Sayfa 39/366 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
3659 sonuçtan 381 ile 390 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sac dokulmesi devam ediyor...
    Su losyonlar etkili olsa artik ya biktim bu sac isinden (

Alıntı faradi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sac dokulmesi devam ediyor...
    Su losyonlar etkili olsa artik ya biktim bu sac isinden (
    ne kadar süredir kullanıyorsunuz ? Genel drum ve saç çıkışını takip ediyormusunuz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar süredir kullanıyorsunuz ? Genel drum ve saç çıkışını takip ediyormusunuz?
    . 1 ay 15 gündür min+dut ve yaklaşık 3 haftadır miracle losyon, bir hafta kadardır azalderm krem, ketorala dun başladım....s
    Sac dökülme devam ediyor. Seyrelme arttı gibi şakaklar açık olduğu için orayı daha iyi gozlemleyebiliyorum orada tuylenmede
    artış ve var olan tuylerde ise siyahlaşma var... Dökülen saçlar genelde uzun ve saglikli
    Konu faradi tarafından (23.08.2014 Saat 22:51 ) değiştirilmiştir.

Alıntı faradi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    . 1 ay 15 gündür min+dut ve yaklaşık 3 haftadır miracle losyon, bir hafta kadardır azalderm krem, ketorala dun başladım....s
    Sac dökülme devam ediyor. Seyrelme arttı gibi şakaklar açık olduğu için orayı daha iyi gozlemleyebiliyorum orada tuylenmede
    artış ve var olan tuylerde ise siyahlaşma var
    devam et olumlu gelişmeler var kullandığın süre az aceleci olmak hata olur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    devam et olumlu gelişmeler var kullandığın süre az aceleci olmak hata olur.
    Sonuna kadar gidecegim..umarım bu dokulenler geri gelir

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama uzun-sağlıklı dökülme şikayetinde ben bulunmuştum benden sonra da 2-3 kişi aynısını söyledi bunun bi anlamı olmalı.Şunu söyleyebilirim o dökülme bi yerden sonra kesiliyor bende bi ara 2.ayımın başı-ortalarında her gün uzun ve sağlıklı teller çok dökülmüştü ama sonradan o uzun tellerin dökülmesi kesildi belli bir dönemde oluyor o.Benim de alın çizgim sanki öne geliyor gibi ama üstteki seyrek görüntü bi güçlü görünüme kavuşamadı hala bu canımı sıkıyor.Özellikle elbise denemek için mağazaların kabine girdiğimde kabinin parlak ışığı o seyrekliği çok belli ediyor bugün gördüm yine canım sıkıldı :/ o seyrek görüntü bi gitse çok memnun olacam şakak çizgisi çok da umrumda değil açıkcası varsın açık olsun şakaklar,onun da güzel bi havası oluyo konuyu dağıtmayım da dediğim gibi,bu uzun tel dökülmesinin bi anlamı olmalı bence.Muhtemelen minox gibi yenisini çıkarmak için önceden döküyordur.Ben kendimdeki dökülmeyi minox a bağlamıştım losyon ve minoxa beraber başlamıştım çünkü. @faradi belki sen de benim gibi minox a başladığın için olmuş olabilr o ilk dökülme bunu da düşünmek lazım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama uzun-sağlıklı dökülme şikayetinde ben bulunmuştum benden sonra da 2-3 kişi aynısını söyledi bunun bi anlamı olmalı.Şunu söyleyebilirim o dökülme bi yerden sonra kesiliyor bende bi ara 2.ayımın başı-ortalarında her gün uzun ve sağlıklı teller çok dökülmüştü ama sonradan o uzun tellerin dökülmesi kesildi belli bir dönemde oluyor o.Benim de alın çizgim sanki öne geliyor gibi ama üstteki seyrek görüntü bi güçlü görünüme kavuşamadı hala bu canımı sıkıyor.Özellikle elbise denemek için mağazaların kabine girdiğimde kabinin parlak ışığı o seyrekliği çok belli ediyor bugün gördüm yine canım sıkıldı :/ o seyrek görüntü bi gitse çok memnun olacam şakak çizgisi çok da umrumda değil açıkcası varsın açık olsun şakaklar,onun da güzel bi havası oluyo konuyu dağıtmayım da dediğim gibi,bu uzun tel dökülmesinin bi anlamı olmalı bence.Muhtemelen minox gibi yenisini çıkarmak için önceden döküyordur.Ben kendimdeki dökülmeyi minox a bağlamıştım losyon ve minoxa beraber başlamıştım çünkü. @faradi belki sen de benim gibi minox a başladığın için olmuş olabilr o ilk dökülme bunu da düşünmek lazım
    Bugün sabah da kontrol ettim onlerdeki tüyler çıkıyor ve siyahlaşiyor.. Genel manada baktığımda kalan saçların arasında küçülmüş, saglıksız yani minyaturlesmis saç yok neredeyse. Açıkçası bende minoxil e bağlıyorum zaten ilk bir- iki ay dökülme yapacagini bildigimden çok da umursamamaya calisiyor bir açıdan da olmasi gerekenin bu oldugunu dusunuyorum. Ama arada birkaç kendini bilmezin soyledikleri yuzunden ister istemez kendimi kotu hissediyorum. Bu arada miracle losyonu 200ml elseve kullanarak yaptım belki dozu az geliyordur.

Yeni Üye
    Geçen yıl saçlarım gayet normaldi, küçük açılmalar ve seyrelmeler vardı 8 ay minoxil kullandım. Etkisini takip etmedim ama sanki aynıydı sonra finasteride başlamak istedim ve minox'u bıraktım. Bıraktıktan 6 ay kadar sonra feci bir dökülme ve seyrelme oldu, açıklar ilerledi. Miracle losyon ile devam edeceğim tedavi sizce o saçları geri getirir mi yoksa "Minox'un döktüğü saç" diye bir lanet var mı, onlar artık gelmez mi ? Bir de Finasteridi bırakıp sadece losyonla devam etsem dökülmeyle ilgili artış olur mu ?
    Konu marvel tarafından (24.08.2014 Saat 11:38 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Birkac gun Miracle losyonu suzmeden kullandım, kokusu elseve kendi kokusuydu.. Süzdükten sonra koku değişti daha ağır ve farklı bir koku oldu.. Suzerken belli bir sure açıkta kaldı losyon acaba ondan dolayı bir sknti mi oldu.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az bir süre açıkta kalmayla ekşiyeceğini sanmıyorum faradi. Ben bu genel kokunun aldactone yüzünden olduguna eminim. Ha elseve ile aldactone birleşince daha da ağırlaşıyor ama bu bi gerçek
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Sayfa 39/366 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler