Sayfa 312/366 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362 ... SonSon
3659 sonuçtan 3.111 ile 3.120 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Yeni Üye
    [QUOTE=NoMore;19466]çok nadir görülebiliyor olduğunu okumuştum bence bir cildiye hekimine görünün vitamin eksikliği vs. gibi bir durum olabilir ayrıca ensenizden bir saç teli kopartın ve yanlardan dökülen bir saç teliyle karşılaştırın eğer yanlarda dökülenler daha inceyse yanlarda agadan etkileniyor demektir.

Benimde saçlarımın yanlarından çok inanılmaz dökülüyordu ama sonuç olarak seyrekleşme olmadı tam tersi üstlerde seyrelme incelme oldu bu duruma dikkat edin

aksine yanlardaki saçlarım kalın öyle ince değiller

Yeni Üye
    herhangi bi eksiklik de yok ha tabi demir ferritin seviyem çok yüksek değil en düşük sınırın biraz üstü

bu alınacakların ilaçların hepsi sıvı mı ?

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahmetk254 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu alınacakların ilaçların hepsi sıvı mı ?
    hayır
    garnier ve dekort ampul sıvı
    aldactone ve diane35 hap şeklide. Katıları sıvının içinde eritip, çalkalayıp bir müddet bekledikten sonra kullanacaksınız. Hazırlanış videosu dahi var, araştırırsanız görürsünüz
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar bu minoxla dutas ın yaptıgı kabuklanmaya çözüm yokmu ???bide ayrıca elseve mi garnier mi?

Yeni Üye
    arkadaşlar bu minoksidili peynir ekmek gibi satmaları yada herkesin kullanmları bence sakıncalı çünki bu ilacı ilk 2007 yılında tanıdım o zaman arastırma yaptığımda türkiyede yoktu.arak markalı iran üzerinden gaziantepe ordanda istanbula sevki vardı. ozamanlar kullanıyordum ama saç dökülmesi genetikse arkadaşlar bu nun çözümü minoksidil değil 1 yıl kullanırsın başırılı şekilde saçı çıkartır sonra döker.dökmese neden 1986 dan beri ilaç çıkışı avrupada varken neden kel erkek var avrupada diye sorarım şimdi türkiyeye geldi kendi kendime güldüm dermologlar önüne gelene yazar olmuşlar çevremde gördüklerime.bu ilaç baş ağrısı,kıllanma vuvutta,ciltte kızarıklık (tırnagınızla kolunuza çizik atın kırmızı çizgi uzun süre geçmese ilaç dokunuyo demektir.kalp atışlarınızdaa düzensizlik ve ayrıca bunlar şimdi dokunmaz ise belki 6 ay belki 1 yıl içersisindede gösterebilir.kısacası bu işin sonu yokkk olsaydı yurt dışında insanlar kel olmazdı sağlığınızı düşünmeniz açısından yazmak istedim. birde proscar ilacı bu ilaç bana yan etki yapmıyor diyen bir insan yok gibi birseydir.belki 1 yıl yapmaz belki 3 yılmaz ama elbet kullanıldığında yapar bu iki ilaç etkilir ama saç dökülmesini sadece geciktirir bırakınca saçlar tekrar dökülür.bu bil giler nettir isyen istediği siteyi açar bakar görür.bana bu olmuyo şu olmuyo diyen arkadaşlar yanılabilirler. oluncada inanırlar.allah herkese şifa versin

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı saçsızlığındüşmanı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu minoxla dutas ın yaptıgı kabuklanmaya çözüm yokmu ???bide ayrıca elseve mi garnier mi?
    Saçınızı gün aşırı bir gün ısırgan suyuyla bir gün karanfil suyuyla yıkayın,saçınızı yıkarken mutlaka ardıç katranı sabunu kullanın (doğal olmak koşuluyla),saçınızı yıkadıktan sonra son durulama suyuna hakiki elma sirkesi ekleyin,büyük oranda problemin üstesinden gelecektir bu kürler.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı virvir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herhangi bi eksiklik de yok ha tabi demir ferritin seviyem çok yüksek değil en düşük sınırın biraz üstü
    Tiroid ile ilgili detaylı bir muayene yaptirmanizi öneririm. Dökülme biçimi tiroid sorununu düşündürüyor

Yeni Üye
    Alıntı borsaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu minoksidili peynir ekmek gibi satmaları yada herkesin kullanmları bence sakıncalı çünki bu ilacı ilk 2007 yılında tanıdım o zaman arastırma yaptığımda türkiyede yoktu.arak markalı iran üzerinden gaziantepe ordanda istanbula sevki vardı. ozamanlar kullanıyordum ama saç dökülmesi genetikse arkadaşlar bu nun çözümü minoksidil değil 1 yıl kullanırsın başırılı şekilde saçı çıkartır sonra döker.dökmese neden 1986 dan beri ilaç çıkışı avrupada varken neden kel erkek var avrupada diye sorarım şimdi türkiyeye geldi kendi kendime güldüm dermologlar önüne gelene yazar olmuşlar çevremde gördüklerime.bu ilaç baş ağrısı,kıllanma vuvutta,ciltte kızarıklık (tırnagınızla kolunuza çizik atın kırmızı çizgi uzun süre geçmese ilaç dokunuyo demektir.kalp atışlarınızdaa düzensizlik ve ayrıca bunlar şimdi dokunmaz ise belki 6 ay belki 1 yıl içersisindede gösterebilir.kısacası bu işin sonu yokkk olsaydı yurt dışında insanlar kel olmazdı sağlığınızı düşünmeniz açısından yazmak istedim. birde proscar ilacı bu ilaç bana yan etki yapmıyor diyen bir insan yok gibi birseydir.belki 1 yıl yapmaz belki 3 yılmaz ama elbet kullanıldığında yapar bu iki ilaç etkilir ama saç dökülmesini sadece geciktirir bırakınca saçlar tekrar dökülür.bu bil giler nettir isyen istediği siteyi açar bakar görür.bana bu olmuyo şu olmuyo diyen arkadaşlar yanılabilirler. oluncada inanırlar.allah herkese şifa versin
    Çok haklısın Minoxil bendede bahsettiğin sıkıntıları yaptı başta işe yarıyor sonra aynı durum. Vücut bu tip kimyasalları bırakınca hemen atamıyor ve birikiyor. Sağolsun miracle losyonda tek bir sıkıntı görmedim. Dediğiniz gibi bunlar kozmetik şeyler sadece geciktirici ama ya tutarsa misali umut fakirin ekmeği kırtlamaya devam

arkadaslar benım sacım yaglı ve cok ınce cansız neyse forumu yarım saat kadar okudum fakat guncel olan formul nedır anlayamadım guncel formul Losyon hazırlanışı ;

1 adet Elseve arginin losyon 100 ml ( bir şise yarısı ) yada garnier sivilce karşıtı losyon

1 Adet aldactone 100 mg ilaç (9,5tl)

1 adet Diane 35 ilaç (9,5 tl) isteğe bağlı yarısı

1 Adet dekort ampul (2 tl)
    bu mu dur acaba MIRACLE bey ıse Tedavim :

40 mg ru58841 / sabah

Miracle Losyon / akşam ( 2 kutu aldac. yarım kutu diane 100 ml) dıye ımza atmıs bu ru58841 ıse galıba pahalı sımdı sorum sudur GUNCEL TEDAVI HANGISIDIR 300 sayfayı okuyayım dedım ıyıce kafam karıstı SAYGILARIMLA

Sayfa 312/366 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler