Sayfa 350/366 İlkİlk ... 250300340348349350351352360 ... SonSon
3659 sonuçtan 3.491 ile 3.500 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Yeni Üye
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    100 ml normal kullanımla 1 ay gider ancak bayan olduğunuzu düşünüresek ve saçlarınızın çok uzun olduğunu düşünürsek yine en kötü 3 hafta gider uzun saç bile olsa normal kullanımda,,çok öyle aşırı kötü bir kokusu yok,,alıştığımdanda olabilir tabi,,hatta kokusunu seviyorum,,cildinize değdirmediğiniz süece cildinize etki etmez,,Benim cildim çok yağlı olduğu için yüzümede sıkıyorum,,hatta yüz için ayrı bir miracle losyon yaptım 50 ml. de...
    çok teşekkür ederim yarın fotograf eklemeye calışıcam buraya mı ekliyeyim? dedigim gibi doktora gitme imkanım olmadıgından dolayı araştırarak çözüm bulmaya çalışıyorum. Bu siteyi bulunca cok mutlu oldum bana umut oldu. aslında siteyi alt üst edip öyle başlamak istiyorum herşeyi dogru yapmak adına herkez aynı uygulamayı yapmıyor galiba bu neye göre degişiyor ne şekilde daha etkili onu çözmeye çalışıyorum. Çok fazla zamanda ayıramıyorum iş yerinde fırsat buldukça giriyorum siteye...

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nedensz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim yarın fotograf eklemeye calışıcam buraya mı ekliyeyim? dedigim gibi doktora gitme imkanım olmadıgından dolayı araştırarak çözüm bulmaya çalışıyorum. Bu siteyi bulunca cok mutlu oldum bana umut oldu. aslında siteyi alt üst edip öyle başlamak istiyorum herşeyi dogru yapmak adına herkez aynı uygulamayı yapmıyor galiba bu neye göre degişiyor ne şekilde daha etkili onu çözmeye çalışıyorum. Çok fazla zamanda ayıramıyorum iş yerinde fırsat buldukça giriyorum siteye...
    Bence siteyi bir hatmetmenizde fayda var,,kafanızdaki çoğu soru işaretini kaldıracaktır,,iş yerinde fazla ilgilenemezsiniz,,sonra sıkıntı çıkar,,,en iyisi akşam eve gidince bol vakit ayırın geç saatlere kadar..Böylesi daha sağlıklı...!

arkadaşlar elseve ile hazırlanan miracle losyonun içine 3-5 adet karanfil attım.. o rahatsız edici koku kalmadı.. fakat merak ettiğim. karanfil miracle loysonun etki mekanizmasını olumsuz etkiler mi?

Alıntı renkligoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar elseve ile hazırlanan miracle losyonun içine 3-5 adet karanfil attım.. o rahatsız edici koku kalmadı.. fakat merak ettiğim. karanfil miracle loysonun etki mekanizmasını olumsuz etkiler mi?
    İlginç ,,cevabını bende merak ettim şimdi,,,faydası olur mu acaba karanfilin miracle losyona...!!!

Yeni Üye
    [IMG]file:///C:/Users/UserPc/Desktop/Ads%C4%B1z.png[/IMG] [IMG]file:///C:/Users/UserPc/Desktop/IMG_20150323_154154.jpg[/IMG]
    deneme amaçlı bir kaç foto yüklemeye calıştım bilmiyorum açılır mı

Yeni Üye
    olmadı fotograf nasıl yükleniyo bu siteye acaba...

Alıntı nedensz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olmadı fotograf nasıl yükleniyo bu siteye acaba...
    Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Bu siteden yükleyebilirsiniz.'Forumlar' diye özel kodlu link veriyor.Onu direkt buraya yapıştırınca önizlemeli oluyor resimler.

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu siteden yükleyebilirsiniz.'Forumlar' diye özel kodlu link veriyor.Onu direkt buraya yapıştırınca önizlemeli oluyor resimler.

Bu siteden yükleyebilirsiniz.'Forumlar' diye özel kodlu link veriyor.Onu direkt buraya yapıştırınca önizlemeli oluyor resimler.[/QUOTE]

Banned
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olur sıkıntı yok.
    miracle ikinci kez soruyorum
    miracle losyon saçta kalıntı yapıyor mu?

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ofsaçof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle ikinci kez soruyorum
    miracle losyon saçta kalıntı yapıyor mu?
    kardeş miracle losyon değil, tortuya aldactone sebep olur. O da 2 kutu ve üzeriyse tabi. 1 kutu aldactonda tortu problemi yaşamamıştım ben mesela. Bu senin kullanımına baglı. DEfalarca süzersen tortu bırakmaz, süzmeden kullanıcagım tortusu bile boşa gitmesin dersen, biraz daha keçe gibi olabilir saçlar
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Sayfa 350/366 İlkİlk ... 250300340348349350351352360 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler