Sayfa 216/366 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
3659 sonuçtan 2.151 ile 2.160 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Moderatör
    Alıntı Vfr34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler bana yardım edin sağlam bi tedaviye ihtiyacım var
    topikal min dut var miracle de var
    başka daha etkili bişeyler varmı geliştirdiğiniz
    Hele bir foto ataydınız ona göre yorum yapaydık.şuanda ikiside cok güclü tedaviler.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Arkadaşlar losyonu bir ay içinde tüketmek mi gerekiyordu bozulmaması için?

Alıntı FelipeMelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar losyonu bir ay içinde tüketmek mi gerekiyordu bozulmaması için?
    en fazla 1 aylık yapın her solüsyon zamanla etkisini kaybeder 1 haftalık yaparsanız mesela bu daha iyi olacaktır ama 1 aylık yeterli.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20141129_120525.jpg
Görüntüleme: 102
Büyüklüğü:  236.3 KB (Kilobyte)
ID:	1183Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20141129_120529.jpg
Görüntüleme: 99
Büyüklüğü:  229.7 KB (Kilobyte)
ID:	1184Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20141129_120522.jpg
Görüntüleme: 99
Büyüklüğü:  226.4 KB (Kilobyte)
ID:	1185
    88 günlük tedavinin sonucu
    Sabah akşam mirracle losyon (5 adet Androcurlu)
    Ketoral, Azelderm krem akşam
    Prozinc, Ketoral şampuan
    Her akşam Biotin5000

Öncesi var mı resimlerin ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

@Miracle Hocam bu procapilden bi fayda olmiycak ya ben sabirsizlaniyorum iyce destur deyip bu ise girmeyi dusunuyorum losyona ama bu ru icin talep bekliyodunuz sabah bakdim size güveniyorum hocam hangisi derseniz onla basliycam ama bana acil olarak etki gosterecek bisi lazim bu dip notuda yazayimda Allah kimseyi caresiz gibi duruma düşürmesin inş

Alıntı efecihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Miracle Hocam bu procapilden bi fayda olmiycak ya ben sabirsizlaniyorum iyce destur deyip bu ise girmeyi dusunuyorum losyona ama bu ru icin talep bekliyodunuz sabah bakdim size güveniyorum hocam hangisi derseniz onla basliycam ama bana acil olarak etki gosterecek bisi lazim bu dip notuda yazayimda Allah kimseyi caresiz gibi duruma düşürmesin inş
    Ne kadar oldu başlayalı ?

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar oldu başlayalı ?
    Hocam procapil 1 ayi gecdim floxia 1 ay bi hafta falaan ama en ufak bi parilti yok sacda elimde mevcuttan haric 1 tane daha var sprey alirkene 3 kutu almisdim .ne diyosunuz hocam bu duruma bide baya para yaa bu ilaci alirkene 3 ay 2 sonra gunde bir sonrasnda 2 gunde 1 dediler genis capli düşündüğüm icin 2 gunde 1 olan bi sise tahmini 3 ay gider diye düşündüm oyle yani hocam

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncesi var mı resimlerin ?
    Malesef hocam, öncesi yok. Bende ona üzüldüm keşke çekseydim diye.
    Saç çizgim normalde 1,5 cm dökülmüştü. şimdi o bölgede görüldüğü gibi tek tük teller çıktı.şakak bölgesinde de sarı tüyler çok fazlalaştı. Artık bu sarı tüylerin kalınlaşmasını bekliyorum.
    Çevremin söylediği eskiden özellikle ışıktı saçımın seyrekliğinin çok belli olduğunu ama son zamanlarda ön kısmın çok dolduğunu söylüyorlar. Benden sonrada formulu alan çok oldu benden

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rmndes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef hocam, öncesi yok. Bende ona üzüldüm keşke çekseydim diye.
    Saç çizgim normalde 1,5 cm dökülmüştü. şimdi o bölgede görüldüğü gibi tek tük teller çıktı.şakak bölgesinde de sarı tüyler çok fazlalaştı. Artık bu sarı tüylerin kalınlaşmasını bekliyorum.
    Çevremin söylediği eskiden özellikle ışıktı saçımın seyrekliğinin çok belli olduğunu ama son zamanlarda ön kısmın çok dolduğunu söylüyorlar. Benden sonrada formulu alan çok oldu benden
    Herhangi bir yan etki gördünüz mü? Jinekomastiyi en çok merak ediyorum yaşayan var mı diye?

Sayfa 216/366 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler