Sayfa 257/366 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
3659 sonuçtan 2.561 ile 2.570 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bu toz spiro çok müthiş olurdu keşke olsaydi. Ama ben sanmiyorum dostum çoğu etkenin tortuda kaldiginı, tortunun kafa derime bulaşıp tıkayip kaşıntı yapacagina süzmeyi tercih ederim
    Aslımda yarım yamalak etkenlikte birşey oluyor belkide :/

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaten tortu meselesi şu losyonun en büyük engeli hala.Birazcik dozaj artirsan direk çamura bağlıyor keşke etken maddeye ulaşabilsek kolayca,o zaman canavar gibi olacak her şey.Ben ilk 2 ayda ilk sayfadaki gibi hazirlamistim o dozajda tortu problemi yaşanmadigi icin losyonu cok disiplinli ve rahat uygulayabiliyordum ama artik bu tortu meselesi benim verimimi ciddi manada düşürdüğünü hissediyorum.O düsük dozajdan daha iyi sonuc almistim inanın.Bi sonraki losyonumu sadece androcur kullanarak yapmayı planlıyorum bi de öyle deneyeceğim bakalim siproteron asetat kendi başına ne yapacak.Pua nickli arkadasımız bu sekilde kullaniyor ve memnunmuş.yüksek doz bile olsa androcur tabletler aldactone kadar tortu yapacak buyuklukte degiller.Belki aldactone icin bi krem formu yapilabilir

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten tortu meselesi şu losyonun en büyük engeli hala.Birazcik dozaj artirsan direk çamura bağlıyor keşke etken maddeye ulaşabilsek kolayca,o zaman canavar gibi olacak her şey.Ben ilk 2 ayda ilk sayfadaki gibi hazirlamistim o dozajda tortu problemi yaşanmadigi icin losyonu cok disiplinli ve rahat uygulayabiliyordum ama artik bu tortu meselesi benim verimimi ciddi manada düşürdüğünü hissediyorum.O düsük dozajdan daha iyi sonuc almistim inanın.Bi sonraki losyonumu sadece androcur kullanarak yapmayı planlıyorum bi de öyle deneyeceğim bakalim siproteron asetat kendi başına ne yapacak.Pua nickli arkadasımız bu sekilde kullaniyor ve memnunmuş.yüksek doz bile olsa androcur tabletler aldactone kadar tortu yapacak buyuklukte degiller.Belki aldactone icin bi krem formu yapilabilir
    aynı şekilde minoxilde tortu yapıyor saçta ne olacak bu tortular bilemedim
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben alıştım .Losyonu süzüyorum.O büyük tortuları alıyor.Birde son losyonun içine salisilik asit kattım kalan tortuda ertesi gün yok oldu.Losyon beklediğinde sanki dipte biraz tortu görünüyor gibi oluyor ama çalkalandığında ve damlalığa aldığımda tamamen homojen halde oluyor.Son olarak son garnierin kut şeffa direkt takip edebiliyorum ne olup ne olmadığını losyonun nekadar kaldığını

Bu arada ketı ve azeldermi saça bulaşması sıkıntı olurmu?
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abiler bence bu aldactone'u biz bir şekilde eritelim hatta zararı olmayacaksa kaynatalım var mı önerisi olan ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı landonxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben alıştım .Losyonu süzüyorum.O büyük tortuları alıyor.Birde son losyonun içine salisilik asit kattım kalan tortuda ertesi gün yok oldu.Losyon beklediğinde sanki dipte biraz tortu görünüyor gibi oluyor ama çalkalandığında ve damlalığa aldığımda tamamen homojen halde oluyor.Son olarak son garnierin kut şeffa direkt takip edebiliyorum ne olup ne olmadığını losyonun nekadar kaldığını

Bu arada ketı ve azeldermi saça bulaşması sıkıntı olurmu?
    ben sürekli keto ile azaldermi karıştırıp saça sürüyorum. sıkıntı yok.

Merhaba arkadaşlar.

Saçlarımı kısa kestirmeyi sevmiyorum bana yakışmıyor. Öyle kel oldum denilecek kadar dökülmem yok ama bariz seyrelme var tepede o nedenle bu tedaviye başladım minox+dut ile birlikte. Yanlız şöyle bir sıkıntım var, saç uzun olduğu için mecburen saçları ayırıp saçın dibine sıkıyorum losyonu ve bunu dağıtmak için parmaklarımı saçımda gezdiriyorum fakat sanki parmaklarımla losyonu saç diplerimden alıp saç uçlarına dağıtıyormuşum ve diplere yeterince losyon gitmiyormuş gibi hissediyorum. Zaten işlemi bitirdiğimde tüm saçlarım ıslak bir görünüm alıyor, yani deriden ziyade losyon saçın kendisine dağılıyor.

Uzun saçta losyonu saç derisine yedirmek, losyondan daha fazla verim alabilmek için önerebileceğiniz bildiğiniz herhangi bir pratik yöntem var mı acaba ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben tedaviye başladım başlayalı hep damlalık kullandım.Sanada öneririm.0.25ml şakaklar,0.25ml ön taraf,0.25ml arka üst taraf ve 0.25 ml vertex olarak 1ml minoxu dağıtıyorum.

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    Haftada 2 kez konazol.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sağolun hocam.

27.03.2015 avodart
    Min-dut losyon
    Haftada 2 kez konazol.

Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

Saçlarımı kısa kestirmeyi sevmiyorum bana yakışmıyor. Öyle kel oldum denilecek kadar dökülmem yok ama bariz seyrelme var tepede o nedenle bu tedaviye başladım minox+dut ile birlikte. Yanlız şöyle bir sıkıntım var, saç uzun olduğu için mecburen saçları ayırıp saçın dibine sıkıyorum losyonu ve bunu dağıtmak için parmaklarımı saçımda gezdiriyorum fakat sanki parmaklarımla losyonu saç diplerimden alıp saç uçlarına dağıtıyormuşum ve diplere yeterince losyon gitmiyormuş gibi hissediyorum. Zaten işlemi bitirdiğimde tüm saçlarım ıslak bir görünüm alıyor, yani deriden ziyade losyon saçın kendisine dağılıyor.

Uzun saçta losyonu saç derisine yedirmek, losyondan daha fazla verim alabilmek için önerebileceğiniz bildiğiniz herhangi bir pratik yöntem var mı acaba ?
    Yarım saat sonra bir saç losyonu ya da en azında hafif bir su ile nemlendirme yapıp tekrar yedirin saçınızda ki kalanı.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 257/366 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler