Sayfa 170/366 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon
3659 sonuçtan 1.691 ile 1.700 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelıkle Foruma Hoşgeldin. İlk Sayfayı Açarsan Detaylı Bilgiye Sahip Olabilirsin.
    Teşekkürler hoş buldum , ilk sayfayı ve sonraki bir kaç sayfayı okudum ,ancak losyon için kullanılan malzemeler zamanla değişti mi ? Buna benzer bir kaç ifade gördüm çeşitli sayfalarda bundan dolayı buraya yazdım.

Alıntı dublins06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler hoş buldum , ilk sayfayı ve sonraki bir kaç sayfayı okudum ,ancak losyon için kullanılan malzemeler zamanla değişti mi ? Buna benzer bir kaç ifade gördüm çeşitli sayfalarda bundan dolayı buraya yazdım.
    jenerik ilçaları kullan diane yerine divina alabilirsin ama istersen
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Teşekkür ederim MİRACLE son olarak losyonun kullanım ömrü nedir ? Bitene kadar mı kullanmak lazım ? Selametle.

Alıntı dublins06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim MİRACLE son olarak losyonun kullanım ömrü nedir ? Bitene kadar mı kullanmak lazım ? Selametle.
    100 ml hazırlayın ve bitene kadar kullanın günde 10 fıs 2 kere ya da 7 fıs günde 3 ancak bu oranları artırabilirsiniz dozlar çok güvenli sınırlarda
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    100 ml hazırlayın ve bitene kadar kullanın günde 10 fıs 2 kere ya da 7 fıs günde 3 ancak bu oranları artırabilirsiniz dozlar çok güvenli sınırlarda
    Üstadım çok teşekkür ederim gelişmeleri buradan paylaşacağım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    saç için hidrokortizon asetat içeren kremleri kullanabilir miyiz acaba ? bir faydası dokunur mu?
    07.07.2014- Min+ dut losyon
    05.08.2014- Miracle losyon
    12.08.2014- ketoral-azalderm krem

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum o kadar sert kullanmama rağmen ciddi bir yan etki görmedim,,,sadece bazen çok nadir oda herhalde aşırı sıktığım zamanlar kafama,bazen ayarını kaçırıp kendimi kaybedip 20 -25 fıstan fazla sıktığım oluyor hem miracleyi hemde invicleyi,,yani düşünün 20-30 fıs arası miracle 15-20 fıs arası invicle,,,işte o zamanlar gün içerisinde 3-4 saat çok hafif kasıklarda ağrı oluyor ama rahatsız edecek düzeyde değil,,dikkat etmeyince anlamayacak derece,3-4 saat sonra bıçak gibi kesiliyor ağrı,,hani böyle sızı ağrı değilde,,losyon kullanmadan önce soğukta kalınca olurdu,,çok hafif kasıklarda bir sızı,sıcağa geçince kayboluyor hemen,belkide soğuktanda olabilir,,çok rahatsız etmediği için ciddiye alıp hiç merak falan da etmedim açıkçası,,10 gün önce oldu en son...
    bende de aynı problem en 10 gün önce oldu. ama bende o zamanlar yeni başlamıştım 15. günüm filandı sadece spiro eklemiştim. ama kışa yeni girmiştik ve hasta olmuştuk. ben ondan diye düşündüm. yani yumurtalıklarda filan ağrı yok ama göbek altında sağlı sollu oldu sonra olmadı inşallah birdahada olmaz. umarım soğuktandır.

Miracle acaba ketoral ve azelderm den daha güçlü krem var mi? Voltaren yabancı forumlarda kullananlar gördüm ama ne kadar etkili valla anlayamadım.

Piyasa da henüz yok voltaren pgd2 inhibe edici antiandrojen değil ancak oda güçlü.

Banned
    Abi 17 yaşındayım saçlarımda dökülme yok ama sağ şakağımda açılma var biraz ne zaman açıldığını bile bilmiyorum açıkçası ama 2 sene önce farketmiştim o zamandan beri ilerlemedi gözlemlediğim kadarıyla acaba yaşımla ilgili sıkıntı olur mu kullansam?

Sayfa 170/366 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler