Sayfa 273/366 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon
3659 sonuçtan 2.721 ile 2.730 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mhmtclk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nomore ben daha bugün yeni losyonu hazırlamak için hepsinden birer kutu aldım. Eczacım öyle birşey olsaydı sorunu söylerdi belki senin eczanenle sıkıntılı bir durumdur o anlattığın
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce reçetesiz aldığın eczanelermiydi bunlar ?
    evet daha önce aldığım eczanelerdi ikiside yan yana sanırım ya bu eczanelerde yada benim yaşadığım ildeki eczanelerde sıkıntı var o yüzden sizler rahat olun ben bir türlü temin ederim... yanlış alarm
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam 2 eczanede bana aynen bunu söyledi vede biz ne satarsak anında gözüküyor falan dedi şimdi işin kötü tarafı avodart vs. de alamayacağız hatta minoxilden bile şüpheliyim
    Böyle bişey olsa bile kısa süre sonra yine eskisi gibi satmaya devam edeceklerdir.
    Eğer bu şekilde satış yapılmazsa satışların en az %20 si düşer.
    Geçici bir durum diye düşünüyorum.
    Olmazsa bir doktor bulu rapor yazdırırız
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Umarım böyle bir şey yoktur. Benim de losyonum bitti ve birazdan eczaneye gideceğim. Böyle bir şey varsa alabilirsem 2 aylık alacağım ilaçlarımı.

Selamlar arkadaşlar.Ben de miracle losyonu kullanalı bugün tam 1 ay oldu.Saçım çok yağlıydı ilk günden itibaren yağ kesildi ve dökülme durdu 1 ayda bugün 3.losyonumu hazırladım.Benim sorum şu bu losyonu yaptıktan sonra spreyin süzme esnasında etken maddelerini kaybetmemesi için bir kavanoza alsak ve örneğin bi yumurta fırçası gibi bi gereçle saçın sorunlu bölgelerine yedirsek hem şu spreyin tıkanma sorunundan hem de tortuların içinde bulunan etken maddelerden faydalanmış olmaz mıyız ? Ben bugünden itibaren böyle denemeye başlamak istiyorumm

SaçımınDoktoru Üyesi
    3. losyonumu hazırladım derken cavaliers34 bir ayda iki losyonmu bitirdiniz

Arkadaşlar merhaba,iki buçuk aydır ben de losyon kullanıyorum.Fakat benim saçlarım kuru ve 3 günde bir yıkıyorum.Yıkadığımda çok döküldüğü için görmeye tahamml edemiyorum.Sizce tortular gözenekleri tıkıyor olabilir mi?Bu tortu problemini nasıl çözebiliriz aynı zamanda koku yayıyor. Henüz bi gelişme göremedim.Keşke benimde dökülmemi durdursa,Hiç bişeyin faydasını göremedim

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı saçımşekildeğil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,iki buçuk aydır ben de losyon kullanıyorum.Fakat benim saçlarım kuru ve 3 günde bir yıkıyorum.Yıkadığımda çok döküldüğü için görmeye tahamml edemiyorum.Sizce tortular gözenekleri tıkıyor olabilir mi?Bu tortu problemini nasıl çözebiliriz aynı zamanda koku yayıyor. Henüz bi gelişme göremedim.Keşke benimde dökülmemi durdursa,Hiç bişeyin faydasını göremedim
    Saçınızı günlük olarak yıkayın,losyon illaki tortu bırakıyor saçlarda bu da gözenekleri tıkar mı tıkamaz mı bilemiyorum ama kaşıntı yaptığı kesin kafada uzun süre kaldığında.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Eczaneden şimdi ilaçları temin ettim. Normalde yürürlükte böyle bir yasa varmış arkadaşlar ancak bulunduğum ilde hiç bir eczane buna uymadığı için sorun olmuyor satıyoruz dediler. Bana verilen bilgi bu şekilde.

Miracle abi sadece diane ile hazirladim cunku aldactone bana dokunuyo bu sac yaglanmasini engellemek icin ne tur bi karisim hazirlamaliyim? Şimdiden tesekkurler

Evet 15 gün sürüyor 1 losyon bana

Sayfa 273/366 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler