Sayfa 9/366 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
3659 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle siteniz hayirli olsun sac tedavisi ile ilgili bilgilerinizi bizimle paylastiginiz icin cok tesekkur ediyorum forumdan arkadaslar yonlendirdi siteyi gorunce sevindim senden bakalim daha neler ogrenecegiz.
    teşekkür ederim hoşgeldin öncelikle ben sizlerden öğreniyorum sabahtan beri paylaşılan yazıları makaleleri okuyorum hanım kızıyor hatta hep birlikte artacak bilgilerimiz okumaya ve paylaşmaya devam...

Yeni Üye
    Çok ilginç ve şaşırtıcı sonuçlar harika nedne bundan başka yerlerde bahsedilmemiş anlayamadım...

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Playmakersın bikac hafta önce losyonun başlığı altında 'aslında topikal antiandrojenleri kullanmak lazim 2-3 ay kullanip birakiliyor bu süre çok kısa daha uzun süre sabredilse faydası olacaktır saçlar tedaviden 3 ay sonra anca çıkmaya başlar' falan yazdigini hatirliyorum tam olarak boyle demese de bu anlamda biseyler yazmisti. bahsettiginiz olumsuz yorumu ben de okudum ve üzüldüm kendisi gerçekten bütün saç forumlarında ismini gördüğüm yillardir bi çok sey denemis birisi hep de takip ederdim yorumlarini ama bu yazdigi bana biraz politik bi cevap gibi geldi.Ayrica etkisi olmaz dedikten sonra da uzun sureli kullanimda yan etkisi olacagindan bahsetmis,bu olayi anlayamiyorum hemen scaltptaki saca etki etmeyecek ama gidecek ta koca sistemde yan etki yapacak bu ne yaman çelişki.Yanlış anlasılmasın benim olaydan haberim yok kimseyle de bi derdim yok ama insanlarin internet sitesi kaygısı gütmeleri buna göre davranmaları canımı sıkıyor.Ben bu losyonu görmesem bu iş sadece minoxla olmayacağını bildigim icin mecburen mezoterapi yaptircaktim bunun icin emek emek para biriktirdim sonra bu losyonu gordum kafama yattı baya da bi umut bağladım ya tutarsa deyip başladım çok şükür mezoterapiye 100lerce lira bayılmaktan da kurtuldum.Ha bu losyon etki eder mi etmez mi bilemem avukati falan de degilim losyonun belki de bi etkisini göremeyeceğim bunun garantisi yok ama umut sahibi bi insanim bi şeye umut bagladıktan sonra da böyle olayla karşılaşınca umudu kırılır gibi oluyo ve sinirleniyor
    Şef benden sana bir tavsiye mezoterapi işine girme. 2.500 tl harcadım 8 seanslık bir terapiye. Hatta bana 4 seans prp'de uyguladılar. Sonuç sadece ilk 4 haftasında saç dökülmesinde birazcık azalma. Sonra tedavinin son haftalarına gelince doktora sordum ''hani yüzde 90 işe yarıyordu'' diye. Verdiği cevap tam bir komedi ''biz tedaviyi yapmasak bundan daha çok saçın dökülebilirdi'' Bırakalı 7 ay felan olmuştur belki, ama dökülmem hala aynı şekilde devam ediyor. İnsanlar yanlış anlamasın ben hiç kimsede işe yaramaz demiyorum. Fakat yaptıran çoğu kişi memnun değil. Ayrıca yaptırdığım yerde böyle sıradan bir hastane felan değildi, yurtdışında bile şubeleri olan -sözümona çok büyük bir estetik merkeziymiş - hatta bana dediler ki: diğer mezoterapilerde 4 ilaç kullanılırken biz tam 9 ilaç kullanıyoruz. İnanırmısın bilmem ama mezoterapi yaptıranlar bilir, mezoterapi kelimesini her duyduğumda hatta şu yazıyı yazarken bile beynim iğnelerin verdiği acıyı tekrar tekrar bana yaşatıyor. Neler çektiğimi ben bilirim. Etkili olsun diye saçımı 1 numaraya vurup tüm yazı kısa saçla gezdim. Trajikomik anlarda işin cabası Seansların birinde kız arkadaşım havludaki kanı görünce birden korkup ağlamaya başladı, bende sakin ol o normal diyeceğim sırada, doktor vertex bölgeye iğneyi batırınca refleks olarak bağırarak söyledim. Kız ağlayıp bağırma bana diyerek odadan çıkıp gitti. Geri gönlünü alıp barışana kadar tam 2 hafta geçti. Bu arada yaşadığım stresten dolayı dökülen saçlarımda işin ayrı bir safası

Alıntı bunalıyorum_aristo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şef benden sana bir tavsiye mezoterapi işine girme. 2.500 tl harcadım 8 seanslık bir terapiye. Hatta bana 4 seans prp'de uyguladılar. Sonuç sadece ilk 4 haftasında saç dökülmesinde birazcık azalma. Sonra tedavinin son haftalarına gelince doktora sordum ''hani yüzde 90 işe yarıyordu'' diye. Verdiği cevap tam bir komedi ''biz tedaviyi yapmasak bundan daha çok saçın dökülebilirdi'' Bırakalı 7 ay felan olmuştur belki, ama dökülmem hala aynı şekilde devam ediyor. İnsanlar yanlış anlamasın ben hiç kimsede işe yaramaz demiyorum. Fakat yaptıran çoğu kişi memnun değil. Ayrıca yaptırdığım yerde böyle sıradan bir hastane felan değildi, yurtdışında bile şubeleri olan -sözümona çok büyük bir estetik merkeziymiş - hatta bana dediler ki: diğer mezoterapilerde 4 ilaç kullanılırken biz tam 9 ilaç kullanıyoruz. İnanırmısın bilmem ama mezoterapi yaptıranlar bilir, mezoterapi kelimesini her duyduğumda hatta şu yazıyı yazarken bile beynim iğnelerin verdiği acıyı tekrar tekrar bana yaşatıyor. Neler çektiğimi ben bilirim. Etkili olsun diye saçımı 1 numaraya vurup tüm yazı kısa saçla gezdim. Trajikomik anlarda işin cabası Seansların birinde kız arkadaşım havludaki kanı görünce birden korkup ağlamaya başladı, bende sakin ol o normal diyeceğim sırada, doktor vertex bölgeye iğneyi batırınca refleks olarak bağırarak söyledim. Kız ağlayıp bağırma bana diyerek odadan çıkıp gitti. Geri gönlünü alıp barışana kadar tam 2 hafta geçti. Bu arada yaşadığım stresten dolayı dökülen saçlarımda işin ayrı bir safası
    Yeryüzündeki en fiyasko tedavi olup bir O kadarda yeryüzündeki 3 maymunun oynandığı bir seçenektir. Bazı forumdaki ucuz kahramanlar bu fos tedaviye tek laf dahi etmez biri kendi çözümünü ürettimi topluca saldırıya geçerler ve kel kalmaya devam ederler hem kel hemde karaktersizdirler...

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sonunda buldum miracleyi hayırlı olsun site
    benim yaş 17 ve saçlarım deli gibi dökülüyordu ve de şakaklar ve de tepem açılmaya başlamıştı 1 aydır doktor önerisiyle minoxil e başladım sadece akşam 1 doz 5 fıs bide yanında pan plus kapsülle beraber 1 aylık sonuç şakaklarımda iyi tüylenme oldu ve de oralar yavaş yavaş saça dönüşüyor yani 1 ayda gayet iyi sonuç aldım 6 ay kullanmamı önerdi sonra bırakıcam umarım tekrar dökülmez. İnanın bu yaşta deli oluyor insan ne psikoloji kalıyor ne bişey yaşım 20 25 olsa bu kadar takmam ama daha 17 ya neyse inşallah düzelecek. Sorum şu bu losyon acaba bırakınca tekrar dökülme oluyor mu veya sürekli kullanımda döngü oluyor mu?

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonunda buldum miracleyi hayırlı olsun site
    benim yaş 17 ve saçlarım deli gibi dökülüyordu ve de şakaklar ve de tepem açılmaya başlamıştı 1 aydır doktor önerisiyle minoxil e başladım sadece akşam 1 doz 5 fıs bide yanında pan plus kapsülle beraber 1 aylık sonuç şakaklarımda iyi tüylenme oldu ve de oralar yavaş yavaş saça dönüşüyor yani 1 ayda gayet iyi sonuç aldım 6 ay kullanmamı önerdi sonra bırakıcam umarım tekrar dökülmez. İnanın bu yaşta deli oluyor insan ne psikoloji kalıyor ne bişey yaşım 20 25 olsa bu kadar takmam ama daha 17 ya neyse inşallah düzelecek. Sorum şu bu losyon acaba bırakınca tekrar dökülme oluyor mu veya sürekli kullanımda döngü oluyor mu?
    Döngü olmuyor zaman zmaan dökülme artar hafif sonuçta güçlenene kadar böyle... Ayrıca yaşın 50 de olsa saç dökülmesi hep koyar merak etme adama hoşgeldin bu arada

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Döngü olmuyor zaman zmaan dökülme artar hafif sonuçta güçlenene kadar böyle... Ayrıca yaşın 50 de olsa saç dökülmesi hep koyar merak etme adama hoşgeldin bu arada
    miracle losyonun içinde azelderm eritmeme gerek var mi yoksa keto-azeldermin uzerine 1 saat sonra losyonu sürmek yeterli olur mu ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle losyonun içinde azelderm eritmeme gerek var mi yoksa keto-azeldermin uzerine 1 saat sonra losyonu sürmek yeterli olur mu ?
    gerek yok losyonu yedirdikten sonra keto azel sür yağlı kremler bri bariyer yapabiliyor alkollü sıvı losyonlara gerçi bu geçici çekincek bir durum yok bir kaç ssate geçiyor bariyer etkisi çünkü tamamen emiliyor

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerek yok losyonu yedirdikten sonra keto azel sür yağlı kremler bri bariyer yapabiliyor alkollü sıvı losyonlara gerçi bu geçici çekincek bir durum yok bir kaç ssate geçiyor bariyer etkisi çünkü tamamen emiliyor
    eyvallah reis
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

25 olunca daha cok takarsın emin ol Allah bir anca şifa verir kardeşim inş

Sayfa 9/366 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler