Sayfa 338/366 İlkİlk ... 238288328336337338339340348 ... SonSon
3659 sonuçtan 3.371 ile 3.380 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 150 ml'de 2kutu aldactone -biri 100mg diğeri 25mg- olacak şekilde hazırlıyorum elseve ile, delirdim bugün. 3kutu elseve var, hepsi de tıkalı. Çıkarıp yıkıyorum kuruluyorum vuruyorum sallıyorum bir şekilde tıkanıklığı açmaya çalışıyorum ama yok. En sonunda pamuğa döküp pamuğu da saçıma sıkıp döktüm ama ellerim bulanıyor bu şekilde, istemiyorum bunu. Bu tıkanıklığı nasıl çözebilirim? yeni, daha kullanılmamış başlığı taktım şu anki losyonlu elseve, o bile tıkandı. çıldırıcam
    Önce başlığı şişeden çıkarın. Sonra başlığın üstündeki küçük pembe başlığı çıkarın. Sıcak suyun altında hatta iğnede kullanabilirsiniz hortumun içini temizleyin. Sonra pembe başlığı takın avucunuza sıcak su doldurun sürekli fısfıslayın.Açılmazsa işlemi tekrarlayın ki ben böyle açıyorum . Sonra açılan başlığınızı şişeye takıp kullanabilirsiniz.

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyonla başlayabilirsin + o açılan bölgeye hafta 2 dermaroller 3-4 ay boyunca devam et,,,Duruma göre pozisyon alıp krem seçeneklerimizide ekleyebilirsin ama önce Miracle losyon+dermarollerle başla...!!!
    Cevabınız için teşekkürler.Miracle losyonu kullanıyorum zaten.Ama dökülme devam.100ml elseve aldoctone 100mg 1 kutu,diane 1kutu, 1 ampul decort.Dermaroller alayım en kısa zamanda önereceğiniz marka iğne boyu sayısı varmı acaba. Birde teacher arkadaş tavsiye etmişti naturwayin sarımsaklı şampuanını almıştım içine çam terebentin ,bemiks ampul ve diane 35 atmıştım ek olarak.Ama biraz cansızlaştırıyor gibi saçımı. Önceden Nude kullanıyordum çam terebentinle oda iyi kanada üretimi ve sls yok. Şimdi birde sebamed aldım saç dökülmesi karşıtı onu deneyeceğim. Sonra Nude ye devam.
    Konu sılagül tarafından (16.03.2015 Saat 01:09 ) değiştirilmiştir.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sılagül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevabınız için teşekkürler.Miracle losyonu kullanıyorum zaten.Ama dökülme devam.100ml elseve aldoctone 100mg 1 kutu,diane 1kutu, 1 ampul decort.Dermaroller alayım en kısa zamanda önereceğiniz marka iğne boyu sayısı varmı acaba. Birde teacher arkadaş tavsiye etmişti naturwayin sarımsaklı şampuanını almıştım içine çam terebentin ,bemiks ampul ve diane 35 atmıştım ek olarak.Ama biraz cansızlaştırıyor gibi saçımı. Önceden Nude kullanıyordum çam terebentinle oda iyi kanada üretimi ve sls yok. Şimdi birde sebamed aldım saç dökülmesi karşıtı onu deneyeceğim. Sonra Nude ye devam.
    Saçlar uzunsa en az 1.00 veya 1.5 mm lik Titanyum uçlu dermaroller den alabilirisniz..Marka belirtmeme gerek yok zaten nette ufak bir araştırmayla saplam bi kaç satış sitesini gözünüze kestirirsiniz...Ama saçlar kısaysa dermarollerin saçları koparmasına karşın @Anl arkadaşımızn kullandığı gibi Dermastamp tipi rulo olmayan düz platforma çakılı e çek bas yöntemiyle çalışan drmarolleri de alabilirsiniz...Şampuan tercihleriniz NUDE ve SEBAMED bitkisel ve gayet isabetli..3. Bir alternatif olarakda Dermoday de olabilir..Duruma göre eğer ilerleme kaydetmezseniz Aldactone u 2 kutu yapabilir ve Androcur 7-8 tablet ekleyebilirsiniz...Başarılar...

Banned
    Ben kullanalı 4 gün oldu saç dökülmesinden eser kalmadı 2-3 tel max saçımda önceden var olan tüyler vardı onlar dökülecek diye korkuyordum.Minoxil aldım bugun 50 tl yuh dedim 3 al 100 tl sonra döker möker 1 tane aldım bakalım doguş noktası ile şakaklara sıkacam ben 200 ml de yaptım evelse 2 acc 1 dieane günde 10mg yakın sürüyordum 1 aya bitsin bakalım ne olacak o kremleri öneriyormusunuz beyler ketoral azelder mi ne österajandan korkum yok vucut geliştirme sagolsun.

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir an önce tedaviye başla. Zaten başarı hikayeleri bölümüne girip incelersen alınan sonuçları görürsün. Kimler nerden nereye gelmiş.

İlk etapta miracle losyon ve yine daha hizli çıkış saglamak içinde minox-dutas i tavsiye ediyorum.ketoral şampuanida kesinlikle kullan.zaten bir buçuk iki aydan sonra fark edecektir.
    hocam ben bu losyon işini karışımı anlamadm bana açıklayıcı bi şekilde yazar mısınız neyi ne yapacağımı nasıl kullanacağımı çok tşkrler smdıden

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı insaatci07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben bu losyon işini karışımı anlamadm bana açıklayıcı bi şekilde yazar mısınız neyi ne yapacağımı nasıl kullanacağımı çok tşkrler smdıden
    Bu başlıkları inceleyebilirsiniz hocam,ayrıntılı şeklide anlatıyor.

http://www.sacimindoktoru.com/basari...ac-cikisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/basari...nvincible.html
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    elseve arginin yerine gliss ultimate oil elixir olur mu ?

Merhaba, bugun itibariyle yaklaşık olarak 6,5 aydır miracle losyon kullanıyorum , azel+keto destekli
    6,5 ay sonunda güneş ışığında parlayan saç derim artık görünmüyor derecede kapandı.
    tek bir sorum var, saçımda ki sarı tüyler milyonu geçti. özellikle gün ışında baktığımda 1 saç telinin altında en az 30-40 sarı tuy var.bu tüyler ne zaman kalınlaşmaya başlayacak merak ediyorum. 7. ayıma geldim çünkü
    özellikle çevremdekilerin yorumları çok pozitif bunuda belirtmek istiyorum

Merhaba, bugun itibariyle yaklaşık olarak 6,5 aydır miracle losyon kullanıyorum , azel+keto destekli
    6,5 ay sonunda güneş ışığında parlayan saç derim artık görünmüyor derecede kapandı.
    tek bir sorum var, saçımda ki sarı tüyler milyonu geçti. özellikle gün ışında baktığımda 1 saç telinin altında en az 30-40 sarı tuy var.bu tüyler ne zaman kalınlaşmaya başlayacak merak ediyorum. 7. ayıma geldim çünkü
    özellikle çevremdekilerin yorumları çok pozitif bunuda belirtmek istiyorum

Üye
    Yer
    Yurtdisi
    senin adina cok sevindim arkadasim,umarim saclarin daha da düzelir.
    Senin yerinde olsam bir sene boyunca bu tedaviye devam ederim.
    Büyük htimal o sari tüyler ilk dökülmeye baslayan saclardir,ve tekarar canlanmasi dogal olarak en sona kalacak. O yüzden bir sene daha bekle derim.Baktin bir sene sonunda o saclar cikmiyor,bir durum degerlendirmesi yapip,finas veya dutasa baslarsin.
    Bu arada yan etki falan gördünmü,vücut killari falan ne durumda?

Sayfa 338/366 İlkİlk ... 238288328336337338339340348 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler