Sayfa 147/366 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon
3659 sonuçtan 1.461 ile 1.470 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha 1 saat öncesine kadar artik kesin bıraktım gözüyle bakıyordum ama yazdiklariniz tekrardan cesaret verdi.Allah biliyor sporu hiç hiç bırakmak istemiyorum ama ben spora öyle gecici heves değil de yıllarca gideceğim bi alışkanlık olarak bakıyordum acaba uzun vadede sıkıntı yaratır mı korkusu vardı hep içimde,üstüne bahsettigim gibi ön ve şakak konusunda da hayal kırıklığı yaşayınca bi anda sporu suçluyorken buldum kendimi .Spor demisken kardiyo kastetmiyorum arkadaşlar o tarz bi sporin her türlü faydası olur zaten ben ise direk max agırlıklarla hacim kazanmaya yönelik çalışıyordum
    Hocam bende bodybuilding ile ilgileniyorum.Spor hayatımın bir parcası oldu 3 gun gitmedıgım zaman psikolojık olarakta rahatsız oluyorum..Ben 10 gundur memleketteydım mecbur spora ara verdım,insan ara verince tekrar başlamaya üşeniyor biraz

Vucut geliştirme saçı daha fazla döktüğünü düşünmüyorum şahsen.Belki saçma ornek olacak ama futbolcuların %80 v.s saçları cok ıyı futbolcu olsalarda onlarda ağırlık altına yatıyorlar sık sık.Sporun negatif lacagını sanmıyorum saçlara.faydası olabilir.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Merhaba,
    Siteyi dün gece takip etmeye başladım ve bugün miracle losyonunu hazırlamak için eczaneden ürünleri aldım. Bir kaç nokta var kafama takılan. 100 ml elseve losyon içine kaç adet(1 kutuda 16 adet var) aldactone ve kaç adet diane35(1 kutuda 21 adet var) atıp karıştırmalıyım? İkinci sorum da karışım tamamlandıktan sonra süzme işlemi için en pratik yol nedir?

Alıntı kamil155 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Siteyi dün gece takip etmeye başladım ve bugün miracle losyonunu hazırlamak için eczaneden ürünleri aldım. Bir kaç nokta var kafama takılan. 100 ml elseve losyon içine kaç adet(1 kutuda 16 adet var) aldactone ve kaç adet diane35(1 kutuda 21 adet var) atıp karıştırmalıyım? İkinci sorum da karışım tamamlandıktan sonra süzme işlemi için en pratik yol nedir?
    ilk etapta 16 hapın hepsini ve dianenin yarısını atın süzmeyi bir kağıt filtre yada tülbentle yapabilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

merhaba sayın miracle

diane 35 hakkında aşağıdaki bir habere ve forum sohbetine rastladım gerçi bu durum kadınlarda görülmüş ama
    sonuçta oral alınmıyor ama deriden emiliyor erkeklerde bir sorun yaratıyormu merak ettim sizde divina ya
    geçmişsiniz rica etsem bu konu hakkında yorum yapabilirmisiniz
    Konu Miracle tarafından (15.10.2014 Saat 22:46 ) değiştirilmiştir.

Alıntı dragon0658 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba sayın miracle

diane 35 hakkında aşağıdaki bir habere ve forum sohbetine rastladım gerçi bu durum kadınlarda görülmüş ama
    sonuçta oral alınmıyor ama deriden emiliyor erkeklerde bir sorun yaratıyormu merak ettim sizde divina ya
    geçmişsiniz rica etsem bu konu hakkında yorum yapabilirmisiniz
    Konu hakkında yeterli bilgi içeren diyaloglar geçmiştir kendi durumunuza uygun tedaviyi uygulayın oral yada topikal. Sitemizde sonuç alan ve almaya çalışan herhangi allerjik yada farklı türden bir etkileşim yaşamayacak kişileri teşvik ediyoruz. Forum akış politikası nedeniyle ilgisiz linkler silinmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Divina daha fazla medroxiprogesteron içermesi nedeni ile tercih edilmiştir ayrıca östrojen doğala yakın ve daha yüksek miktarda bulunmaktadır.

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Divina daha fazla medroxiprogesteron içermesi nedeni ile tercih edilmiştir ayrıca östrojen doğala yakın ve daha yüksek miktarda bulunmaktadır.
    Hocam bu divina'nın içinde kaç adet hap var peki? Birde boyutu diane35'den daha mı büyük?
    Minoxil + Dutasterid (12 saat'de bir 5 Fıs)
    Miracle Losyon (12 saat'de bir 12 Fıs)
    Dermaroller (1 gün aralıklı)

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dur bi soru da ben sorayım,,,hocam peki mesela 200 ml içine 2 adet diane 35 atmak,,, veya 1 adet divina atmak yerine,,,,,1 kutu diane 35 1 kutuda divina atmak daha mantıklı değil mi,,,her ikisi içinde olan etkenlerin tamamından faydalanmış oluruz böylece...

Merhaba arkadaşlar
    benimde yaklaşık 50 gün oldu losyonu kullanalı yaklaşık 6 aydırda biotin kullanıyorum.1 kutu aldactone, 1 kutu diane, 1 dekort, 1 alerset demla, 3 tablet kısırlık yapan ilaç adını şimdi hatırlayamadım bunu 100ml elseve ile kullandım. 50 gündür hiç bir yan etki olmadı. görebildiğimde özellikle sarı spot ışığında şakaklarda ve özellikle saçın ön bölümünde çok fazla sarı tüylenmeler var. saç dökülmemde çok ciddi oranda durdu. Burdan kullanan arkadaşlarada önerim özellikle biotin çok önemli ve biotinin etkisi saç için minimum 6 ay dan sonra etkilidir yani losyon içinde düşünürsek gerçek anlamda 6 ay sonra mirracle losyonun tam etkisini görmüş olacağız. 6. ay sonunda esas paylaşımları bulunacağım. ayrıca süzme işlemi hiç yapmadım. kullanmadan önce çok iyi çalkalıyorum.ayrıca ketoral şampuan ve prozinc şampuan kullanıyorum.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle kardeşim bugün divinaya geçtim bu hapların yarısı mavi yarısı beyaz etkisi farklımıdır farklıysa hangisini atayım içine? birde 1 paket endol demişsin hepsini atacaksam 25 mg olması lazım değil mi?

Sayfa 147/366 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler