Sayfa 87/366 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
3659 sonuçtan 861 ile 870 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Moderatör
    Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son zamanlarda testis ağrıları ıle ılgılı şikayetler arttı sanırım. Diğer konularda da gözüme çarpmıştı. Bende avodartı zytrec ıle hazırlayıp kullandıgım zaman fena bır testıs ağrısı yaşamıştım. Şimdi o losyonu çöpe atıp gene normal dutasterıd losyon yaptım onu kullanıyorum.. Ağrı felan yok.. Acaba bu allerseti ve zytreci başka ilaçlarla beraber kullanınca etkileşime mi giriyor diye hep aklıma soru işareti geliyor.
    Bugun üzerimi kalın giydim herhangi bir ağrı işlemedi.Soğuktan oldugu kanısındayım.Miracle losyonun diğer versionlarının sonuclarını merakla bklıyoruz bu arada
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaslar mrb naptiniz tedaviye devam degilmi durumlar nasil miracle losyon minox (dutas) vs .

Yeni Üye
    Losyonun nasıl yapıldığının videosu olsaydı çok iyi olurdu açıkçası ben olayı çok net çözemediğim için süzmeden kullanıyorum losyonu

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özelden yazmısdın kıcım tedavisi diye birde supheci tavırlar icin dedim vs ama haklısın supheci olmakta forumun bozulmasına musade edilemez guzel yer okuıyan cok insan var beni biliyosun en azından bir kac gundur bbiliyosun asla yag cekmem gercekleri yazdım hakketen dun o sitede boguldum cıkmak istedim renkleri konu dagınıklıgı karman cormanlıgı zor dayandım 1 saat cıktım burası daha ferah hatta bu mesajı okuyanlar icin sabbah nikim banlandı bende bunu aldım yani anlattıklarım yalan degil sana yag degil tamamen gerceklerdir okuyanlara diyorumki burası oraya bin basar
    Aynen kardeşim tamamen aynı fikirdeyim seninle...o site tam bir skandal tam ekim forumu..heryerde ekimci lerin reklamlari...yapmacık rezil bir yer...üstad in tabiri de tam yerinde...

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok haklısın emrivaki olamaz eatğ. Sitemizin yararına birşeyi gerekirse bağıra çağıra söyleyin oğlak burcuyum iş ve disiplinde şakamız yok ama birde özel ve iş hayatımız var yetişwmiyoruz yardımınızı herdaim bekliyorum.
    Bu ülkedeki saç üzerine en kaliteli en kapsamlı en araştırmaci site. .başka bir benzeri henüz yok..olacaginida sanmam...çığ gibi buyuyeceginden şüphem yok...tabi bunda en büyük pay site yöneticisi sinin şüphesiz....Bu kadar derin araştırma ve bilgiyi karşılıksiz çıkarsiz ve üstelik tüm engellemelere rağmen , sabotajlara rağmen, herkesle paylaşma gayretini kimse yapmaz..yapmak istemez..aman bana ne canım ben sacimi kurtardım işi gücü bırakıp milletin kel kafasıyla mi uğrasicam der , keser atar....Diğer moderatorlerde özellikle miracle üstad sanki bu konuda bir dava adamı rolünde. ..yani reklamsiz gördüğüm tek site...hayretler içinde kalıyor insan....Allah sizlerden bin kere razi olsun...

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ülkedeki saç üzerine en kaliteli en kapsamlı en araştırmaci site. .başka bir benzeri henüz yok..olacaginida sanmam...çığ gibi buyuyeceginden şüphem yok...tabi bunda en büyük pay site yöneticisi sinin şüphesiz....Bu kadar derin araştırma ve bilgiyi karşılıksiz çıkarsiz ve üstelik tüm engellemelere rağmen , sabotajlara rağmen, herkesle paylaşma gayretini kimse yapmaz..yapmak istemez..aman bana ne canım ben sacimi kurtardım işi gücü bırakıp milletin kel kafasıyla mi uğrasicam der , keser atar....Diğer moderatorlerde özellikle miracle üstad sanki bu konuda bir dava adamı rolünde. ..yani reklamsiz gördüğüm tek site...hayretler içinde kalıyor insan....Allah sizlerden bin kere razi olsun...
    Teşekkürler kardeşim güzel yüreğin için. Site büyüdüğünde ihtiyaçları için ve dahada profesyonelleşmesi için reklam alabiliriz. Aylayış göstereceğinizi umuyoruz. Önemli olan maddiyat değil bu dünyanın bir gerçeği kapital, önemli olan onun için değerlerini satmamak...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süzme olayına takılmayın hic suzmeseniz de olur kullanmadan önce bi 3-5 dkcik hafifce calkalar sonra sıkarsınız hem etken madde tortuda kaldi mi kalmadi mi şüphesi de olmaz tek handikap kurudugunda kafanizda daha cok tortu beyazlik kalir onu da nemlendirecek hatta zaman yoksa kuruduktan sonra yikayip cikacaksiniz ben her sabah losyon surup kuruyunca yikayip oyle cikiyorum evden.

Ayrica ben hic suzmeden kullaniyorum ve minoxil sisesinin tıkandığına daha şahit olmadim elseve de tikanma oluyor galiba

SaçımınDoktoru Üyesi
    @Miracle merhaba,

Senin ilk sayfada paylaştıgın garniel losyon, Çinkolu olan değilmi ? Sanırım daha faydalıymıs cınkolu olması.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Miracle merhaba,

Senin ilk sayfada paylaştıgın garniel losyon, Çinkolu olan değilmi ? Sanırım daha faydalıymıs cınkolu olması.
    Çinko hepsinde var resimdekinde fazlada bakır var.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sa miracle bey ben forumu 2 gündür takip ediyorum güzel bilgiler için teşekkür ederim .benim bir sorum olacakti benim dayı tarafinin saci var bbaba tarafi da 40 yaslardan sonra dokülme olmuş .ramazandan sonra farkettim ki şakak değil ama tepe de açılma olmuş yeni farkettim ben de idrar sorunundan doktor ilaç vemişti ve ayrica b12 düşük geldi acaba besinlerden kaynaklı dökülme varsa ne önerirsin

Sayfa 87/366 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler