Sayfa 209/366 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
3659 sonuçtan 2.081 ile 2.090 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam bu allerset'i ağızdan alsak nasıl olur ? işe yarar mı yada yan etki vs. yapar mı
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu allerset'i ağızdan alsak nasıl olur ? işe yarar mı yada yan etki vs. yapar mı
    Belki biraz uyku yapar o kadar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki biraz uyku yapar o kadar.
    hocam bu pgd2 saç çıkışını engelleyen bir proteindi değil mi ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence miracle losyonu mentolulu bir losyonda yapsak mentol damar genisletir deniyor kanlanma yapar bu arada anti anrojenler devreye girer denemek lazım

miracle hoca size bir sorum var şimdi benim diğer erkek kardeşim 1 yıl önce saç ektirdi tabii sonuç istediğimiz etkide pek olmadı. şimdi bu kardeşim miracle losyon kullanıyor memnunda devam etsin dimii ekilen saçlarına bir zararı olmaz ?

( bu arada saç ektirmek maddi manevi çok zormuş. ekim süresi... sonrası çok zor)

Moderatör
    Alıntı FRIDA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle hoca size bir sorum var şimdi benim diğer erkek kardeşim 1 yıl önce saç ektirdi tabii sonuç istediğimiz etkide pek olmadı. şimdi bu kardeşim miracle losyon kullanıyor memnunda devam etsin dimii ekilen saçlarına bir zararı olmaz ?

( bu arada saç ektirmek maddi manevi çok zormuş. ekim süresi... sonrası çok zor)
    Miracle losyon kullanmasında fayda var.Varolan saçları korumak adına,hatta uykudaki köklerden de saç çıkabilir.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

esselamüaleyküm. foruma yeni üye oldum yaklaşık 2 aydır takip ediyorum. bugün malzemeleri aldım. Allah hepinizden razı olsun bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için. öncelikle şunu sormak istiyorum. 20 yaşındayım saçlar 2 yıldır dökülüyor bide çok fazla inceldi. miracle losyon saçı kalınlaştırırıcı özelliğide oluyor mu ? bide bu aldactone ve diane35i ezipmi atmam gerekiyor elseve ? bide maddi durumum pek iyi deil malum öğrenciyiz. 200ml içine katsam ilaçları etkisi cok daha azmı olur yoksa hemen hemen aynımı olur. bide tahminen kaç haftada biter ? şimdiden teşekkür ediyorum allah razı olsun ha unutmadan marketten alırken bide bioblasın vardı bunun gibi püskürtmeli acaba onun içindede çözülme olurmu sizce
    Konu antidepresan tarafından (25.11.2014 Saat 23:51 ) değiştirilmiştir.

Alıntı FRIDA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

losyonun iyi etkilemeyeceği saç yok. Her tür saçı olduğundan daha iyi bir duruma getirir.

Alıntı antidepresan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    esselamüaleyküm. foruma yeni üye oldum yaklaşık 2 aydır takip ediyorum. bugün malzemeleri aldım. Allah hepinizden razı olsun bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için. öncelikle şunu sormak istiyorum. 20 yaşındayım saçlar 2 yıldır dökülüyor bide çok fazla inceldi. miracle losyon saçı kalınlaştırırıcı özelliğide oluyor mu ? bide bu aldactone ve diane35i ezipmi atmam gerekiyor elseve ? bide maddi durumum pek iyi deil 200ml içine katsam ilaçları etkisi cok daha azmı olur yoksa hemen hemen aynımı olur. bide tahminen kaç haftada biter ? şimdiden teşekkür ediyorum allah razı olsun ha unutmadan marketten alırken 15.75e aldım bide bioblasın vardı bunun gibi püskürtmeli oda 10buçuk liraydı. acaba onun içindede çözülme olurmu sizce
    hangisi ucuzsa onu al ince saçları kalınlaştırır 200 öl içine yaptığında fayda eder.

Moderatör
    Alıntı antidepresan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    esselamüaleyküm. foruma yeni üye oldum yaklaşık 2 aydır takip ediyorum. bugün malzemeleri aldım. Allah hepinizden razı olsun bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için. öncelikle şunu sormak istiyorum. 20 yaşındayım saçlar 2 yıldır dökülüyor bide çok fazla inceldi. miracle losyon saçı kalınlaştırırıcı özelliğide oluyor mu ? bide bu aldactone ve diane35i ezipmi atmam gerekiyor elseve ? bide maddi durumum pek iyi deil 200ml içine katsam ilaçları etkisi cok daha azmı olur yoksa hemen hemen aynımı olur. bide tahminen kaç haftada biter ? şimdiden teşekkür ediyorum allah razı olsun ha unutmadan marketten alırken 15.75e aldım bide bioblasın vardı bunun gibi püskürtmeli oda 10buçuk liraydı. acaba onun içindede çözülme olurmu sizce
    Ve aleykum selam.Hoş geldiniz.Miracle losyon saçları bariz güçlendirip saç çıkışı sağlamakta.Haplari elseve içinde eritip süzüp kullanabilirsin.İçiniz rahat etmiyorsa ezip toz haline getiripte atabilirsin.100ml 200ml ye göre daha etkili oluyor.Maddi durumum kötü demişsin.Dökülmen agresif değilse 200ml de kullan faydasını görmessen 100ml geçersin.200ml kısa saça 3-4 hafta gider uzun saça 2 hafta minimum gider.Sıktıktan sonra kısa sürede kuruyacak.Su ile damlalar halinde kurumuş losyonu tekrar yedirirsin kafana.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Sayfa 209/366 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler