Sayfa 64/366 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
3659 sonuçtan 631 ile 640 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inş. uzun süreli kullanımda da ciddi yan etkilerle karşılaşmayız.Belki de hiç yan etki görmeyiz sonuçta topikal uyguluyoruz umudumuz da bu yönde.Ha diyelim ki yan etki oldu ama ciddi boyutlarda değil ve bırakınca geçecek cinsten ise bence bu tarz bişeyi de biraz göze alabilmeliyiz en azından benim gibi bekar olanlar ve kafadan bi 4-5 yıl daha bekar kalacak olanlar Tabi bu sadece bi ihtimal,inş. yan etki görmeyiz belki de.
    Değinmek istediğim bir başka şey ise bu tarz yan etkilerden korkuyorsak bence en az yan etki görmek için yaşam tarzında da değişiklikler yapmalıyız.Örnek vereyim,ben fitness'a düzenli gider ağırlık çalışırım, her ne kadar saçlarıma zarar verir mi acaba diye korksam da(şimdilik bi zararını görmedim), bi yandan da bu tarz yan etkilere karşı beni koruyacağına inanıyorum ve bu beni rahatlatıyor.Spor yapan fit biri ile kilolu ve sağlıklı yaşamayan birinin bu tarz yan etkilere direnci farklılık gösterecektir.Başka bi örnek,eğer losyonda kullandığımız ilaçların atılımı idrar ile oluyorsa (prospektüslerine hiç bakmadım bilgisi olan varsa aydınlatsın) normalin üstünde su içip sık idrara çıkmamız bile sistemik dolaşımdaki ilaç konsantrasyonunu bi nebze de olsa düşürecektir,ha çok mu etkili olur tartışılır ama sadece bi fikir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldactonu tüm kutu olarak 16 adet atsaydın keşke
    diger kutuda ole yapicam admin ama diane35 idr eklicem cvp yazmamissin olmazsa olmazmi diye sormustum onu

Yeni Üye
    bende garnier saf & temiz arındırıcı sıkılaştırıcı tonik var,
    bu karısımı yaparken aktif saf ve temiz sivilce karşıtı toniğin yerine kullanabılırmıyım ?

Alıntı eco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diger kutuda ole yapicam admin ama diane35 idr eklicem cvp yazmamissin olmazsa olmazmi diye sormustum onu
    olmassa olmaz değil tabi ki spiroyu % 50 artırıp 1 kutu endometazim ekleyip iyi bir alternatif deneyebilirsin.

Alıntı fatih006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende garnier saf & temiz arındırıcı sıkılaştırıcı tonik var,
    bu karısımı yaparken aktif saf ve temiz sivilce karşıtı toniğin yerine kullanabılırmıyım ?
    olur sıkıntı yok

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olmassa olmaz değil tabi ki spiroyu % 50 artırıp 1 kutu endometazim ekleyip iyi bir alternatif deneyebilirsin.
    tmm aldactone 24 tane olucak ozaman birde o dediginiz tmm tsk

Yeni Üye
    cok tesekkurler.. yarın bu ılacları alıp karısımı hazırlayacagım

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle ben 2. losyonuma geçtim..Dozajları biraz arttırarak losyonu 2 kutu aldactone, 1,5 kutu diane 35,2 adet dekort ampül ve 1 adet allerset damla(20ml) ile yaptım.. Acaba buna 2 kutuda indometazin eklesem mi acaba... Yada minoxil+dutaslı formül yerine (çünkü minoxun alternatifini arıyorum,alternatifini bulduğum an kurtulacam)100 ml elseve + 1 şişe allerset damla +2 kutu indometazin + 1 kutu avodart (30 kapsül) kullansam nasıl olur...
    Yani miracle losyonu antiandrojen,
    2. losyonumuda hem pgd2 inhibitörü hemde anti dht olarak kullanmak istiyorum.
    3. olarakda zaten sadece şakağa az bişey azel+keto uyguluyorum..çok açılma yok ama sadece merak ediyorum etkisini.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle ben 2. losyonuma geçtim..Dozajları biraz arttırarak losyonu 2 kutu aldactone, 1,5 kutu diane 35,2 adet dekort ampül ve 1 adet allerset damla(20ml) ile yaptım.. Acaba buna 2 kutuda indometazin eklesem mi acaba... Yada minoxil+dutaslı formül yerine (çünkü minoxun alternatifini arıyorum,alternatifini bulduğum an kurtulacam)100 ml elseve + 1 şişe allerset damla +2 kutu indometazin + 1 kutu avodart (30 kapsül) kullansam nasıl olur...
    Yani miracle losyonu antiandrojen,
    2. losyonumuda hem pgd2 inhibitörü hemde anti dht olarak kullanmak istiyorum.
    3. olarakda zaten sadece şakağa az bişey azel+keto uyguluyorum..çok açılma yok ama sadece merak ediyorum etkisini.
    payitaht miracle hocam cevabını verecektir tabi.ama benim tavsiyem isterseniz losyonu şuan nasıl kullanıyorsanız öyle devam edin.yani doz artırabilirsiniz.fakat indometazin için henüz birşey diyemem şahsım adına.çünkü henüz deniyoruz ve olumlu sonuçlar aldığımızda tedavilerimiz iyice şekillenecektir diye düşünüyorum.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doğru diyorsun,,indo için henüz erken,,bende emin değilim indodan..

Sayfa 64/366 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler