Sayfa 323/366 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon
3659 sonuçtan 3.221 ile 3.230 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Moderatör
    Hocam son resminizde cok carizmatik cikmissiniz Saclarda fevkalade toparlamissiniz.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi

Miracle hocam daha önce dillendirildimi bilmiyorum ama şöyle bir durum var ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mehmet8701 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yaklaşık 5-6 aydır miracle losyon ve minox-dutas kullanıyorum, tedaviden çok da iyi yanıt aldım.ama kollarımda ve elimin üstünde,bacaklarımda aşırı kıllanma oldu,kıl yumağına döndüm resmen.bu sorunu olan var mı ? ben her uygulmada m,racle losyonu 20-30 fıs kullanıyorum,acaba fazla doz aldactone kana karışıp diğer yerlerde kıllanma mı yapıyor ? fikri olan var mı ?
    O kıllanmaya sebebiyet veren minoxil hocam,miracle losyon böyle bir sonuç doğurmaz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar merhaba
    Dermoreller basligini bulamadigim icin buraya yazmam gerekti kusura bakmayin.Dermoreller alacagim e-bayda 540 titanium igneli uygun fiyata var.bu ozellikte dermorelleri tavsiye edermisiniz?0.75mm alacagim.Titanium uc iyimidir?

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba
    Dermoreller basligini bulamadigim icin buraya yazmam gerekti kusura bakmayin.Dermoreller alacagim e-bayda 540 titanium igneli uygun fiyata var.bu ozellikte dermorelleri tavsiye edermisiniz?0.75mm alacagim.Titanium uc iyimidir?
    Dostum ben de yakın zamanda 540iğneli titanyum uçlu dermaroller aldım. Titanyum uçlu olmasına özellikle dikkat et, o iğne uçlarının ömrü daha uzun oluyor. 0.75mm bence çok az, ürünü eline alınca bu muymuş? Diyeceksin büyük ihtimalle, ben 1.00mm aldım, şakaklarda kullanıyorum, memnunum.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar dermaroller niye gerekli ? ben hiç anlamıyorum ve çok saçma geliyor açıkçası
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dermaroller niye gerekli ? ben hiç anlamıyorum ve çok saçma geliyor açıkçası
    Saç damar yolu aracılığı ile kanla beslenir hormonlar saç köklerini kan damarlarından uzaklaştırır ve saçlar gittikçe daha az beslenir ve yok olma ile yüz yüze kalır dermaroller saç derisinde mikrogözenekler açar saç derisindeki kan akışını hızlandırır ve saçların daha çok kan ile beslenmesini sağlar ayrıyetten mikrogözenekler saç derisinin yenilenmesini sağlar ve dermarollerin açtığı mikro gözenekler sürülen maddenin emilimini arttırdığı için etkisinide arttırır yani çok iyi bir alet

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konuda size katılıyorum,alınan sonuçları ölçü olarak alacaksak dermaroller kullanan arkadaşların tarzan olması gerekiyordu di mi
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

deri üzerinde açılan mikro delikler vücut tarafından yara olarak algılanır ve yara onarım sürecindeki aşamalar başlar. buraya kolajen gönderilir ve bu kısımdaki hücreler yenilenmeye başlar. yani bir nevi kök hücre tedavisi gibi. bu gözenekler çok ufak olduğu için kalıcı bir iz oluşmaz. ancak kullanımın düzenli olması gerekiyor. Biraz araştırın bu konuda resim video içeren oldukça fazla döküman mevcut.
    Saçma geliyorsada kullanmazsınız olur biter
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dönem dönem olur anlık dökülmelere vs takılmayın uzun sürede ileri geri gidişlere odaklanın ve bunu da zannınızca değil resim çekerek yapın kaç kişi dökülme var ilerleme yok dedi resim ekleyince herkes ve kendileri gördü ki gelişme barizdi bu arada minoxu niye bıraktınız ?
    Kış mevsiminde uygulaması sıkıntı oluyordu. Tekrar başlayıp başlamama konusunda kararsızım.

Sayfa 323/366 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler