Sayfa 332/366 İlkİlk ... 232282322330331332333334342 ... SonSon
3659 sonuçtan 3.311 ile 3.320 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Çay süzücü kağıt kese ile süz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Miracle hocam dekort ampulu cıkardınız mı şimdi losyondan? Zararlı olabileceği kanısına mı varıldı? Ben 5 aydır kullanıyorum losyonu bu şekilde..

bugun bende miracle losyon yaptım diananın tamamını alcatronun tamamını bir dekot ampül i adet prskar ve elvese losyonun 200 ml ltresinin tamamnı kullandım
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sizce 100 ml e diane 35 "2 kutu " çok mu ???
    1 - Sabah - Akşam En az 7-8 sıkım Miracle Losyon ( 100 ml. 2 Kutu Aldactone , 2 Kutu Diane 35 , 1 adet Dekort ampül , 1 Adet Alerset damla )

2 - Min +Dut losyon en az 5 sıkım , Akşamları.

3 - Azalderm Krem + Ketoral Krem Sabahları tüm saçsız ve seyrek bölgeye.

4 - Derma Roller Haftada en az 2 defa.

5 - Nazoral Şampuan haftada 2 defa + Kükürtlü sabun her yıkamada.

6- Medobiotin genelde gün aşırı 1 adet "5mg".

arkadaslar az girebiliyorum artik yardimlarinizi bekliyorum. 4 kutu bitti gunluk bazen 1 genellikle 2 defa kullandim. önlerde bakiyorum sac cikisi goruyorum bir suru tuyle sac arasi seviyede. ama tepe bolgem cok seyreldi tek tuk kalicak nerdeyse. acaba sonuc alan arkadaslarimiz 4-5 ayda hic seyrelme olmadan mi saclari doldu yoksa ciddi kotuye gidis olup mu doldu.

Saçlarım inanılmaz çok dökülüyor , 1 aydır minoxil kullanıyorum sadece akşamları ve 1 gün xpecia 1 gün finansterid alıyorum bugün miracle losyon hazırladım başka önerisi olan varmı arkadaşlar

Damlalık kullanın arkadaşlar. Amerika'dan Minoxil aldığım zaman adam bana gönderiyor 1 mL'lik damlalık onunla kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım. Hatta elimde bir tane fazla var Ankara'da olan varsa elden bi şekilde verebilirim

yaklaşık 6 aydır miracle losyon ve min-dut kullanıyorum. 10 gündür sol göğsümde şişkinlik ve ağrı vardı,doktora gittim jinekomasti dedi canım çok sıkıldı.ben dozu da abartıp biraz fazla sıkıyordum.bu şişkinlik ve ağrıyı nasıl geçireceğim bir önerisi olan var mı ? tedaviyi de bırakmak istemiyorum güzel etki almıştım. bu jinekomastinin ana nedeni kullandığımız diane midir ? yeni losyonda onu çıkarsam kurtulurmuyum bu şişkinlikten ?
    miracle losyon( 100ml içine 2 diane 2 aldactone 1 allerset 1 dekort ampül) sabah -akşam
    minox-dutas(10 adet avodart) sabah-akşam
    dermaroller- haftada 2 veya 3
    ketoral şampuan - haftada 2 veya 3
    ketoral krem-azelaik krem- akşamları

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mehmet8701 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 6 aydır miracle losyon ve min-dut kullanıyorum. 10 gündür sol göğsümde şişkinlik ve ağrı vardı,doktora gittim jinekomasti dedi canım çok sıkıldı.ben dozu da abartıp biraz fazla sıkıyordum.bu şişkinlik ve ağrıyı nasıl geçireceğim bir önerisi olan var mı ? tedaviyi de bırakmak istemiyorum güzel etki almıştım. bu jinekomastinin ana nedeni kullandığımız diane midir ? yeni losyonda onu çıkarsam kurtulurmuyum bu şişkinlikten ?
    Aldactone de yapıyor olabilir prospektusune bakarsan görürsun tabi yan etkiler geri dönüşümlu diyor prospektusunde ama Jinekomasti konusunda bazen kalıcı olabilir yazmış zaten yan etkisiz saç ciksaydi herkes onu kullanırdi başka yan etkiler gördünüz mü isteksizlik ereksiyon seffaflasma gibi

Alıntı namesiz00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldactone de yapıyor olabilir prospektusune bakarsan görürsun tabi yan etkiler geri dönüşümlu diyor prospektusunde ama Jinekomasti konusunda bazen kalıcı olabilir yazmış zaten yan etkisiz saç ciksaydi herkes onu kullanırdi başka yan etkiler gördünüz mü isteksizlik ereksiyon seffaflasma gibi
    sadece mesanede yanma oluyor biraz,vücutta kıllanma da oldu.ama bunları çok önemsemedim,jinekomasti 10 gündür oldu şişkinlik ve ağrı var ok canımı sıktı. ana nedeni diane mi onu çok merak ediyorum, dianedense onu çıkaracağım.
    miracle losyon( 100ml içine 2 diane 2 aldactone 1 allerset 1 dekort ampül) sabah -akşam
    minox-dutas(10 adet avodart) sabah-akşam
    dermaroller- haftada 2 veya 3
    ketoral şampuan - haftada 2 veya 3
    ketoral krem-azelaik krem- akşamları

Sayfa 332/366 İlkİlk ... 232282322330331332333334342 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler