Sayfa 361/366 İlkİlk ... 261311351359360361362363 ... SonSon
3659 sonuçtan 3.601 ile 3.610 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Yeni Üye
    Losyonun kokusu olmasa süper olacak hocam koku için bir tavsiyeniz var mı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tricale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selam, arkadaşlar önemli bir konuya dikkat çekmek isterim. Hepiniz çok güzel paylaşımlar yapıyorsunuz fakat farkındaysanız şu an bu mesajım 360. sayfada yer alıyor. 360 sayfalık bir konu başlığında tedavilerin kombinasyonları ve gelişimleri kullanıcı yorumlarıyla etkileri konusunda çok fazla bilgi var.

Kendi adıma Miracle losyonun tarifinden sonra yanında ek olarak kullanılabilecek tedavi kombinasyonlarını hala anlamış değilim. Mesela @Miracle yukarıda Acneliyse krem üstüne bir gün azelaik asit bir gün ketoral krem kullan. demişsin. Bu ne işe yarar ne zaman kullanmalı ne sıklıkta ve hangi dozda kullanılmalı? Bunun gibi bir çok terim ve ilaç kombinasyonu sürekli gündeme geliyor.

Belki fazla şey istiyorum ama bu kombinasyonların temiz bir şekilde etken maddelerinin etkileri , kullanım dozu ve sıklığı konusunda net bir bilgilendirmeye ihtiyacım var. Müsait olduğunda bu konudaki farklı reçeteleri bizimle paylaşabilir misin? Mesela Tıbbiyeli'nin anlattıklarına Afrikanın balta girmemiş ormanlarında medeniyetten uzak bir kabile üyesi gibi bakıyor olmam sanırım sizi şaşırtmıyordur. Fakat eminim ki bir çoğumuz özellikle yeni başlayanlar aynı durumdayız.

Böyle bir bilgilendirme bölümü yaratmışsanız linkini vermeniz de yeter gene okuyalım öğrenelim. Ama daha da fazla karışmadan biraz derleyip toplamak lazım diye düşünüyorum. Ne dersiniz?
    aynı durumu ben de yasıyorum
    baslık falan actım sorularım için yanıt alamadım henüz

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hair87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Losyonun kokusu olmasa süper olacak hocam koku için bir tavsiyeniz var mı?
    koku aldactone'dan kaynaklanıyor. Maalesef bir çözümü yok, ama elseve mi garnier mı derseniz, garnier'da daha az kokuyor aldactone
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kenpachi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı durumu ben de yasıyorum
    baslık falan actım sorularım için yanıt alamadım henüz
    Buyurun arkadaşlar şu başlığı incelerseniz sorularınızın cevabını bulursunuz.

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Tıkanan elseve spreyini nasıl düzelttiniz? Sıcak suyun içine koydum falan denedim baya da yine su vermiyor. Bugünkü uygulamam aksadı malesef

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı real Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tıkanan elseve spreyini nasıl düzelttiniz? Sıcak suyun içine koydum falan denedim baya da yine su vermiyor. Bugünkü uygulamam aksadı malesef
    Ben düzeltememiştim, bir sonrakine tülbentle daha iyi süzüp, tıkanma gibi bir durum yaşamadım ama

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı real Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gratis veya watson dan git sprey şişesi al ona koy. düzelmez artık o

Yeni Üye
    acaba aldactone' u losyona eklemesek, sadece daiane 32 ve dekort ampul ile hazırlasak yine etkisini görebilir miyiz ? çünkü gerçekten gün içerisinde koku dikkat çekiyor. yahut aldactone yerine ekleyebleceğimiz koku yapmayan bir ilaç var mıdır acaba ?

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tigerrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acaba aldactone' u losyona eklemesek, sadece daiane 32 ve dekort ampul ile hazırlasak yine etkisini görebilir miyiz ? çünkü gerçekten gün içerisinde koku dikkat çekiyor. yahut aldactone yerine ekleyebleceğimiz koku yapmayan bir ilaç var mıdır acaba ?
    aldactone kokuyor mu ki?! Bildiğiniz nane kokusu.. Neyle hazırlıyorsunuz, elseve mi?

Yeni Üye
    yani losyon kötü kokuyor ve bunun sebebinin aldactone olduğun söylüyor forumdaki arkadaşlarımız ondan dolayı sormuştum. evet elseve kullanıyorum.

Sayfa 361/366 İlkİlk ... 261311351359360361362363 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler