Sayfa 6/366 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
3659 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Hadi bakalım yeni net resimler bekliyoruz. 3 yıl aradan sonra İşe yaradığına ikna olursam başlayacağım bende

Alıntı SaciminDoktoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sacindan damlalar akip gitmeyecek kadar ama tum sacini islatacak kadar biraz zor oldu tarif ama ayarlarsin artik bu sac işine verdigimiz hassasiyeti beyin gücünü okula verseydik nasadaydik şimdi
    harbıdn dogru dıyon bu arada cok saol ayarlarm artk .d

Alıntı kemal08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi bakalım yeni net resimler bekliyoruz. 3 yıl aradan sonra İşe yaradığına ikna olursam başlayacağım bende
    e mailini at sana resimleri atayım atayım sorun düzelene kadar sonuna kadar paylaşım sonuna kadar destek

Moderatör
    Miracle bey ilk sayfada losyon tarifine Allerset damla yı eklememişsiniz.Şuan losyonu 2.kez oluşturacağım tam olarak şöyle ;
    1.ay (ilk şişem bitti)
    -1 adet 200ml elseve
    -1 kutu aldactone
    -1 kutu diane35

2.ay (Yeni oluşturuyorum)
    -1 adet 200ml elseve
    -2 kutu aldactone
    -1 kutu diane35
    -2 adet dekort ampül
    -1 şişe Allerset damla(20ml)

usta aklıma takılan sorular;
    -Allerset eklememenın bi sebebi varmı eklersem etkisi yüksek olurmu ?
    -Aldactone yi ve dekort ampülü 2 kutu/ampül yapsam yan etki fazla görürmüyüm ve ya 2 adet dekort ampül 1 şişeye gereksizmi ?

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    OO beyler herkes burda insan bi haber eder Yeni site hayırlı olsun diger forumdan uzak kaldım bi baktım ki neler olmus ban meselesi falan.Yeni bi site acmis olabileceğini umarak arama motoruna topikal antiandrojen yazdım pat diye buldum bu iyi oldu konuyla alakalı da edit yapalım alakasız mesaj olmasın ilk ay 1 er kutu bu ay da 2. ayım 2 şer kutu attım kullanmaktayım kaotik bi dökülme evresine girmistim biraz hafifledi ama devam ediyor minoxile de aynı tarihte başlamıştım belki de bu yüzdendir.Dökülmem 2 yıllık yani 2 yılcık dönmek istiyorum henüz köklerim ölmemiştir umarım ama 2 yılda da biraz fazla dökülmüş üst taraf ıslakken korkunç seyrek duruyor.Tedaviye başlamadan hep minyatürleşmiş cılız saçlarım dökülürdü son 2 haftadır falan bu tipte dökülme kesildi fakat tam tersine uzun ve sağlıklı olan teller dökülüyor şu an sadece,mesela kafama elimi attıgımda bu tipte 20-30 tel dökülüyor ama hiç minyatür saç dökülmüyor.Kısaca özetledim gelişmeleri yazmaya devam ederim
    Konu Tıbbiyeli tarafından (31.07.2014 Saat 03:14 ) değiştirilmiştir.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşeşkkür ederim iyi dilekleriniz için
    miracle hayırlı olsun yeni site. 2 gündür fellik fellik mesaj yaziyorum ben de diger sitede,Playmakers dahil tüm modlara demedigim kalmadi,miracle nerde neden banlandı diye sordum durdum ,admine hakaret etti o yuzden banlandi dediler bana. Kbly diye biri bıkmış msj atti bana miracle bu adreste diye Her neyse bana dedi ki playmakers, bu losyon zaten başka bi forumda bircok kişi tarafindan biraraya gelerek yapıldı,yeni bir sey degil,Etkisi sınırlı kaliyor..Miracle ben playmakersi severim,oyle yalanci ya da atmasyoncu bi insan da degil, sence neden bu gibi bir sey soyledi yani neye istinaden etkisi sinirli kalıyor maalesef dedi?

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle hayırlı olsun yeni site. 2 gündür fellik fellik mesaj yaziyorum ben de diger sitede,Playmakers dahil tüm modlara demedigim kalmadi,miracle nerde neden banlandı diye sordum durdum ,admine hakaret etti o yuzden banlandi dediler bana. Kbly diye biri bıkmış msj atti bana miracle bu adreste diye Her neyse bana dedi ki playmakers, bu losyon zaten başka bi forumda bircok kişi tarafindan biraraya gelerek yapıldı,yeni bir sey degil,Etkisi sınırlı kaliyor..Miracle ben playmakersi severim,oyle yalanci ya da atmasyoncu bi insan da degil, sence neden bu gibi bir sey soyledi yani neye istinaden etkisi sinirli kalıyor maalesef dedi?
    Öncelikle 10 yılı aşkın suredir hep disardan takip ederim forumları hiç bit zaman spiro disinda böyle bir çok etkenli formül yapilmadi kaç kere sordum cvp vermediler link atamadilar bir ker playmakers dedigin gibi durust olsaydı çok güzel bir cvp yazilmisti o dedigine asla hakaret etmeden efendice sana yakistiramadim demis playmakers a sonra sinda silmiş... Bir kere onlar spironun nasıl etki ettigini bile bilmiyorlardı ketakonazolun antiandrojen olduğunu bile anlayamadilar orada yillarca oyle bir hazine bekledi durdu azaleik asiti hep minox emdirmeye yarar sandilar bir kere yanlış anlasilmasin ama o cokbilmisler icerisinde diane ostrojen progesteron androjen reseptörü vs nedir bilecek çapta adam yoktu orada birde demis o mahur beste calar dianeli spiro lu losyonlar yapardık oldu bizde mehtapta dht bloklardik... ayip ya hakkaten ayip bu düpedüz yalan aratin google a asla boyle birsey yapmadilar bir kere toniklerin bir tasiyici olabilecegini anlayacak bir donanimlari bile yoktu... evet spiro yapmisti birisi kimyager arkadasina danisarak aldactonu haslamis kaynatmis icindeki nisasta ve kireci eritmeye calismis tabiki bu imkansiz bir sey olduğunu bilmeden etkenide mahfetmisler tabiki etkide alamamislardi simdi yanlisi nerede yaptiklarini bile bilmiyorlar...
    Konu Miracle tarafından (29.10.2016 Saat 00:59 ) değiştirilmiştir.

Moderatör
    şunları cevaplayabilck varmı ?
    -Aldactone yi ve dekort ampülü 2 kutu/ampül yapsam yan etki fazla görürmüyüm ve ya 2 adet dekort ampül 1 şişeye gereksizmi ?

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şunları cevaplayabilck varmı ?
    Allerset damlanın etken maddesi setirin'in pgd2yi inhibe etmesini bekliyoruz. Bence losyona ekleyip deneyebilirsin yabancı bir forumda bir kişi denemiş ve kafasındaki minik tüylerin geliştiğini fakat normal saça dönüşmediğini yazmış.
    Ben iki Aldactone iki Diane 32 bir dekort ampul attım kaşıntı pullanma yok ve hiçbir yanetki görmedim kişiden kişiye değişir belki bilemiyorum ama forumda çoğu kişi böyle kullanıyor zannedersem

Moderatör
    Alıntı KillThat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allerset damlanın etken maddesi setirin'in pgd2yi inhibe etmesini bekliyoruz. Bence losyona ekleyip deneyebilirsin yabancı bir forumda bir kişi denemiş ve kafasındaki minik tüylerin geliştiğini fakat normal saça dönüşmediğini yazmış.
    Ben iki Aldactone iki Diane 32 bir dekort ampul attım kaşıntı pullanma yok ve hiçbir yanetki görmedim kişiden kişiye değişir belki bilemiyorum ama forumda çoğu kişi böyle kullanıyor zannedersem

teşekkür ederim.Allesert i de eklıyorum.Dekort ampül 1 tane yeterli diğer losyona kalsın o zaman.
    Tedavime Karanfil kür'ünüde eklicem.
    Losyon cabuk kuruduğu ıcın 5-10 dk sonra uygulucam karanfil kürünü hem nemlendirmiş olurum hem karanfil den yararlanmış olurum diye düşünüyorum.

Sayfa 6/366 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler