Sayfa 63/366 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
3659 sonuçtan 621 ile 630 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi
    sargi beziyle suzdum heralde yeterli olmadi bi huni lazim .iyice suzmek icin
    elseve arginin 100 ml
    allerset komple doktum
    aldactone 8 adet attim
    birde ampul
    ben aynen boyle bir losyon olusturdum kokusu elseve kokusu hala yani bazi arkadaslar burda kokudan yakinmis bende niye olmadi diane35 olmazsa olmazmi.birde sanki su suruyormusum gibi bir durum var kasinma yanma hic bisey yok.diane mi atayim.deriden gecmiyomu tikanikmi valla sastim kaldim bosa kurek cekiyorum sanki yanlis bisey yaptim sanki

Alıntı eco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sargi beziyle suzdum heralde yeterli olmadi bi huni lazim .iyice suzmek icin
    elseve arginin 100 ml
    allerset komple doktum
    aldactone 8 adet attim
    birde ampul
    ben aynen boyle bir losyon olusturdum kokusu elseve kokusu hala yani bazi arkadaslar burda kokudan yakinmis bende niye olmadi diane35 olmazsa olmazmi.birde sanki su suruyormusum gibi bir durum var kasinma yanma hic bisey yok.diane mi atayim.deriden gecmiyomu tikanikmi valla sastim kaldim bosa kurek cekiyorum sanki yanlis bisey yaptim sanki
    Aldactonu tüm kutu olarak 16 adet atsaydın keşke

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle selamlar hocam,

Öncelikle böyle bir losyon hazırlayarak insanlara yardımcı oldugunuz için sağolun,

Birşey sormak istiyordum.Bu losyonu yabancı formlarda belirttinizmi.Yada yabancı formlarda baska deneyenleri gördünüzmü..Aslında başarılı öyküleri yabancı formlardada göstersek daha cok deneyen olur diye düşünüyorum.

Sadece merak ettımden soruyorum yanlıs anlamayın, Böyle bir karısım bir risk alarak sans eserimi oldu yoksa losyon içeriğindeki bütün maddeleri ayrıntılı biliyormuydunuz.

Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle selamlar hocam,

Öncelikle böyle bir losyon hazırlayarak insanlara yardımcı oldugunuz için sağolun,

Birşey sormak istiyordum.Bu losyonu yabancı formlarda belirttinizmi.Yada yabancı formlarda baska deneyenleri gördünüzmü..Aslında başarılı öyküleri yabancı formlardada göstersek daha cok deneyen olur diye düşünüyorum.

Sadece merak ettımden soruyorum yanlıs anlamayın, Böyle bir karısım bir risk alarak sans eserimi oldu yoksa losyon içeriğindeki bütün maddeleri ayrıntılı biliyormuydunuz.
    Tabi ki şans eseri olamaz bu ne kimsenin aklına gelir ne de cesaret edebilir (konu hakkında bilgisiz biri için ) Öncelikle ben veterinerim. Şu an aktif yapmasamda 9 yıl yaptım farmakoloji sağlık fizyoloji vs biliyoruz az çok. Androjen hormolarını ve mekanizmasını inceledim. Sonra reseptör mekanizmasını farkettim. Yani tüm vücutta baskılamak yerine reseptörde kapatmak en iyi seçenek olduğunu (yanetki açısıdan) farkettim. hırsutizm vs aynı biliyorsun topikal hırsutizm çalışmalarına baktım ilaçlar tek kullanılıyordu. Ru58841 vs antiandrojen olarak kullanılıyordu ama millet hep scalpta dht baskılıyor sanıyordu genelde. Ben uyanınca etkili bulabileceğim ilaçları araştırdım. Bunların bağırsak emildiği için mol hacmi ile scalptanda emileceğini biliyordum. Bir kaç uyumlu ilaç birarada birbirirnin tkisini artırır sinerjik etki denir bunada buda tıp bilgisi olarak elimdeydi ve denedim oldu kısaca. Yalnız şu bilinmeli ki tıp bilgisi zayıf insanlar ne neyle işe yarar ne nede erir çözülür emilir bilemeyebiliyorlar buda çözüm geliştirmede çok yavaşlatıyor insanları proaktif davranamıyorlar. Mesela kozmetikçiden alınan bir losyonun ilacı taşıyamayacağına dair ne tartışmalar oldu yani tıpla ilgili konuda herkes biraz obsesif ve takıntılı aslında öyle değil. İlaçların prospektüsünde yazıyor elle dokunmasın hanımlar diye öyle bile emiliyor bazıları neyse uzattık demem o ki biraz cesur ve gözü kara olmalı yoksa daha çoook nanohair çakarlar bize...

Miracle hocam elseve 200 mlye 2şer kutu ilaç katıp kullansak sıkıntı olur mu? Yani losyonun eskimesinden mi korkuyoruz o yüzden daha az yapıp kullanıyoruz.

Miracle hocam elseve 200 mlye 2şer kutu ilaç katıp kullansak sıkıntı olur mu? Yani losyonun eskimesinden mi korkuyoruz o yüzden daha az yapıp kullanıyoruz.

Alıntı 1dost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapadabilirsin tabi ama çok uzun süre gidiyor çok uzun süre kalmasın istiyoruz öyle alkol içinde taze olmasında fayda var öngöremediğimiz durumlarda risk almamalıyız ki etkinlik illaki zamanla azalır.

Yeni Üye
    Bende sayfanızı yeni görüyorum. Losyonu geçen gün hazırladım
    200ml elseve argenine
    dekort ampul
    allerset ,aldactone attım içine süzmeden kullanıyorum şuan bir sıkıntı olur mu ?
    Kullandıktan iki dk sonra kuruyor saçta daha sonra zeytinyağıyla ıslatıyorum olur mu ?
    İnternetten araştırdım Doğum Kontrol Haplarının uzun vadede zararlı olabileceği yazıyor bu konudaki görüşleriniz ?

Yeni Üye
    Haa bi de bunu hergün mü kullanıyoruz aralıksız olarak ? Saçta en az ve en çok ne kadar süre kalmalı?

Alıntı one_love Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende sayfanızı yeni görüyorum. Losyonu geçen gün hazırladım
    200ml elseve argenine
    dekort ampul
    allerset ,aldactone attım içine süzmeden kullanıyorum şuan bir sıkıntı olur mu ?
    Kullandıktan iki dk sonra kuruyor saçta daha sonra zeytinyağıyla ıslatıyorum olur mu ?
    İnternetten araştırdım Doğum Kontrol Haplarının uzun vadede zararlı olabileceği yazıyor bu konudaki görüşleriniz ?
    Uzun vade de ağızdan kullanımda baxı şüpheli yanetkiler var ama hala net bilimsel bir korelasyon kurulamamış ve ilaç şirket leri karşı çıkıyorlar. Sonuçta kimyasal ve elbette bal kaymak değil. Her ilaçta uzun dönem sıkımçntı var. Şunu unutmayın milletin yanetki varlığını tartıştığı bu ilaçlar uzun yıllar oral kullanımda geçerli biz çok düşük dozda ve deriden kullanıyoruz. Ben kimyasal yanetkiyi hiç ciddiye almıyorum ama cinsel vs yanetki olabilir oda hafif ve geçici.

Sayfa 63/366 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler