Sayfa 293/366 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343 ... SonSon
3659 sonuçtan 2.921 ile 2.930 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Hayır minoxil kullanmıyorum, kabuklanma dediğim kepek, kepek tanelerinin kabuk şeklinde görülmesinden dolayı dedim. bugün doktora gittim DERMOVATE diye bir saç losyonu verdi birde ketoral şampuan MİRACLE losyonla birlikte kullansam olumsuz etkisi olur mu ki

Miracle hocam

Alıntı mesud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır minoxil kullanmıyorum, kabuklanma dediğim kepek, kepek tanelerinin kabuk şeklinde görülmesinden dolayı dedim. bugün doktora gittim DERMOVATE diye bir saç losyonu verdi birde ketoral şampuan MİRACLE losyonla birlikte kullansam olumsuz etkisi olur mu ki
    Olmaz kullanabilirsin ketorali de. Şu kabuklanmayı resim olarak atsaydınız yorum yapardık sebebine dair o açıdan demiştim...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Telim bozuldu düzgn bi resim atamıyorum aslında kabuk değil büyük kepek parçacıkları..DERMOVATE ile MİRACLEYi kullanabilirim yani..cevabın için teşekkür ederim abi

Miracle hocam azelderm kremin icersine 15 adet dus atip harmanladim goruntude guzel bi karisim oldu faydasi veya bi yan etkisi zarari olurmu sadece sakaklarda kullanmayi dusunuyorum

Alıntı emirumeyir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam azelderm kremin icersine 15 adet dus atip harmanladim goruntude guzel bi karisim oldu faydasi veya bi yan etkisi zarari olurmu sadece sakaklarda kullanmayi dusunuyorum
    Uygundur sürerken aşırıya kaçma kafaya en fazla 0.5 kapsül sürecek şekilde dozlama yap.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uygundur sürerken aşırıya kaçma kafaya en fazla 0.5 kapsül sürecek şekilde dozlama yap.
    Üstat önemli bir sorum var,,Beni biliyosun losyon dozajlarım çok serttir, 4 kutu aldactone 2 kutu diane 10 adet androcur gibi,, Fakat birde kendime hakim olamadan her losyonu saçıma uyguladığımda her lokal seyrek yere 10 ar fıs (2x10), tepeye 10 ar fıs ve şakak ve ön çizgiyede 10 ar fıs sıkıyorum,,yani her uygulamada en az 35 ile 55 fıs arası bir uygulamam oluyor ve saçlarım inanılmaz kazık gibi ve sert oluyor, tıpkı jöle sıkmış gibi,,bu yüzden son 2-3 haftadır dökülmeler arttı gibi,,bundan önceki losyonda dozajım az daha düşüktü ve 30 fısın üstüne çıkmıypdum işte o zamanlar bu kadar dökülme yoktu,,ama şu an hem dozajlar fazla hemde uygulama dozum 40 fıs civarında en az hatta bazen özellikle dermaroller kullandığım zamanlar 60 fısıda geçebiliyor...Sizce çok aşırı sıkmak saçları aşırı kurutup,gerginleştirip dökülmeyi arttırabilir mi,,Yani dökülen saçlar genelde kalın telli, arada zayıf telli olanlarda var,,ama sanki dökülmeler losyon sonrası kuruyan saçın aşırı gerginleşmesi ve kazık gibi olmasıyla ilgili gibi geliyor bana,,, Ne diyorsunuz usta bu konuda,,hele birde özellikle 2 gün saçlarımı yıkamadığımı düşünün bu toplam 4 uygulama eder, her uygulamada 40fıs x 4 : 160 fıslık losyon kafada kalıyor 2 günün sonunda, sonra saçları yıkayınca inanılmaz bir dökülme oluyor, fakat her uygulama sonrası yıkayınca aşırı bir dökülme oluyor...cevabınızı çpk merak ediyorum

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Denemek amacıyla az önce banyoda saçımı yıkayıp 30 fıs sıktım,, akşam daha az yani 20 fıs falan sıkıcam,,bakalım sabah yıkadığımda saçlar aynı dökülmeyi gösterecek mi,,,bir süre artık denemek için dozajları 30 fısın altına düşüreceğim,,çünkü arkadaşlar 200 ml elseve bana 15-20 gün gitmiyor düşünün yani,,,ortalama 16 gün falan bitiyor,,her ay düşünün 8 kutu aldactone, 4 kutu diane, 20 adet androccur, 2 adet deceo, 2 adet alerset 2 kutu loreal elseve,,inanılmazda maaliyet biniyor,,,

Yeni Üye
    Alıntı Enaramo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu karisimi hormon bozukluguna bagli olan sac dokulmesinde bayanlar da kullanabilir mi? Ve sadece bu losyonu kullanmak yeterli mi? Bu hormon bozuklugu sacimi dokerken killanma yapiyor adet duzensizlikleri yapiyor. Doktorum da her ikisi icin tedavi etme amacli aldactone ve diane 35 i oral almam icin verdi kullaniyorum ama sac dokulmesi devam ediyor. Bu losyonu kullansam gecer mi sac dokulmem? Tesekkurler
    Bana hala cevap verilmedi. Cevap verirseniz sevinirim

Yeni Üye
    Acaba sadece bu miracle losyonla baslamam yeter mi 100 ml elseve losyon 1 kutu aldactone ve 1 kutu diane35? Cevap verirseniz sevinirim ilk defa haberim oldu bundan. Tam olarak nasil baslamali ve devam etmeliyim?

Sayfa 293/366 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler