Sayfa 328/366 İlkİlk ... 228278318326327328329330338 ... SonSon
3659 sonuçtan 3.271 ile 3.280 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önemli Bir Bilgi.. Paylaştığın İçin Teşekkür Ediyorum..
    Aldactone potasyum kaybı yaşamadan su kaybetriren bir diüretik olup bu yönü ilede tercih edilmektedir. Bu durum kanda pptasyum artışını beraberinde getirmekte olup indometazin bu etkisini artırmakla etkileşim listesine girmiştir. Bu durum yüksek doz sürekli oral eiemilimle ortaya çıkan bir tablodur topikal dozlarda scalptecalpta böyle birşey imkansızdır zira vücutta potasyum artışına sebep olacak bir diüretik etki ne lokalde ne sistemde yoktur. Her etkileşim kötü anlamda değildir ve her sistemik etkileşim lokalde de olacak diye bir şartta yoktur. Yukarıda yazan metinde spiro ve antihipertansif ilacların etkilerinin arttığını belirtmektedir yani evet minoxilin. Şimdi minox ile spironun iyi anlaşmadığı etkileşime girdiğine dairde birşeyler konuşulmuştu sanırım yurtdışında ve bunun neye hangi düz metine dayandığı belli oluyor. ..
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buzdolabından kasıt dondurma işlemi oluyor zira freez kelime si sık kullanılır buz dolabı sıvı olan her solusyonu çok iyi korur çünkü 4-10 derece her açıdan koruyucu dur oda ısısı 20-24 bir çok organizma ve reaksiyon aktivitesi için en uygun koşuldur.
    losyonu buzdolabında saklamak iyi bisey mi o zaman anlayamadim tam

evet arkadaşlar miracle losyona 7 gündür başlamış bulunuyorum.. tedavi şeklim sabahları ve akşamları miracle losyon ve arkasından hairfort sprey sıkıp biraz masaj yapıyorum.. ayrıca sabah akşam xpecia tablet kullanıyorum.. ve saç dökülmesi neredeyse durdu gibi.. ve yağlanma problemi kalmadı.. bende saç dökülmesi ciddi anlamda 29 yaşından sonra başladı.. şuan 31 yaşındayım. saçlarımda seyrelme ve şakaklarda açılmalar mevcut.. artık ileriki zamanlarda saç çıkışlarını gözlemleyeceğim.. tedavime eklemem gereken önerileriniz varmıdır? birde ileriki zamanlarda hairfort spreyi bırakmayı düşünüyorum.. iyi bir sonuç aldıktan sonra miracle losylonu günde 1 kez kullanmamda bir sakınca olurmu? eğer saç kazanırsam kazandıklarımı kaybedebilirmiyim?

Yeni Üye
    Dokulmenin iyice artması üzerine losyonu 2 kutu aldactone a indirdim ve Allerseti çıkardım bundan sonra jenerik losyondan 1 kutu fazla spiro ile devam edicem bide böyle deneyelim

SaçımınDoktoru Üyesi
    @Miracle daha önce şöyle bir soru sormuştum
    ''@miracle , bu losyonun içeriklerini minoxidil içine katabilir miyiz ?
    Normalde sizde düşünmüşsünüzdür bunu , peki neden minoxidil içine katmıyoruz ?''

Minoxil ve dut losyonum bitti. yeniden yapacağım, acaba bu şekilde olur mu?

Yeni Üye
    Forumu dolaştım ama bulamadım. Sorulduysa eğer şimdiden özür dilerim.
    Miracle losyona Bepanthen, Bemiks Kompoze ve Evigen Ampul katan oldumu acaba? Katmamızın + veya - yönleri neler olabilir? Bilen birisi var mı?

Alıntı Barret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normalde sizde düşünmüşsünüzdür bunu , peki neden minoxidil içine katmıyoruz ?''

Kaayıpsız homojen ve tortusuz yapmayı başarabilirsen olur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Alıntı Barret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kaayıpsız homojen ve tortusuz yapmayı başarabilirsen olur.

[QUOTE=lejyoner236;21359]Forumu dolaştım ama bulamadım. Sorulduysa eğer şimdiden özür dilerim.
    Miracle losyona Bepanthen, Bemiks Kompoze ve Evigen Ampul katan oldumu acaba? Katmamızın + veya - yönleri neler olabilir? Bilen birisi var mı?[/QUOTE
    Ayrı yapman daha isabetli olur.

arkadaşlar yakın zamanda fotoğraf yüklemeye karar verdim yalnız android telefondan foto yüklenmiyor mu ben mi bulamadım

Sayfa 328/366 İlkİlk ... 228278318326327328329330338 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler