Sayfa 339/366 İlkİlk ... 239289329337338339340341349 ... SonSon
3659 sonuçtan 3.381 ile 3.390 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rmndes azal+keto destegini şakaklara mı yaptın yoksa tüm scalpa mı ?

Alıntı antidht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin adina cok sevindim arkadasim,umarim saclarin daha da düzelir.
    Senin yerinde olsam bir sene boyunca bu tedaviye devam ederim.
    Büyük htimal o sari tüyler ilk dökülmeye baslayan saclardir,ve tekarar canlanmasi dogal olarak en sona kalacak. O yüzden bir sene daha bekle derim.Baktin bir sene sonunda o saclar cikmiyor,bir durum degerlendirmesi yapip,finas veya dutasa baslarsin.
    Bu arada yan etki falan gördünmü,vücut killari falan ne durumda?
    antidht , yan etki sadece 2 kere kasıklarda ağrı oldu. o da doz aşımından oldugunu çözdüm spreyin ucunu genişletip 10 fıs sıkınca geniş uçta daha fazla geldi o da kasıklarda ağrıya yol açtı. bu arada spreye zaten dutas sıkıyorum..
    vücutta kıllanma hiç olmadı.

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rmndes azal+keto destegini şakaklara mı yaptın yoksa tüm scalpa mı ?
    Tıbbiyeli abi geçende sormuştun şimdi hatırladım kusura bakma
    şakaklara ve tepede seyrek olan yere azal+keto yu sürüp yayıyorum. dahilinde hemen miracle losyonu sıkıyorum böylece hem krem hem spreyi masaj yaparak tüm scalpa yayıyorum.
    şakaklarda düzelme var gibi.
    baştada dediğim gibi ben farkedemiyorum ama çalıştığım arkadaşlardan çok güzel yorumlar alıyorum.

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlar uzunsa en az 1.00 veya 1.5 mm lik Titanyum uçlu dermaroller den alabilirisniz..Marka belirtmeme gerek yok zaten nette ufak bir araştırmayla saplam bi kaç satış sitesini gözünüze kestirirsiniz...Ama saçlar kısaysa dermarollerin saçları koparmasına karşın @Anl arkadaşımızn kullandığı gibi Dermastamp tipi rulo olmayan düz platforma çakılı e çek bas yöntemiyle çalışan drmarolleri de alabilirsiniz...Şampuan tercihleriniz NUDE ve SEBAMED bitkisel ve gayet isabetli..3. Bir alternatif olarakda Dermoday de olabilir..Duruma göre eğer ilerleme kaydetmezseniz Aldactone u 2 kutu yapabilir ve Androcur 7-8 tablet ekleyebilirsiniz...Başarılar...

Teşekkürler Dermastamp araştırayım saçımı malisef hep kıs ketiriyorum dalgalı ve kısa olunca kelimi ancak kamufle etmeye çalışıyorum.

Banned
    miracle bir kaç sorum olacak
    1-sen garnier mi kullandın
    2-garnier saça kötü gelir mi?(araştırdım cildi iyi etkiliyormu ama saça oluösuz etkisi olmasın)
    3- ben eğer sende garnier kullandıysan içerisine 10 adet avodart 10 adet diane 35 ve yine 10 tane aldoctone koyup tülbentle süzdükten sonra boş minoxil forte şişesine koyup kullanmak istiyorum nasıl olur?
    4- garnierin deri emilimi olurmu?

Arkadaşlar daha önce belirttim ama yine buradan belirteyim tüm tedavileri 12 gündür bırakmış durumdayım. Hazırladığım tamamen yan etkisiz doğal ve doğala özdeş ürünlerle hazırladığım ürünlere geçiş yaptım. Son hali ile bir kaç gündür kullanıyorum ama ilkel olarak 10 gündür devam ediyordum. Bazı eksikleri ise yeni tamamlayabildim. Mevcut durumumumdan kayıp sıfır ve ilerleme ise zamanla belli olacak ancak ilerlemede var. Emin olduğumda daha net yorumlar yapacağım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar daha önce belirttim ama yine buradan belirteyim tüm tedavileri 12 gündür bırakmış durumdayım. Hazırladığım tamamen yan etkisiz doğal ve doğala özdeş ürünlerle hazırladığım ürünlere geçiş yaptım. Son hali ile bir kaç gündür kullanıyorum ama ilkel olarak 10 gündür devam ediyordum. Bazı eksikleri ise yeni tamamlayabildim. Mevcut durumumumdan kayıp sıfır ve ilerleme ise zamanla belli olacak ancak ilerlemede var. Emin olduğumda daha net yorumlar yapacağım.
    Hadi bakalım hayırlı haberlerini heyecanla ve dört gözle bekliyoruz üstat,,,Ben seni yeni ürününden çokkk umutluyum,,,İnşaallah bunun da Miracle losyon gibi kullanışı ve uygulaması kolaydır,,Umarım Minox-dut gibi sıkıntılı zahmetli değildir saçlı deriye uygulaması...!!!

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi bakalım hayırlı haberlerini heyecanla ve dört gözle bekliyoruz üstat,,,Ben seni yeni ürününden çokkk umutluyum,,,İnşaallah bunun da Miracle losyon gibi kullanışı ve uygulaması kolaydır,,Umarım Minox-dut gibi sıkıntılı zahmetli değildir saçlı deriye uygulaması...!!!
    Yok sıkıntılı değil son hali ile belki biraz renkli olabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok sıkıntılı değil son hali ile belki biraz renkli olabilir.
    İşte bu güzel haber...!!!

nasil bir urun hocam biraz daha detay verir misiniz

Sayfa 339/366 İlkİlk ... 239289329337338339340341349 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler