yk gibi saç çikarttigi gözlemlenmis.