Sayfa 1/6 123 ... SonSon
57 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Hiç Tedavi Uygulamamış Gönüllü Aranıyor

Hiç Tedavi Uygulamamış Gönüllü Aranıyor

Merhaba arkadaşlar daha önce paylaştığım bu konuda http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...lisiyorum.html Bazı ürünler üzerinde çalıştığımı belirtmiştim.

Tamamen doğal ve doğala özdeş ürünlerin tedarikini yapıyorum ve ilk örnekleri 15 gün içinde hazırlayabileceğimi düşünüyorum. Bu amaçla hiç tedavi denemiş ya da mevcut tedavilerini bırakacak hanımlarda dahil 3 kişi arıyorum. Bu kişilere kargo ücreti hariç ücretsiz numuneleri göndereceğim ve en az 1 ay kullanacaklar ürünü. Aday seçimi için resim yüklenmesini rica edeceğim buraya. Uygun resimlere ait kişilere numuneyi göndereceğim. Ürün saf pge2(en önemli etkenlerden)tamamen bitkisel androjen reseptör blokyacı (hiç bir piyasa ürününde yoktur), Androjen reseptör sayısını azaltan doğal sentez etken (hiç bir üründe yoktur ) mrna dna, b, e vitamin komplexi, çinko, doğal antioksidanlar, Kafein, Hücre yenileyiciler ve procyanidinler içerecektir.

Kimyasal olan versiyon çok daha güçlü ve sonuçları neredeyse garanti olacağından önce doğal alternatif ile yola çıkmak istedim. Görüşmek üzere.
    Konu Miracle tarafından (20.02.2015 Saat 14:38 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim abim daha hayatinda kafaya waxtan baska bisey surmuslugu yok kendisini ikna edersem en guzel sonucu onda goruruz saclari da tedaviye cevap verecek seviyede

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim abim daha hayatinda kafaya waxtan baska bisey surmuslugu yok kendisini ikna edersem en guzel sonucu onda goruruz saclari da tedaviye cevap verecek seviyede
    Resimlerini atabilir misin konuşup ? herkes buradan takip edecek şüphe vs olmayacak.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içerik heyecan verici duruyor umarım güzel sonuçlar alırız ve milli losyonumuzu üretiriz
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    miracle çöz abi artık şu işi ya,aylarca tedaviyle uğraşıp zorla çıkarttığımız 3 tel saçı hergun ayna karşısında incelemekten bıkkınlık geldi

Alıntı pua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle çöz abi artık şu işi ya,aylarca tedaviyle uğraşıp zorla çıkarttığımız 3 tel saçı hergun ayna karşısında incelemekten bıkkınlık geldi
    Beraber halledeceğiz elbirliği ile bu işler zaman alıyor malesef.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üstad hayırlı olsun ia bu gayretlerin sonucunda kesin neticelere varacak bir formül çıkar ortaya,ilk adımı atmak çok önemli ve bunu herkesin gözü önünde ispatlı şahitli yapmak,piyasada bu alanda bir sürü sahtekar var,sizin ortaya koyacağınız bir ürün aynı zamanda insanlardan güven sertifikasını almış olacak,günümüzün dünyasında çok az bulunan bir nesne çünkü güvenilirlik.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Androjen reseptör sayısını azaltan doğal sentez etken (hiç bir üründe yoktur ) bunu eklemeyi unuttum editledim mesajı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Üstat ben denek olabilirim şuan sadece avene krem uyguluyorum bimaprost gelince onu deneme niyetim vardı. O da 1 aya gelmez avene krem ara veririm bi süre suan dökülme de var ben denemek istiyorum

Alıntı namesiz00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstat ben denek olabilirim şuan sadece avene krem uyguluyorum bimaprost gelince onu deneme niyetim vardı. O da 1 aya gelmez avene krem ara veririm bi süre suan dökülme de var ben denemek istiyorum
    Şu anki resimlerini ekler misin ? ışık ortam vs sonra ki resimlerle aynı olacak şekilde ayarlarsan iyi olur.
    Konu Miracle tarafından (19.02.2015 Saat 13:43 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/6 123 ... SonSon