Sayfa 357/366 İlkİlk ... 257307347355356357358359 ... SonSon
3659 sonuçtan 3.561 ile 3.570 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Yeni Üye

millet

merhabalar miracle losyon zaman içinde minoxil gibi döngüye giriyor mu ? minoxil kullandığım zamanlar 7.8 aylarda falan döngüye girdi, dökülmeler fazlalaştı. sonra da faydası olmadı. miracle losyonda da benzer bir durum söz konusu olabilir mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tigerrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar miracle losyon zaman içinde minoxil gibi döngüye giriyor mu ? minoxil kullandığım zamanlar 7.8 aylarda falan döngüye girdi, dökülmeler fazlalaştı. sonra da faydası olmadı. miracle losyonda da benzer bir durum söz konusu olabilir mi ?
    sadece miracle kullanırsan m,inox kullanmassan olmaz öyle bir geri donus aolmadı ben görmedim

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tricale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar emin olmak için soruyorum. Miracle losyonu sürükten sonra durulamamız mı gerekiyor? Gerekiyorsa ne zaman durulamak gerekir? Bu arada losyonun pek tortusu yok bende baya berrak halde kullanıyorum. Çok iyi mi süzmüşüm yoksa bende mi terslik var? Şişenin dibinde bir mm kadar tortu var sadece.
    kafa derini ıslatacak kadar sür yada sık kafanda yarım saat sonra nemldnir birdaha emilim olsun 4 5 saatte ucar emilir losyon yıkama mevzsuna gelince tortu bırakıyorsa gun asırı yıka yok seffaf yaptım suzdum diyosan rahatsız degilsen 1 2 gun kalabilir cok fazla on gun onbes yıkamassan kafa derinde tabaka olusturup saclarının nefes hava almasını engelleyebilir
    Konu bendeniz tarafından (31.03.2015 Saat 17:23 ) değiştirilmiştir.

Banned
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz değerli tecrübeleriniz ve katkılarınız teşekkür ederim.
    Miracle sen bu losyonu garnierle mi yoksa elidorlamı yaptın

Alıntı ofsaçof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle sen bu losyonu garnierle mi yoksa elidorlamı yaptın
    Garnier ve elsevle yaptım
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yaş 24. 17 yaşında başladı dökülmem bir çok denemede bulundum özellikle min ve fin olarak ancak fin bayagı bi yan etki yaptı ve bırakmak zorunda kaldım .Yaklaşık bir aydır jenerikteki şekilde bu losyonu kullanmaktayım saçtaki yağı kesinlikle sıfıra indiriyor dökülmeyide azalttığı kesin ama vites arttırmak gerek bu şişe bitince 2 kutu ald 2 kutu diane 35 olarak değiştircem yanınada min-dut eklemeyi düşünüyorum 2 ay sonra resimli olarakta konu açıcam umarım başarı hikayelerinde benimde konum yer alır inş gür saçlı günler diliyorum..

Miracleyi 6 aydır kullanıyorum. Şöyle bir baktığımda hiç etki etmemiş gibi görünse de ilk başta çekindiğim fotolarla yeni fotoları karşılaştırınca ( yeni fotoları ekleyeceğim) fark olduğu görülüyor. Fakat bu fark tam yetmiyor biraz daha güçlü olması lazım. Bu kimyasalları devamlı kullanmak sıkıntılı olur mu düşünmeden de edemiyorum. Örneğin dekort ampül lokalde kullansa bile devamlı kullanmak hiç de iyi bir fikir değil gibi.

Alıntı 1dost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracleyi 6 aydır kullanıyorum. Şöyle bir baktığımda hiç etki etmemiş gibi görünse de ilk başta çekindiğim fotolarla yeni fotoları karşılaştırınca ( yeni fotoları ekleyeceğim) fark olduğu görülüyor. Fakat bu fark tam yetmiyor biraz daha güçlü olması lazım. Bu kimyasalları devamlı kullanmak sıkıntılı olur mu düşünmeden de edemiyorum. Örneğin dekort ampül lokalde kullansa bile devamlı kullanmak hiç de iyi bir fikir değil gibi.
    Dekortu 1 ay kullanıp 2 ay ara verebilirsiniz herhangi bir fark oluşacak bir zaman aralığı olmadığı gibi asıl etki diğer etkenlerle elde edilmektedir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim. Ben bildiğin anneanne tülbenti ile yapıyorum. Bir de şöyle bir şey yaptım. Watsons dan 100 ml lik şişe aldım. Spreyin şişe içerisindeki sıvıyı alan uzun ucunun tortunun içinde kalan kısmını kestim. Bu sayede bir gün bekleyen berrak suyu çalkalamazsanız tortu hareketlenmemiş ve hortumun içinden spreyin ucuna dolmamış oluyor. Dipte olan tortu da sıkıntı yaratmıyor.
    Tedavim

Miracle Losyon: 100 ml Elseve Arginin + 1 kutu aldactone + Diane 35 ilaç + 1 Adet dekort ampul (Sabah - Akşam)

Karanfil Kürü: Akşam kullanıyorum.

HP Pharma Biotin 10 mg. Her gün bir tam tablet.

Bakalım nasıl olacak...

SaçımınDoktoru Üyesi
    merhaba

ben de miracleye yeni başlayanlardanım

şu şekilde hazırladım:
    100 ml elseve
    1 kutu aldactone
    1 kutu diane
    1 dekort
    1/4 şişe oranında zytrec damla

4-5 gündür kullanıyorum
    günlük saç dökülmesi 200-250 tel
    tepe bölgesi baya seyrek içi rahatlıkla göürünüyor. koridor gibi

losyon dışında minoxil, medabiocomplex vitamin ve proscar kullanıyorum

losyon içeriği için öneriniz var mı?

dekort niçin ekliyoruz losyona biri beni bilgilendirebilir mi?

losyonun kokusu biraz rahatsız edici önerisunabilir misiniz?

Sayfa 357/366 İlkİlk ... 257307347355356357358359 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler