Sayfa 191/366 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
3659 sonuçtan 1.901 ile 1.910 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Acaba tortu saç dökebilir mi? Ben hiç süzmeden kullandım bu zamana kadar saç dokulmem devam ediyor.Cikislar var ama hala saç ince ve zayıf onları buyutursem insallah iyi olacak.

Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam..Peki 100 ml hazırlasak dahi kullanım süresini ne kadar önerirsiniz zaman geçtikçe ilaçlarda etki kaybı olur mu bunu öğrenmek istiyorum..

Yeni Üye
    miracle hocam losyonu kullanmaya başlayalı 2 hafta oldu.ilk hafta günde bir kere 10-12 fıs fıs yaptım.ikinci hafta günde iki kez 10'ar fısfıs yaptım.günlük yaşantımı zorlaştıracak kadar bir baş ağrısı başladı.decortun yanetkilerinde şiddetli baş ağrısı yazıyor.decort koymasam bir şey olurmu?onun yerine ne eklemem gerekir.şimdiden teşekkürler.

Alıntı rehber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle hocam losyonu kullanmaya başlayalı 2 hafta oldu.ilk hafta günde bir kere 10-12 fıs fıs yaptım.ikinci hafta günde iki kez 10'ar fısfıs yaptım.günlük yaşantımı zorlaştıracak kadar bir baş ağrısı başladı.decortun yanetkilerinde şiddetli baş ağrısı yazıyor.decort koymasam bir şey olurmu?onun yerine ne eklemem gerekir.şimdiden teşekkürler.
    Havalar soğuk ve ıslaklık baş ağrıtıyor bende de olmuş tu kurutup çıkınca kesildi siz bu açıdan da değerlendirin ddekortu çıkarabilir siniz yerine allerset ekleyin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba Arkadaşlar,

Ben losyonu süzmeden kullanıyorum sebebi ise losyonun daha etkili olacagını düşünüyorum.Ama kafamda tortu kalıyor hemen kireç gibi kuruyor..Losyonun hemen kuruyup kafada tortu kalması sıkıntı olurmu acaba ? Sonucta losyon ciltte emilmiyor olabilir ?
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de süzmüyorum.Zaten kuruduktan sonra tortu olmasa bile emilim duracaktır ,yani ilk 3-5 dkda ne emildiyse o zaten. Sıktıktan yarım saat sonra falan nemlendir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de süzmüyorum.Zaten kuruduktan sonra tortu olmasa bile emilim duracaktır ,yani ilk 3-5 dkda ne emildiyse o zaten. Sıktıktan yarım saat sonra falan nemlendir.

Peki hocam azelderm vb kremler emilim süresini daha uzun tutabilirmi ? Sonucta krem sureklı cildi nemli yapar..Bu losyonun 3-5 dakikalık emilimi ne kadar verimli olabilirki
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki hocam azelderm vb kremler emilim süresini daha uzun tutabilirmi ? Sonucta krem sureklı cildi nemli yapar..Bu losyonun 3-5 dakikalık emilimi ne kadar verimli olabilirki
    Evet süreyi uzatıyor,kremleri kullandığım için biliyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Dostlar miracle losyonun icine herhangi emilimi arttıracak bir krem ekleyebilin varmi aramızda ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mariphosa21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostlar miracle losyonun icine herhangi emilimi arttıracak bir krem ekleyebilin varmi aramızda ?

ben azelderm krem alıp losyondan yarım saat once surmeyı dusunuyorum.Daha iyi emilim için faydası olur dıye dusunuyorum.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Sayfa 191/366 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler