Sayfa 89/366 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
3659 sonuçtan 881 ile 890 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Alıntı Baydeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son zamanlarda saçımda dökülme artmaya başladı dökülen sacları sayıyorum 100 teli geçiyor losyonun ilk etaplardaki etkisini sanki artık alamıyorum ek tedavide avadortlu losyonu kullanıyorum onunda bir etkisini goremedim bu saç dokulmesi beni deli edecek saclar iyice seyreklesmeye başladı kendime olan güvenimde azalmaya başladı saç dökülmesinin hayatıma bu kadar etki yapacagını hiç düşünememiştim...bu arada losyonu 4 aydır kullanıyorum seyrek bolgelerde saç çıkışı olmadı bunu bunuda paylaşayım dedim
    Gözlemi yeterli yapamıyor olabilirsiniz saçlarınız uzunsa. Dökülme yenileri ve daha güçlüleri çıktıkca önemsemiyoruz hatta işe yarama hmstergesi bile olabiliyor. Tabi ki sizde işe yaramamışta olabilir losyon bu konuda % 100 garanti kimse veremez di zaten. Son rrsimlerinizi atsaydınız daha iyi değerlendirme yapabilirdik.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Üstad Çok iyi gözlemci oldugumu soyleyebilirim mesela losyona başladığım andan itibaren seyrek bölgelerin fotografını çektim aradan aylar gecti seyrek bölgeler halen aynı ve biraz daha seyreklesmis durumda oldugunu gördüm üstelik benim sac dökülmem genetik yani bu losyonun genetik sac dökülmelerinde cok etkili olmasını bekliyordum acaba nerede hata yapıyoruz bir eksiklik var sanki bu işte.. ilk baslarda saç dökülmemi azaltan bu losyon neden son zamanlarda saç dokulmemin çoğalmasına sebep oldu bunu bir türlü anlayamıyorum yetersiz gelen ne olabilir

Alıntı Baydeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad Çok iyi gözlemci oldugumu soyleyebilirim mesela losyona başladığım andan itibaren seyrek bölgelerin fotografını çektim aradan aylar gecti seyrek bölgeler halen aynı ve biraz daha seyreklesmis durumda oldugunu gördüm üstelik benim sac dökülmem genetik yani bu losyonun genetik sac dökülmelerinde cok etkili olmasını bekliyordum acaba nerede hata yapıyoruz bir eksiklik var sanki bu işte.. ilk baslarda saç dökülmemi azaltan bu losyon neden son zamanlarda saç dokulmemin çoğalmasına sebep oldu bunu bir türlü anlayamıyorum yetersiz gelen ne olabilir
    Başta işe yarayan hep yarar benim tek düşüncem saçının revizyona girdiği azalma seyreklik geçici oluşabilir çünkü belli bir planla dökülmezler. Dozu artırmakta gerekebilir birdr bu indometazin ve aspirin çok çok etkililer.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

İnsAllah söylediğin gibi revizyona girmiştir aksi takdirde emekler bosa gidecek.. İndometazin ile aspirinin ne gibi faydası var ve ne işe yarıyor losyonami katılıyor bu ilaçlar

Alıntı esessercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sa miracle bey ben forumu 2 gündür takip ediyorum güzel bilgiler için teşekkür ederim .benim bir sorum olacakti benim dayı tarafinin saci var bbaba tarafi da 40 yaslardan sonra dokülme olmuş .ramazandan sonra farkettim ki şakak değil ama tepe de açılma olmuş yeni farkettim ben de idrar sorunundan doktor ilaç vemişti ve ayrica b12 düşük geldi acaba besinlerden kaynaklı dökülme varsa ne önerirsin
    Bilgisi olan var mi acaba

SaçımınDoktoru Üyesi
    iki foto arasında 1 ay 3 gün var toplamda 2 ay 2 gün oldu galiba...
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2014-09-19 18.34.21.jpg
Görüntüleme: 115
Büyüklüğü:  118.3 KB (Kilobyte)
ID:	596

Alıntı salt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki foto arasında 1 ay 3 gün var toplamda 2 ay 2 gün oldu galiba...
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2014-09-19 18.34.21.jpg
Görüntüleme: 115
Büyüklüğü:  118.3 KB (Kilobyte)
ID:	596
    Alında net olarak saçlar çıkmış arada boşluk var ama çıkmış. Şakak ise eğer resimler ve açı yanıltmıyorsa bayağı tüylenmiş. Benim hikayem kısmına şu resimlerle varsa bir iki ek resimle konu açarsanız konunuza odaklarınız burda resminiz arada kaybolacak.

Yardim edecek yok mu

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam öncelikle teşekkürler...sayenizde saçlarda bayağı toparlanma oldu. eğer döngü gibi bir durum olmazsa toplamda 4 ayda 4 yıl önceme dönecem gibi duruyor..biotin kullanıyorum bazı saçlar inanılmaz hızlı uzuyor ama bazılarıda çok hızlı uzayanların yarısından daha az uzuyor buna anlam vermedim açıkçası...bu süreçte çalışmam dolayısı ile saçta beyazlık kalmasın diye uğraşıyorum ama kalıyor ne yapacam bu konuyu çözemedim... saçlar geri gelsinde katlanacaz artık

Bilgisi olan var mi

Sayfa 89/366 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler