Sayfa 313/366 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363 ... SonSon
3659 sonuçtan 3.121 ile 3.130 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Yeni Üye
    Kardeş bende defalarca soru sordum bu forumda bir Allahın kulu cevap vermedi anca senin gibi uzun uzun okuyarak buldum cevabı. Senin yazdığın normal formül ki farklı şeyler deneyenlerde buna döndü sadece Miracle kendi 1 değil 2 kutu Aldactone koyuyor 100ml Elseve bende yeni yaptım aynı şekilde.Bu arada sakın 200ml olarak hazırlama losyonu etkenliği zamanla kaybolduğundan bir işe yaramaz hatta yapabilirsen benim gibi dozajları 50ml e göre ayarla maxsimum etki al.

Alıntı radtologkadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar benım sacım yaglı ve cok ınce cansız neyse forumu yarım saat kadar okudum fakat guncel olan formul nedır anlayamadım guncel formul Losyon hazırlanışı ;

1 adet Elseve arginin losyon 100 ml ( bir şise yarısı ) yada garnier sivilce karşıtı losyon

1 Adet aldactone 100 mg ilaç (9,5tl)

1 adet Diane 35 ilaç (9,5 tl) isteğe bağlı yarısı

1 Adet dekort ampul (2 tl)
    bu mu dur acaba MIRACLE bey ıse Tedavim :

40 mg ru58841 / sabah

Miracle Losyon / akşam ( 2 kutu aldac. yarım kutu diane 100 ml) dıye ımza atmıs bu ru58841 ıse galıba pahalı sımdı sorum sudur GUNCEL TEDAVI HANGISIDIR 300 sayfayı okuyayım dedım ıyıce kafam karıstı SAYGILARIMLA
    Aldactone u 2 kutu atabilirsiniz üstteki ölçüler doğrudur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı teacher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tiroid ile ilgili detaylı bir muayene yaptirmanizi öneririm. Dökülme biçimi tiroid sorununu düşündürüyor
    tiroid hormonlarımın hepsi normal defalarca bakıldı.
    detaylı muayene nasıl yaptırabilirim bakılması gereken neler var?
    kulak üstü dökülme tiroide mi işaret?

Yeni Üye
    miracle losyon saç çıkışı sağlıyor ise neden minoksidil yada ru58841 yada proscar kullanılıyor. anlam veremedim bir türlü beni yanlış anlamayın lütfen merak ediyorum çünkü miracle losyonun hükmü belli bir zamana kadarmı yada bu ilacı kullanan kişi yada kişiler ne kadar süredir kullanılıyor cevaplarsanız sevinirim.....

Yeni Üye
    MİRACLE LOSYONUN YAPILIŞI YOUTUBEDE VAR KIBRISLI ŞİVESİYLE ANLATIM YAPIYOR SADECE SİZE SÜZMESİ KALIYOR

Alıntı borsaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle losyon saç çıkışı sağlıyor ise neden minoksidil yada ru58841 yada proscar kullanılıyor. anlam veremedim bir türlü beni yanlış anlamayın lütfen merak ediyorum çünkü miracle losyonun hükmü belli bir zamana kadarmı yada bu ilacı kullanan kişi yada kişiler ne kadar süredir kullanılıyor cevaplarsanız sevinirim.....
    Herkes kullanmıyor sadece losyon kullananda çok kişi var. Losyon gerçek diğerleri yalan demiyoruz zaten kullananlar fazlası göz çıkarmaz diyerek kullanıyor ve tabi ki en yüksek çıkışı umarak.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Yeni Üye
    Saç dökülmesi genetik yatkinliği olan arkadaşlarimizda saçlar ilk etapda cansizlaşir incelir incelir pişmaniye gibi olur bu olayda ergenlik tamamiyle tamamlandiğinda başlar.bütün durdurucu ilaçlar ru olsun minoksidil finesterid olsun birakildiğinda etkisini kaybedecektir sadece dökülmeyi geçiktirecektir.ona göre kullanin arkadaşlar iyi günler....

Yeni Üye
    Teşekkürler miracle siteye katkilarin için.miracle losyon hakkinda tüm bilgileri okumuşundur muhakkak gelişme göstergelerini tabikide kişiden kişiye değişir rakamlara göre olarak sayfada yayinlarsan herkes daha iyi anlar.şöle ilk 2 hafta dökülme yapilacak saçlarda dökülme yapar yada yapmaz 2 ay sonra saç çikişi başlar tabi ben bunlari atiyorum gibi mesela o zaman minoksidil gibi finesterid gibi ilaçlari kullanmak zorunda kalmaya bilirler

Alıntı borsaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç dökülmesi genetik yatkinliği olan arkadaşlarimizda saçlar ilk etapda cansizlaşir incelir incelir pişmaniye gibi olur bu olayda ergenlik tamamiyle tamamlandiğinda başlar.bütün durdurucu ilaçlar ru olsun minoksidil finesterid olsun birakildiğinda etkisini kaybedecektir sadece dökülmeyi geçiktirecektir.ona göre kullanin arkadaşlar iyi günler....
    Zaten bir çok kişi kendini 35-40 lara attı mı saçlı olarak gerisini çokta önemsemiyor. 50 lerinde forumların altından girip üstünden ççıkan pek kimse yok...

Yeni Üye
    DERMAROLLER YAPILDIKTAN SONRA MİRACLE LOSYONU KULLANSAK ETKİSİNİ DAHA ÇOK ARTIRMIŞ OLMAZMIYIZ. YOKSA YAN ETKİMİ YAPAR. YADA YAPAN ARKADAŞLARIMIZ VAR İSE YAZABİLİRMİ?????

Sayfa 313/366 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler