Sayfa 234/366 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
3659 sonuçtan 2.331 ile 2.340 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Yeni Üye
    su da çözünen ne ki evet spiro için alkol lazım estradiol ün çöznmesi için yağ lazım biliyorum ben. bu konuda biraz daha araştırma yapabilirim ama oral olarak aldığımız zamanla kıyas pek mantıklı değil çünkü ben bu maddenin çözülüp deriden emilmesiyle midede eritilmesi farklı şeyler diye düşünüyorum.. spironun çöznmesini arttırmak için losyona ayrıyeten alkol eklemek gerekir mi krem versiyonunda tortu olayı sorun oluyor mu ? tekrar teşekkürler

Alıntı Saw34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    su da çözünen ne ki evet spiro için alkol lazım estradiol ün çöznmesi için yağ lazım biliyorum ben. bu konuda biraz daha araştırma yapabilirim ama oral olarak aldığımız zamanla kıyas pek mantıklı değil çünkü ben bu maddenin çözülüp deriden emilmesiyle midede eritilmesi farklı şeyler diye düşünüyorum.. spironun çöznmesini arttırmak için losyona ayrıyeten alkol eklemek gerekir mi krem versiyonunda tortu olayı sorun oluyor mu ? tekrar teşekkürler
    Esradiolün hangi tipi bahsettiğin ?? biz sentetik kullanıyoruz... Mide de farklı değil erir ve bağırsaktan emilir çözülüyor ki emiliyor ayrıca farklı araştırmaları ekleyebilirseniz memnun oluruz losyonda yeterince alkol var eklemeye gerek yok asıl çözücü sudur alkol stabilizör koruyucu ve taşıyıcıdır.(spiro da alkol çözünmeyi artırır) 1 tableti suya diğerini saf alkole atın neler olduğunu görün.
    Konu Miracle tarafından (12.12.2014 Saat 16:56 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    denedim bi kaç kere spiroyu alkolde çözdüm ama su da çözüldüğünü sanmıyorum alkol çözücü propil glikol taşıyıcı diye biliyorum ben ama kimya mühendisi arkadaşlarıma bi soracağım bu konuyu umarım daha güzel sonuçlar alırız bende spiro kervanına katılmak istiyorum hayırlsı olsun diyorum

Yeni Üye
    midede eriyor tabi de midede bu maddeyi parçalayacak bissürü enzim bulunuyor yağa gerek yok demek istiyorum ama deriden emilmesi için bu maddenin bir taşıyıcı da çözünmesi gerekmez mi bununda yağ olduğunu biliyorum tabi daha iyi araştırmak lazım

midede eriyor tabi de midede bu maddeyi parçalayacak bissürü enzim bulunuyor yağa gerek yok demek istiyorum ama deriden emilmesi için bu maddenin bir taşıyıcı da çözünmesi gerekmez mi bununda yağ olduğunu biliyorum tabi daha iyi araştırmak lazım
    etinil esradiolun deriden uygulama flasterleri var şunu demek istiyorum kimyasal ölçekte çözünme belirli şartlara bağlı alkolde bunlardan en önemlilerinden ama son kullanıcıya kolayca çözünecek ve emilecek şekilde ulaştırılıyor yoksa yeni sentezlenmiş biresradiolun çözünmesinden anlamamız gereken son kullanıcı için değildir genellikle.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    evett estradiolun sıvı ampül formları vardı bir ara ama sonra türkiyeden kaldırdılar onu aradım bulamadım hatta bunu iğne yoluyla bayanlar göğüs büyütmesi için kullanıyorlarmış sonra mesela aynı şekilde iğne yoluyla kafaya uygulayan bir arkadaş vardı müthi derece saç kazanımı elde ettiğini söylemişti bir forum sitesinde bu yüzden estradiol yani östrejen hormunu çözündüğünde eğer scalpa ulaşıyorsa saçları coşturur ama her maddenin bir çözündüğü madde vardır bunlar faklı farklıdır spiro alkolde çözünürken östrejen yağda belki başka bi madde ise suda çözlüyor bizim bunları dikkat alarak losyon hazılamamız gerekiyor

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilginç...sıvı formunu daha önce hiç duymamıştım,,keşke bizde ulaşabilseydik

Yeni Üye
    evet aynen bir diğer sorum olacak sanırsam dutasterid ile minoxu karıştırıyorsunuz bende düşünüyorum ama aklıma şöyle bir soru takılıyor dutasterid testosteronun dht ye dönüşümünü engelliyor ama vücütta hala dht üretilmeye devam ediyor saçı besleyen kılcallarda yine dht oluyor sürekli kan dolaşımı olduğu için ve saçlarda bu kılcallardan beslendiği için yine dht etkisine maruz kalıyor kıl kökü bunun yerine spiro kullanmak daha mantıklı gözüküyor topikal anlamda çünkü spiro dhtnin tutanacağı resptöre yapışıyor böylelikle kıl kökü zarar görmüş olmuyor

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet aynen bir diğer sorum olacak sanırsam dutasterid ile minoxu karıştırıyorsunuz bende düşünüyorum ama aklıma şöyle bir soru takılıyor dutasterid testosteronun dht ye dönüşümünü engelliyor ama vücütta hala dht üretilmeye devam ediyor saçı besleyen kılcallarda yine dht oluyor sürekli kan dolaşımı olduğu için ve saçlarda bu kılcallardan beslendiği için yine dht etkisine maruz kalıyor kıl kökü bunun yerine spiro kullanmak daha mantıklı gözüküyor topikal anlamda çünkü spiro dhtnin tutanacağı resptöre yapışıyor böylelikle kıl kökü zarar görmüş olmuyor
    Zaten tedaviyi kombine uyguluyoruz hocam,min+dut ile beraber losyonu da kullanıyoruz ,reseptöre dth yerine antiandrojen olan spiro bağlansın diye,daha da açık kapı bırakmamak için keto krem ve azel krem de ekliyoruz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMAG0283.jpg
Görüntüleme: 138
Büyüklüğü:  200.0 KB (Kilobyte)
ID:	1262Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  6.jpg
Görüntüleme: 143
Büyüklüğü:  218.7 KB (Kilobyte)
ID:	1263Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  mmmm.jpg
Görüntüleme: 141
Büyüklüğü:  183.6 KB (Kilobyte)
ID:	1264

Sayfa 234/366 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler