3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Ateşli hastalık ve saç dökülmesi yardım.

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ateşli hastalık ve saç dökülmesi yardım.

Arkadaşlar yaklaşık 4 gündür grip olmuşum, ateş oluyor sürekli ama saçlar berbat oldu resmen söndü inceldi. Kullandığım tedavi fix aynı ancak ateş olunca kafa derisi ilacı emmiyormu anlamıyorum. Sanki hiç tedavi uygulamıyormuş gibiyim. ilk defa böyle oldu. konu hakkında bilgisi yada tecrübesi olan varmıdır. Teşekkürler...

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı caglar103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yaklaşık 4 gündür grip olmuşum, ateş oluyor sürekli ama saçlar berbat oldu resmen söndü inceldi. Kullandığım tedavi fix aynı ancak ateş olunca kafa derisi ilacı emmiyormu anlamıyorum. Sanki hiç tedavi uygulamıyormuş gibiyim. ilk defa böyle oldu. konu hakkında bilgisi yada tecrübesi olan varmıdır. Teşekkürler...
    Hocam ateşli hastalıklarda vücudun bağışıklık sistemi zayıflıyor haliyle vücut hastalıkla mücadele etmeye çalışırken saçları beslemesi beklenemez,yani bizim dışarıdan saçları beslemek için yaptığımız takviyeler bu durumda bir işe yaramaz bu gayet doğal,ben de aralık ayında bir hafta süren bir grip yaşamıştım aynı durum oldu bende de.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

ateşli hastalık deyince aklıma geldi kafasının vertex bölgesinde sıcaklık hissediyormusunuz ? yani ılık falan değil soğuktan sıcağa geçince birinin elini tuttuğunuzda gelen sıcaklık hissi bariz belli olan.benim
    vertex hatta üst kısmın büyük kısmı öyle yanıyor gün içinde.yanma geçiyor sonra tekrar oluyor.hiçbir uygulama yapmadan oluyor bu.bi bende mi oluyor acaba yoksa sizde de var mı durum.