Sayfa 17/366 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
3659 sonuçtan 161 ile 170 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sampuan sisesine koy işte sampuani orda alirsin hosgeldin bu arada
    abi o aklıma gelmedi değil de işte damlalık şırınga falan olmayınca kullanım sıkıntılı olabilir diye düşündüm

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim traş kolonyağı şisesinin içinede koyabilirsin..korkma arama işleminde en cok elektronik cihaza bakarlar(cep tlf flash bellek mp3 çalar gibi)onun dışında diğer seylere yüzysel bakarlar.acemi birliğine her türlü sokarsın.acaba uzun dönemmisin yoksa kısa dönem mi belki bir faydamız dokunur.
    çok teşekkür ederim kardeşim ben herşey didik didik aranıyor sanıyordum traş kolonyalığı çok mantıklı aslında ama işte şırıngadır damlalıktır falan olmayınca biraz zorlanacağız gibi ama neyse hiç yoktan o da iyidir... askerlik kısa dönem beniki acemi mamak mebs usta birliği de kocaeli gebze

Moderatör
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Losyonu beklettiginiz kaplar neler millet sizin.Elseve in kendi fısfıs şeklinde oldugu icin belki onda yapiyorsunuzdur direk garnierde baska biseye dokmek mecburi ben powerade sisesinde bekletiyorum onun icerisinde cozuyorum fisfis icin ise minoxil sisesini ayarladim o siseden minox sisesine dokuyorum acaba powerade sisesinin plastigi falan bi olumsuz etki yapar mi cam da mi saklasak onemli bisey degil sacma bi soru oldu ama detayları da konusalim
    şişeyi iyice arıtmanız lazım ama tabi onun dısında sanmam bir sorun olacagını ama cam kavanoz en sağlıklısıdır bence

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı univited Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim kardeşim ben herşey didik didik aranıyor sanıyordum traş kolonyalığı çok mantıklı aslında ama işte şırıngadır damlalıktır falan olmayınca biraz zorlanacağız gibi ama neyse hiç yoktan o da iyidir... askerlik kısa dönem beniki acemi mamak mebs usta birliği de kocaeli gebze
    Öncelikle dustugun birlik iyi..bu meslekte olduğum için bilirim.ama ne yazık ki gidecegin kışlada tanıdıgım devrem yok..ki kısa dönemlere daha tölaranslı davranırlar.ama sakın yanında şırınga götürme zaten elinden alırlar birde farklı yönlere cekebilirler.ama damlalık cebinde bile olsa sıkıntı olmaz.dikkat çekmez.

filozof
    Guest
    Selam univited 3 gun sonra bende askere gidiyorum en etkili sac cikarici miracle losyon kesinlikle yuz sey denedim ben kolonya iceri sokmazlar bircok kisiden duydum gelen icinde propilen glikol ve alchol olan sampuana doldur haplari sampuana bisey demiyorlarmis losyonuda dola havlunun icine ikisinden birini mutlakacsokmamiz gerek ve iceri sokacagiz donuste bonus olacagiz insallah kardes moralini bozma askerlige de.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam univited 3 gun sonra bende askere gidiyorum en etkili sac cikarici miracle losyon kesinlikle yuz sey denedim ben kolonya iceri sokmazlar bircok kisiden duydum gelen icinde propilen glikol ve alchol olan sampuana doldur haplari sampuana bisey demiyorlarmis losyonuda dola havlunun icine ikisinden birini mutlakacsokmamiz gerek ve iceri sokacagiz donuste bonus olacagiz insallah kardes moralini bozma askerlige de.
    kardeşim birliklerde traş kolonyağısı serbest ama yine de siz bilirsiniz.

hayirli olsun siteniz Sac problemimiz size bagli artik

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @ miracle hocam merhaba. forumdaki tavsiyeler üzerine keto-azeldermi 2 haftadır şakaklar için kullanıyorum. ama bu 2 haftada hayatımda hiç görmediğim kadar şiddetli bir dökülme oldu hatta bir şakağım tamamen açıldı diyebilirim. tedavi olarak finas 10 ay kullandım bir hafta önce bıraktım minox 16 aydır kullanıyorum son 2 aydır sadece 1 doz olarak kullanıyorum. bir hafta önce de biotin 5 mg kullanmaya başladı. sizce bu şiddetli dökülmenin nedeni nedir ne tavsiye edersiniz? çok teşekkür ederim şimdiden

miracle
    Guest
    Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ miracle hocam merhaba. forumdaki tavsiyeler üzerine keto-azeldermi 2 haftadır şakaklar için kullanıyorum. ama bu 2 haftada hayatımda hiç görmediğim kadar şiddetli bir dökülme oldu hatta bir şakağım tamamen açıldı diyebilirim. tedavi olarak finas 10 ay kullandım bir hafta önce bıraktım minox 16 aydır kullanıyorum son 2 aydır sadece 1 doz olarak kullanıyorum. bir hafta önce de biotin 5 mg kullanmaya başladı. sizce bu şiddetli dökülmenin nedeni nedir ne tavsiye edersiniz? çok teşekkür ederim şimdiden
    Forumda nerede tavsiye edildi size ? Ketoral azaleik asit dökülme yapmaz belki şok dökülme yada finası bırakma etkiside olabilir resim atabilirmisiniz merak ettim açıkcası şunhayatınızda hiç göremediğiniz dökülme ve açılmayı ?

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tavsiyeden kastım kullanıp fayda gören arkadaşların yorumlarından hareketle başladım. daha önce günde duş alırken 15-20 tararken 4-5 tel dökülmem olurdu. şimdi duşta 80-90 her elimi attığımda 4-5 tel geliyor elime. benim sorunum sadece şakaklarda ve frontal bölgede bu kadar küçük bir bölgeden bu şiddette dökülme kısa zamanda seyrelmeye neden oldu. yaklaşık 7-8 günlük süreçte 1000 civaında saç kaybım oldu dersem yanılmam. foto bugün uygun olmadığımdan atamıyorum ancak en kısa zamanda atacağım. cevabınız için teşekkür ederim

Sayfa 17/366 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler