4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: biojin saç çıkartmış tepede

SaçımınDoktoru Üyesi

biojin saç çıkartmış tepede

Kaldığım yurtta bi abi vardı onun da saç dökülmesi problemi vardı bana iki aydır biojin diye bi topikal ilaç kullandığını ve tepe bölgesinde saç çıkardığını söyledi nedir bu biojin bilgisi olan var mı bu konuda yalnız pahalı heralde 3 aylık kullanım 250 tl demişti bunun etken maddesini biz temin etsek olur mu yada bilgili olan var mı bu konuda ben ilk defa duydum bana kullandıktan yarım saat içinde kafada dehşet yanma yapıyor demişti bende merak ettim bizde bi deneyelim o zaman o ürünü

SaçımınDoktoru Üyesi
    abiye iyice sorsaydin ya namesiz kardesim. öncesi sonrasi felan iyice ögrenmeye calis. 3 aylik 250 tl pahali degil ayrica ise yarasinda
    3 aylik ürüne 25 bin vermeye hazir insanlar bile var
    ama sunu söyleyeyim yerli bir ürünü kafaya sürmem icin
    gözümle tanidik birinde ise yaradigini görmem gerek.
    zira dolandiricilik genlerimize islemis durumda.
    Konu atilla123 tarafından (08.04.2015 Saat 12:09 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    [QUOTE=atilla123;26955]abiye iyice sorsaydin ya namesiz kardesim. öncesi sonrasi felan iyice ögrenmeye calis. 3 aylik 250 tl pahali degil ayrica ise yarasinda
    3 aylik ürüne 25 bin vermeye hazir insanlar bile var
    ama sunu söyleyeyim yerli bir ürünü kafaya sürmem icin
    gözümle tanidik birinde ise yaradigini görmem gerek.
    zira dolandiricilik genlerimize islemis durumda.[/QUOT]
    Yok yalan söyleyecek biri değil de tepede işe yaramis önler yine dokuktu ayrıca bu siteden haberi yok resim çekmemistir yani çok da samimi değilim hem herkeste ise yarayacak diye birşey yok internetten baktım olumsuz yorumlar daha fazla

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilmiyordum, ilk kez duydum ürünü ama böyle bir şey bu kadar etkili olsa, uzun zamandır da piyasada gördüğüm yorumlardan, 4-5 sene olmuş, bir şekilde herkes birbirine tavsiye ederdi, kullanmış olurduk zaten.

uludağ sözlükte bir adam ben kullanayım geri dönüş yapacağım demiş yapmamış, zannetmiyorum çıkarttığını çıkartsa sözlüklerden birine en azından saçlarıma kavuştum falan yazarlardı