Sayfa 42/366 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
3659 sonuçtan 411 ile 420 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Alıntı marvel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, haklısınız ama gerçekten çok sıkıldım ve bilirsiniz işte psikoloji mahvoluyor, sosyal hayat dibe çakılıyor vs. Ben de 2 ay kadar böyle kullanayım sonrasında losyonla devam ederim diye düşündüm ve başladım. yazarım gelişmeleri. Evet Punishe 25 yaşındayım ve cahil cesareti olabiliyor bu yaşlarda . Yalnız öğrenmem gerekenler var Miracle üstad; Diaen'i ve 5mg biotini oral aldığımı sabitlersek bunların dışında başka neler yapabilirim ya da gerek var mıdır ?
    Başka birşeye ihtiyacın olmaz ama süreç uzar çift diane ye göre.

Yeni Üye
    çift kullanacağım zaten. 12 saatte bir. Evet şu an fotoğraflarımı çekeceğim, gelişme olursa da yayınlarım

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diane35 alacağına Androcur almak daha mantıklı. Diane35 2mg siproteron asetat ve 0,035 mg etinil estradiol içeriyor. Androcur'un en azı 50 mg sipreton asetat içeriyor. Yalnız kullandığın süre boyunca 0 libidoyla geziyorsun. Androcur erkeklerde seksüel sapmalarda cinsel dürtülerin azaltılmasında ve ameliyat edilemeyen prostat karsinomunun tedavisinde kullanılır.

Neyse bunları bir kenara bırakalım. Bunları konuşmak için çok erken olduğunu düşünüyorum. Umarım bunlara gerek kalmaz.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Yeni Üye
    günde 4 mg siproteron asetat yeterli olmaz mı ?

orala bulaşma be kardeş bunları denedinde sonuç alamadında mı düşünüyorsun ? Önce topikal başla.

Yeni Üye
    Saçı bilemem ama bi kaç aya jinekomasti geliştirmen için yeterde artar bile :P iyisimi boşver sen oral kullanımı topikal losyonu kullan benim ve diğer insanlarında yaptığı gibi isttediğin sonucu alamazsan artırırsın losyondaki ilaçların miktarını...

Yeni Üye
    Bu arada hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum. Gerçekten bir iyi niyet ve önemseme var Uzun zamandır takip ediyordum forumları birçok kullanıcının nickine aşinayım ama keşke daha önce hesap açsaymışım. Haklısınız oral tehlikesi için ama inanın içimde kalacak 2 ay kadar kullanmanın dönülmez sorunlar yaratacağını sanmıyorum tabi olmaz değil ama denemezsem içimde kalacak. Sonrası topikal devam edeceğim zaten. Bol spor ve suyu da programa ekledim belki etkiyi azaltırım. Yalnız 1 sorum vardı kaynadı; Minox'u bırakınca dökülen saçlar artık çıkmaz diye bir şey var mıdır ? Tekrardan teşekkürler, saygılar

Bu arada hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum. Gerçekten bir iyi niyet ve önemseme var Uzun zamandır takip ediyordum forumları birçok kullanıcının nickine aşinayım ama keşke daha önce hesap açsaymışım. Haklısınız oral tehlikesi için ama inanın içimde kalacak 2 ay kadar kullanmanın dönülmez sorunlar yaratacağını sanmıyorum tabi olmaz değil ama denemezsem içimde kalacak. Sonrası topikal devam edeceğim zaten. Bol spor ve suyu da programa ekledim belki etkiyi azaltırım. Yalnız 1 sorum vardı kaynadı; Minox'u bırakınca dökülen saçlar artık çıkmaz diye bir şey var mıdır ? Tekrardan teşekkürler, saygılar
    Hayır çıkar, dökülen saçın üzerinden 2/7 yıl geçmedikçe çok büyük oranda doğru etkenle geri döndürülebilir.

Yeni Üye
    O halde rastgele diyelim. çok teşekkürler

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu meşhur videoda ki çocuk günde 2 diane almıştı her ne kadar kısa süreliğine çok büyük sorun olmayacak ya da geri döndürebilir yanetkiler olsa da oral önermiyorum.
    Yanlisniz war miracle hoca ilk vasta videodaki cocul.androcur dia e35 kullanuyir. sonrasinda androcuru birakiyor ve spiro diane kullanmaya basliyor . en sonunda spiro ve androcuru birakip cift doz diane35 e basliyo
    Spiro (aldactone) sabah 100 mg aksam 100 mg ( 17 mart 2014)
    diane35 gunde 1 tane ( 17 mart 2014 )
    androcur 50 mg ( 25 haziran 2014 baslangic - 25 aralik 2014 bıraktım )

Sayfa 42/366 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler