Sayfa 226/366 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
3659 sonuçtan 2.251 ile 2.260 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Hı my friend !
    1- measurement is not permamently changed. Sometimes somemembers Cehanged it but its just gain a lot improvement and it for experimental. Still any antiandrojen solution and its variety can not more effective than original miracle solution measurement. But if you increase measurement off course gain more success build on the original solution. So you can use the original measurement (1 or 2 aldactone + 1 diane35 crush into 100 ml eleseve or any alcoholiv indigrent)

2- even if use long term that lotion emerge the feminizing effect impossible. Because we make all calculates we find and see this dosage safety. Still anybody not have important side over 9 months. İf you have any question please write. See you.
    Konu Miracle tarafından (06.12.2014 Saat 18:06 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kelalaka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlaçtan kastınız losyon değil dimi? Oral yollarla alınan ilaclar? Losyon kullanımı karaciger üzerine etki yapar mı? Losyona baslıcam eczaneden gerekli olanları alıp, yardımcı olur musunuz..
    Losyon. ALT ve AST(karaciğer enzimleri) testlerinizi her sağlık ocağında ücretsiz yaptırabilirsiniz. Pek mümkün görünmüyor topikalde etki edeceği karaciğere ama bünye ya bu temkinli olup her ay kontrol etmekte de fayda var.

Aralık değeri 1-50 olmalıdır bu değerlerin. ALT - AST.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Selamlar Levent abi 3. losyonu yapmak istiyorum 3. aya girdim artık herkes losyonu 100ml de kullanıyor ben 200 ml ye 3 aldactone 1 diane 1 decort atıyorum.Yeni losyona artı olarak salisilik asit ve alerset damla katacağım birde ekstra ne katmamı önerirsin?Son olarak 200ml de iyimi bu dozaj yoksa 100 mlye mi düşürsem daha iyi sonuç için?
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Tesekkur ederim pispqueak.

arkadaşlar saçımda kuru kepeklenmeler oluyor losyonda kireçlenme yapınca çok kötü duruyor bir okulda görev yapıyorum böyle görüntü vermek hoş olmuyor. Sizden ricam arginin losyon haricinde içinde çinko salisilik asit ve mentol gibi kepeği arındıracak bir losyon var mı bildiğiniz onunla hazırlasak?

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Merhaba 3. Losyonumu yapacağım 60 ml(1 Aylık - Günde 2 ml) 2 kutu aldactone ekleyeceğim. aşağıdakilerden hanigisini önerirsiniz.

- Diane35 (2 mg Siproteron asetat ve 0.035 mg Etinilestradiol)
    - Divina (11 beyaz (Estradiol valerat 2 mg), 10 mavi (Estradiol valerat 2 mg Medroksiprogesteron asetat 10 mg)
    - Androcur (100 mg siproteron asetat)

Bana androcour hem mg bazında yüksek olduğu için uygun maliyetli hemde bildiğim kadarı ile bize lazım olan siproteron asetat var sadece diğer gereksiz maddeler yok. En azından şu an olmasa bile diğer maddelerin gereksiz etkilerinden kurtulmuş olmak.

Özellikle miracle hocam yanıtlarsa sevinirim. Tabiki diğer arkadaşlarında fikrini almak isterim. Teşekkürler.
    Konu caglar103 tarafından (06.12.2014 Saat 23:42 ) değiştirilmiştir.

Androcur ile yapabilirsin esradiol etkisi olmasada güçlü bir antiandrojen kullanmış olursun.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Yeni Üye
    Miracle hocam size bir sorum olacak..Ben bir bayan olarak yaklaşık bir buçuk aydır losyonu ilk tarif ettiğiniz şekilde kullanıyorum. Losyonu 200 ml'ye hazırladım ve bitmek üzere. İkinci losyonu 100 ml'ye mi hazırlamamı tavsiye edersiniz? Ve ilaçların dozunda (aldactone gibi) nasıl bir artış yapmamı önerirsiniz? Bu defa diane yerine divina kullanmayı düşünüyorum..Şimdiden teşekkürler..

Alıntı hair87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam size bir sorum olacak..Ben bir bayan olarak yaklaşık bir buçuk aydır losyonu ilk tarif ettiğiniz şekilde kullanıyorum. Losyonu 200 ml'ye hazırladım ve bitmek üzere. İkinci losyonu 100 ml'ye mi hazırlamamı tavsiye edersiniz? Ve ilaçların dozunda (aldactone gibi) nasıl bir artış yapmamı önerirsiniz? Bu defa diane yerine divina kullanmayı düşünüyorum..Şimdiden teşekkürler..
    100 ml içine 2 aldactone 1 diane 35 ya da divina ile yapabilirsiniz. Divina antiandrojen oralarak daha güçlü ancak dianede ki esradiol daha etkili divinaya göre birde çok nadir de olsa divina daki medroxiprogesteron androjen etkisi yapabiliyor ama bu çok nadir belirteyim. Seçiminizi buna göre belirleyin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle hocam ben 2. hazırlayışımda 100 mle 2 kutu aldactone 2 diane atmayı düşünüyorum sizce fazla mı olur ? yoksa saça etkisi üst düzeymi olur

Sayfa 226/366 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler