Sayfa 317/366 İlkİlk ... 217267307315316317318319327 ... SonSon
3659 sonuçtan 3.161 ile 3.170 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir adet hapta 100 mg spironalactone var.bir kutu aldactonede toplam 1600 mg(1,6 gr) spironalactone eder.
    Teşekkür ederim

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaslar minoxu miracleden önce kullansak ne olur ? ben önce miracle sonra minox uyguluyorum ama iyice yediremiyorum ve minox bile cabuk kuruyor.

filozof
    Guest
    dr lee der ki önce minox sonra spiro sizde önce minox sonra miracle

SaçımınDoktoru Üyesi
    teşekkür ettim hocam dermarolleri 3 günde bir kullanmamı söyledi forumdan bir arkadas.peki sabah aksam mı kullanıcam o gün yoksa sadece sabah veya aksam mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı saçsızlığındüşmanı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ettim hocam dermarolleri 3 günde bir kullanmamı söyledi forumdan bir arkadas.peki sabah aksam mı kullanıcam o gün yoksa sadece sabah veya aksam mı ?
    Ben de tedavime dermaroller ekledim, henüz yeni olduğu için 2gün arka arkaya günde 1 defa olarak kullanıp 3gün ara verip tekrar 2gün arka arkaya kullanmayı düşünüyorum. Sabah - aksam kullanmaya uygun değil, uygularken çok fazla ağrı sızı, kızarıklık yok ama o bölgenin hassaslaştığını hissediyorum, toparlanması için günde 1defa iyidir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    teşekkürler hocam bilgiler için

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar 3 gün önce tedavime miracle losyon ekledim ama saçlarım çok dökülmeye basladı sebebi ne olabilir ?

Arkadaslar 3 gün önce tedavime miracle losyon ekledim ama saçlarım çok dökülmeye basladı sebebi ne olabilir ?
    Bazılarında yapıyor çok nadir ilk zayıfları dökme etkisi sonra fazlası ile çıkıyor bunları önceki mesajlarda defalarca dile getirdik...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam bide minoxu sürüyorum 10 dk sonra miracle losyonu sürüyorum ama anında kuruyo.yani minoxta daha emilmeden kuruyo bunum nasıl bir etkisi olur ?

Hocam bide minoxu sürüyorum 10 dk sonra miracle losyonu sürüyorum ama anında kuruyo.yani minoxta daha emilmeden kuruyo bunum nasıl bir etkisi olur ?
    Biraz ara ver iki uygulama arasına minoxu ne zamandır kullanıyordun ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 317/366 İlkİlk ... 217267307315316317318319327 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler