Sayfa 260/366 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
3659 sonuçtan 2.591 ile 2.600 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rmndes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyona avodart koyan var mı?
    4. kürüme geçecem;
    100ml Elseve + 1 Dekort ampul + 1 Aldactone + 1 Diane35 + ½ Endol + 1 allerset damla + 8 adet androcur
    Bu küre avodart koysak nasıl olur?
    ben miracle losyonu imzamdaki gibi kullaniyorum dostum, dutas katiyorum yani. Cok saglam etki ettigini de düşünüyorum açıkcası
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bonzai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar kusurabakmayın uzun zamandır fırsat bulamadım resımlerı atamaya,bazı arkadaslar resımlerın farklı farklı kısılere aıt oldugunu soylemısler sakayla karısık bazılarıda cıddıye almıs.Ben bugun resım cekılsem ınanın gecen hafta cekıldıgım resmıme bıle benzemem,bende bole bısı var,buna benzer bı sorunu kpss ye gırerken yasamıstım,1 ay once kımlıgımı degıstırmeme ragmengorevlı kımlıktekı resmın bana benzemedıgını soylemıstı sonra yuzumdekı benle kurtarmıstım perıyodık olarak son 2 senenın resımlerını atıyorum ,sonrada uyguladıgım tedavılerı yazıcam...
    Eklenti 1362Eklenti 1363Eklenti 1364Eklenti 1365Eklenti 1366Eklenti 1367Eklenti 1368Eklenti 1369Eklenti 1370Eklenti 1371Eklenti 1372Eklenti 1373Eklenti 1374Eklenti 1375Eklenti 1376
    bonzai harbi resimlerinin her biri ayrı adama ait sanki ben yzundeki benden yakaladım dedim aynı adam neyse tedavini takip ediyoruz kardes

Moderatör
    Bonzai resmen kafayı doldurmuş bunedir yahu
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

@bonzai helal olsun vallahi imrendim kafan dolmuş arkadaş
    kullandığın losyonu ne zaman açıklamayı düşünüyorsun?
    21.02.2015
    Sabah RU 50 mg (elseve haftalık hazırlıyorum)

28.11.2014
    Sabah Miracle Losyon
    Öğlen Miracle Losyon (100 ml elseve 2 aldactone 1 allerset 1 dekort ampul 1 elleacnelle -diana bulamıyorum-)
    08.12.2014
    Akşam Minoxil/Avodart
    24.12.2014
    Çarşamba Dermoraller öncesinde Minoxil/Avodart
    Çarşamba - Cumartesi Konazol Şampuan
    Defne Sabun hergün

Yan destek Tresan Kayın Özlü Tonic

mümkün olduğunca;
    kefir, ruşeym, üzüm çekirdeği tozu tüketiyorum

İspanya Kanser Araştırmaları Merkezi'nde araştırma yapan uzmanlar, farelere anti enflamatuvar ilaçlar verdi. Çalışmada enfeksiyonlarla savaşmak için bağışıklık sistemi güçlendirilirken ölü dokuların temizlendiği ortaya çıktı. Dr. Mirna Perez-Moreno'ya göre makrofaj denilen ve kök hücrelerin yanında bulunan bölgelerin saçın büyümesinden sorumlu olduğu anlaşıldı. Bu da saç nakline gerek olmadan foliküller beslenerek saçların yeniden uzamasının sağlanabileceğini gösterdi.

PLOS Biology isimli bilimsel dergide yayınlanan makalede makrofaj denilen bölümün kök hücrelerin gelişiminde önemli rol oynadığı belirtildi. Henüz sadece fareler üzerinde denenmiş bir tedavi olsa da ilerleyen dönemlerde insanlar üzerinde de saçların gelişimi konusunda deneneceği açıklandı.

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben miracle losyonu imzamdaki gibi kullaniyorum dostum, dutas katiyorum yani. Cok saglam etki ettigini de düşünüyorum açıkcası
    dostum, 1 kutu mu koyuyorsun yoksa 12 adet mi?

İspanya Kanser Araştırmaları Merkezi'nde araştırma yapan uzmanlar, farelere anti enflamatuvar ilaçlar verdi. Çalışmada enfeksiyonlarla savaşmak için bağışıklık sistemi güçlendirilirken ölü dokuların temizlendiği ortaya çıktı. Dr. Mirna Perez-Moreno'ya göre makrofaj denilen ve kök hücrelerin yanında bulunan bölgelerin saçın büyümesinden sorumlu olduğu anlaşıldı. Bu da saç nakline gerek olmadan foliküller beslenerek saçların yeniden uzamasının sağlanabileceğini gösterdi.

PLOS Biology isimli bilimsel dergide yayınlanan makalede makrofaj denilen bölümün kök hücrelerin gelişiminde önemli rol oynadığı belirtildi. Henüz sadece fareler üzerinde denenmiş bir tedavi olsa da ilerleyen dönemlerde insanlar üzerinde de saçların gelişimi konusunda deneneceği açıklandı.
    Kullandığımız pgd2inhibe ediciler dekort ketoral hatta zaten bu mekanizmaların bir bölümü ile dökülmeyi azaltıyor. Keşke etkenide belirtselermiş. Açıkcası ben hafif ve genel zayıflıklarda tek başına bir antienflamatuvarın yeteceğini düşünüyorum örnek indometazin, voltaren, zirytec,allerset ve bilimum romatizma ilaçları.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullandığımız pgd2inhibe ediciler dekort ketoral hatta zaten bu mekanizmaların bir bölümü ile dökülmeyi azaltıyor. Keşke etkenide belirtselermiş. Açıkcası ben hafif ve genel zayıflıklarda tek başına bir antienflamatuvarın yeteceğini düşünüyorum örnek indometazin, voltaren, zirytec,allerset ve bilimum romatizma ilaçları.
    yuh tam bu konuyu acacaktim coktan paylasilmis valla helal : )
    miracle hocam endol de bu kapsamın içine giriyor mu peki, yoksa allerset daha mı saglam bi antienflamatuvar?

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yuh tam bu konuyu acacaktim coktan paylasilmis valla helal : )
    miracle hocam endol de bu kapsamın içine giriyor mu peki, yoksa allerset daha mı saglam bi antienflamatuvar?
    Aslında en sağlamları şu eklem ve agzama saçkıranda kullanılanlar nonsteroid antienflamatuarlar olarak geçer.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

dostum, 1 kutu mu koyuyorsun yoksa 12 adet mi?
    100 ml elsev'e 6 tane sıkıyorum

Sayfa 260/366 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler