Sayfa 201/366 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
3659 sonuçtan 2.001 ile 2.010 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Alıntı rmndes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enzimler üzerine çalışmış. ve haftalık ölçümlerde PHın da da çok küçük değişmeler olduğunu söyledi.bu haftasonu 5. haftayı yapacak. büyük ihtimal etkenliği daha da azalmış olacak
    Peki losyon oda sıcaklığında mı saklanıyor yoksa buzdolabında olduğu halde mi bu şekilde?

Miracle Losyon ve İnvincible'nin karışımını kullanan [U]evli[U] arkadaşlar var mı? Varsa karşılaştıkları sorunlar nelerdir?(Biyolojik veya kullanım zorluğu gibi.)

Alıntı forland29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki losyon oda sıcaklığında mı saklanıyor yoksa buzdolabında olduğu halde mi bu şekilde?
    oda sıcaklığında.

eyvallah çok önemli bir bilgi bizim için teşekkürler böyle bir analiz yaptırdığınız için

İçgüdülerde sağlammış hani losyonu ikiye bölme 100 ml lik şekilde 15-20 günde bitirme ..
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

aldığım endol kapsul şeklinde. suda çözünür gibi bu ama çözüm sonrası bir zararı olur mu yoksa kapsullerden çıkartmak mı gerek ?

Alıntı rmndes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aldığım endol kapsul şeklinde. suda çözünür gibi bu ama çözüm sonrası bir zararı olur mu yoksa kapsullerden çıkartmak mı gerek ?
    Kapsülün içindeki tozu boşaltacaksınız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kapsülün içindeki tozu boşaltacaksınız.
    hocam sizin gelişmeleriniz ne durumda.wartexi kapatabildiniz mi.foto koymayı düşünüyormusunuz.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam sizin gelişmeleriniz ne durumda.wartexi kapatabildiniz mi.foto koymayı düşünüyormusunuz.
    aynen bende çok merak ediyorum sizdeki son durumu miracle hocam
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Yaptığım her değişiklik bana kayıp yaşatmadı şükür. Tedaviyi başarı rehaveti ile ve biraz da uygulama aralığını artıtarak esnekliği öğrenme çabam nedeniyle belki biraz süre uzadı ama hep ileri gittim. Biliyorum merak ediyorsunuz ama artık tam kapatmadan resim koymayacağım artık saçsız bölge kalmadı ve normal ışıkta herşey daha güzel sadece kalınlaşmaları gerekiyor. Mesela biliyorum kreme dianeyi koyduğum an 1 ayda orman olacak ama en hafif ve sadece topikal ile başarıyı yakalamak istiyorum buna ilk örnek ben olmalıyım daha sonra korumak için daha da light çözümlerle devam edeceğim.

Sayfa 201/366 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler