Sayfa 46/366 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
3659 sonuçtan 451 ile 460 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Alıntı SaciminDoktoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fail in ilk anlamı dediğin gibi hata başarısızlık ama "bırakmak" anlamıda var sözlükte. Arkadaş uzak doğulu ve tam doğru kelimeyi seçememişte olabilir. Ben öyle yorumladım ama belkide sen haklısındır.
    Ben nedeninide acikladim ilk videoyu attiginda sadece proscarin.ise yaramdaigını belirtmisti. gelelim digerlerine. bu arkadas 2009 da androcur kullaniyo degilmi. fail yaziyo arkadas ise yaramadiysa buu ilaci neden 2012 de bi daha kullaniyo bi insan ise yaramayan biseyi kullanirmi . . bir de sunuda dikkate ekleyin adam 2012 de androcur biotin ve diane35 kullaniyo ve 2009 un sonuna dogru saclari cikmisti buna ne demeli o zaman ?
    Konu salvatore20 tarafından (26.08.2014 Saat 14:38 ) değiştirilmiştir.
    Spiro (aldactone) sabah 100 mg aksam 100 mg ( 17 mart 2014)
    diane35 gunde 1 tane ( 17 mart 2014 )
    androcur 50 mg ( 25 haziran 2014 baslangic - 25 aralik 2014 bıraktım )

Hair loss and baldness is a disaster I got from my father and my mother. I can not claim for responsibility from them. Because I was born to this family in this world by random system. I can not angry or claim money for treatment from them. They said this problem is not their responsibility.
    ---
    2008, I got money from family for "Finasteride (inter brands)". But it is a wasted. 2009 until now, I handle my medicine's budget with my own money.
    ---
    Thanks to old bitch. She is accelerate me go to dark side. I take medicine like ladyboys. And I got a ladyboy for divorce our relationship.
    ---
    I known my treatment is so hardcore and this is a dick destroyer. But because Finasteride is not enough for solve my problem. There are no way better than this.
    ---
    Cut testicles is a way I can not brave to do this. But in fact, It is the best way for stop hair loss if I do when I am a boy and know I an going bald in future.
    ---
    Although I meet people by pure heart . But I swear, I would not give any children born with my bald blood.
    ---
    I have got hereditary hair loss from my father.
    My mother had got Thyrotoxicosis.
    I sweat easily, and I tired easily.
    ---
    My medicine
    I am a man weigh 63 Kg. and tall 180 Cm. Dosage of medicine is like a man want HRT. But I have limit for prevent me to be transgender

arkadaşlar ing iyi olan arkadaşlar bunu çevirebilirlermi ?

Moderatör
    Dökülmem genetik ama bunun için alemi suçlayamam 2009a kadar ailemden finas parası alıyodum ondan beri kendim alıyorum diyo tedavim s*k katili ama finas yetmediğinden en iyi yol bu,aldırmak da bir seçenek ama cesaret edemedim altın kalpli insanlarla tanışmış olsam da bu genlerle dünyaya bi çocuk getirmem diyor boy kilo söylüyo aldığım i̇laç hrt isteyen birinin ki kadar translaşmak sanırım bu fakat cinsiyetim degişmesin diye bi limitim var falan diyor

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dökülmem genetik ama bunun için alemi suçlayamam 2009a kadar ailemden finas parası alıyodum ondan beri kendim alıyorum diyo tedavim s*k katili ama finas yetmediğinden en iyi yol bu,aldırmak da bir seçenek ama cesaret edemedim altın kalpli insanlarla tanışmış olsam da bu genlerle dünyaya bi çocuk getirmem diyor boy kilo söylüyo aldığım i̇laç hrt isteyen birinin ki kadar translaşmak sanırım bu fakat cinsiyetim degişmesin diye bi limitim var falan diyor

Dostum bu adam neye cesaret edememis altin insanlarla tanismak falan

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı salvatore20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum bu adam neye cesaret edememis altin insanlarla tanismak falan
    testislerini aldırmaya cesaret edememiş.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Yeni Üye
    Teşekkürler Salvatore. peki androcur + biotin + diane i bir arada neden kullandı acaba, Yani asıl olay siproteron asetat değil mi ? diane içindeki östrojenler de işe yarıyor mu ? Benim şu an kanaatim daha önce de size danıştığım gibi; 2 ay kadar oral kullanım sonrasında yüksek oranlarda losyon kullanacağım. Bakalım

Ekstra bir sorum olacaktı; Vücuda giren spiroteron asetat kabaca sizden öğrendiğim kadarıyla dht yerine bağlanan bir madde, peki bu homojen şekilde mi olur yoksa az miktarda kullanmak kafaya ulaşmamasına neden olur mu ?
    Konu marvel tarafından (26.08.2014 Saat 16:45 ) değiştirilmiştir.

Alıntı marvel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Salvatore. peki androcur + biotin + diane i bir arada neden kullandı acaba, Yani asıl olay siproteron asetat değil mi ? diane içindeki östrojenler de işe yarıyor mu ? Benim şu an kanaatim daha önce de size danıştığım gibi; 2 ay kadar oral kullanım sonrasında yüksek oranlarda losyon kullanacağım. Bakalım

Ekstra bir sorum olacaktı; Vücuda giren spiroteron asetat kabaca sizden öğrendiğim kadarıyla dht yerine bağlanan bir madde, peki bu homojen şekilde mi olur yoksa az miktarda kullanmak kafaya ulaşmamasına neden olur mu ?

Dosum biotin saclari kalinlastiriyo androcur ise testeronu engelliyo ciddi derecede dht ye donusmesini engelliyo benim bildigim bu. yalbiz 2 ay kllabim ise yaricagini sanmiyorum dostum.diane ise azdostum saci korur sac cikartir diye biliyom bi kac yerde okumustum ostrojen oldugu icin icinde. ax miktarda siprtoteron asetat uzun wadede ise yarar heralde ama kac mg kullancaksiniz

Yeni Üye
    günde iki kez diane almayı düşünüyorum

Yeni Üye
    Bu arada Salvatore sen imzandaki ilaçları ne kadardır kullanıyorsun ? dışarıdan bakınca 6 ayda saçları geri verir gibi nedir durum ?

Alıntı Anarchy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akadaşlar merhaba, zaman zaman foruma yazıyorum sanırım tedavilerden en az etkiyi alanlardan biriyim. 7 yıl finasteride konazol minox ve dönem dönem de 5 mg biotin kullandım fakat yalnızca süreci yavaşlatabildim.Artık çok ciddi beklentiler içinde değilim yaşım 34. 4 aydır Miracle losyon+minox+kremler+konazol+2 günde 1 mg finasteride kullanıyorum ama bu da çok etki etmedi (ilk 1 ay süperdi ama minox ilavesi ile eskisinden beter oldu). Son olarak şu tedaviye başladım, acaba yanlış birşey mi yapıyorum sormak istedim:

-Her sabah konazol şampuan
    -Her sabah miracle losyon (100 ml ye 2x aldactone 1 diane)
    -Her sabah medobiocomplex-e
    -Her öğlen zyrtec losyon (20 ml damla+50 ml elseve karışık) sonrasında keto+alelderm krem
    -Her akşam dutas+minox
    -2 günde 1 , 1 mg finasteride

Tedaviye dün başlamış bulunmaktayım, resim çekerim, yorumlarınız benim için önemli. Saygılar.
    Arkadaşlar bunları da bugün çektim (biri ışık altında diğeri normal gün ışığı altında). Miracle sence bu ilaçları kullanınca az miktarda olsa da düzelme yaşar mıyım? Büyük beklenti içinde değilim. Tekrar edeyim miracle losyonla ilk 2 ay süperdi minox ilavesi ile bu hale geldi ve halen düzelme yok.O resimleri de bi ara koymaya çalışırım (İşerin yolunda gittiği resimleri)

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_0812.jpg
Görüntüleme: 244
Büyüklüğü:  214.8 KB (Kilobyte)
ID:	358Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_0908.jpg
Görüntüleme: 250
Büyüklüğü:  227.9 KB (Kilobyte)
ID:	359

Sayfa 46/366 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler