Sayfa 302/366 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352 ... SonSon
3659 sonuçtan 3.011 ile 3.020 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet millet bikac post onceki sorum guncel..caglar gibi kullanmaya devam etmesine ragmen yağlanma tekrar başladı veya saçlar ilk 2-3 aydaki canliligini kaybeder gibi oldu diyen var mı? Bu hassasiyet veya reseptor sayisinin artmasi meselesine takildi aklim hala orda
    Bende de benzer bir durum sözkonusu. İlk 3 ay min+dutasla beraber kullanıyordum onu bırakınca mı oldu geri düzelir mi acaba?

Yeni Üye
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Krem cok daha etkili olacak gözüküyor.Elseve cok cabuk kuruyor.
    Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum şu losyonu hazırlarken 1 kutuyu komple mi katacaz diane 35 ve aldactone yi yokta 1 tane mi ek olarak bişey kullanılıyor mu yeniyim de yardımcı olursanız sevinirim

Hello Miracle,
    I cannot find here in France any Elseve or l'Oreal agent similar to what you suggested.
    You said it just has to have an alcohol component...do you think this one is ok?:
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_1089.JPG
Görüntüleme: 107
Büyüklüğü:  1.85 MB (Megabyte)
ID:	1670Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_1087.JPG
Görüntüleme: 103
Büyüklüğü:  933.4 KB (Kilobyte)
ID:	1671

THANKS!!!

Alıntı Huckfinn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hello Miracle,
    I cannot find here in France any Elseve or l'Oreal agent similar to what you suggested.
    You said it just has to have an alcohol component...do you think this one is ok?:

THANKS!!!
    Yess huckfinn this is awesome for hair. I wish l can find this product in my city...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Huckfinn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hello Miracle,

THANKS!!!
    Yess huckfinn this is awesome for hair. I wish l can find this product in my city...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

filozof
    Guest
    Spiroya tepki olarak vucudun reseptorleri artirdigini okudum reseptor artisi ile ilgili somut ornekler paylasmistim losyona karsi boyle bir tepki ortaya cikmadi ve bagisiklik sisteminin karsi atagi olabilir yarismali antagonistlerde kullandigimiz losyon azaldiginda saha androjenlere kaliyor mesela cinko yuksek konsantrasyonlarda kullanildiginda yarismasiz bir antagonist olarak davranmis etkisi azalmayan bir losyon icin yarismasiz antagonistler arastiralim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    ru bu konuda dahamı başarılı reseptörleri kapatmak konusunda miracle losyondan ?

filozof
    Guest
    Tabi ru reseptorlere cok daha agresif baglaniyor ve muhtemelen yarismasiz antagonist dusuk konsatrasyonlarda bile androjenin dermal papillada reseptore ulasmasina imkan vermiyor
    mesela azaleic asit in finasteridin dutasteridin dht yi oldurdugu ru nun ise sadece reseptor kapatigi anlatilmis vucut azalan dht yi saglamak icin yeni savunma stratejileri gelistiriyor reseptor artirmak gbi.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o zaman SPİRO nun da RU gibi yarısmasız olması lazım değil mi,,,çünkü spiro da RU gibi reseptör kapatıyori DHT öldürmüyor,,hatta sisteme karışmayan topikal dutasta reseptöre bağlanıyor, dht öldürmüyor,,,Yani Reseptöre bağlanma olayında androjen hassasiyeti artmaz gibi geliyor,, Ama vücutta sisteme karışarak DHT azaltma durumlarında vücut androjen ve reseptör salgılayarak androjen hassasiyeti oluşturuyor,,,diye düşünüyorum,,,,,,RESEPTÖRE BAĞLANMA OLAYLARINDA ANDROJEN HASSASİYETİNİN ARTMASI BANA MANTIKLI GELMİYOR,,,ÇÜNKÜ BURADA ANDROJEN VEYA DAHT VEYA RESEPTÖR SAYISI AZALTILMIYOR VEYA ÖLDÜRÜLMÜYOR..

filozof
    Guest
    spiro yarismasiz degil yarismali ve zayif bir antagonist dutasterid reseptor kapatarak calismiyor dht inhibitoru mesela dian
    Edeki ca bir bloker ve reseptor kapatici buraya kadar eminim ama miracle losyonun bir sure kullanimindan sonra tepki olarak reseptor artiyormu bu kesin degil ama boyle bir suphem var ve etkenler yarismali oldugu icin losyon azaldiginda androjenler kaleyi ele geciriyor dht t ile etkilesime gecip katliama basliyor bunu onlemek icin bicalutamid r
    septor azaltiyor ayni seyi zerdecal icin okudum cinko yarismasiz antagonist bnn gbi etkenleri de losyonun yani sira kullanabiliriz.

Sayfa 302/366 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler