Sayfa 340/366 İlkİlk ... 240290330338339340341342350 ... SonSon
3659 sonuçtan 3.391 ile 3.400 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Alıntı ofsaçof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle bir kaç sorum olacak
    1-sen garnier mi kullandın
    2-garnier saça kötü gelir mi?(araştırdım cildi iyi etkiliyormu ama saça oluösuz etkisi olmasın)
    3- ben eğer sende garnier kullandıysan içerisine 10 adet avodart 10 adet diane 35 ve yine 10 tane aldoctone koyup tülbentle süzdükten sonra boş minoxil forte şişesine koyup kullanmak istiyorum nasıl olur?
    4- garnierin deri emilimi olurmu?
    miracle yardımcı olursan sevinirim. Miracle losyonu kullanmaya bgn başlayacağım. ancak bu kullandığımız hapların hormonlarda olumsuz etki yapar mı zaten göğsü kıllı bir insanım onlardada artış olur mu bi arkadaş prostat kanseri mevzusuna değinmiş bana bi açıklama ile yardımcı olursan çok sevinirim

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar daha önce belirttim ama yine buradan belirteyim tüm tedavileri 12 gündür bırakmış durumdayım. Hazırladığım tamamen yan etkisiz doğal ve doğala özdeş ürünlerle hazırladığım ürünlere geçiş yaptım. Son hali ile bir kaç gündür kullanıyorum ama ilkel olarak 10 gündür devam ediyordum. Bazı eksikleri ise yeni tamamlayabildim. Mevcut durumumumdan kayıp sıfır ve ilerleme ise zamanla belli olacak ancak ilerlemede var. Emin olduğumda daha net yorumlar yapacağım.
    Hayırlı olsun üstat nihayet beklenen haber geldi,benim için en önemli kısmı doğala özdeş ve yan etkisiz olması,bu ürün şu anda kullandığımız ürünler kadar bile etki etse yine de bunu tercih ederdim,sürdürülebilirlik açısından.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Sevgili arkadaşlar cümleten merhabalar ben de 2009 dan bu yana pek çok para tuzağından sonra ilk defa para tuzağı olmadan bu problemi benim gibi yaşayarak saç olayına çözüm bulmaya çalışan bu site ile yeni tanışmış bulunmaktayım, umarım hepiniz aradığınız sonuçlara ulasiyorsunuzdur benim sorum su olacak miracle losyonunu hazırlarken hapları her birisinden birer tane mi katiyoruz yoksa her ilacı kutunun içindekilerin tamamını mi katmak suretiyle hazirliyoruz ,acemice bir soru olabilir çünkü piyasadaki ilaçlar dışında kendi haziladigim losyon yada ilaç kullanmadim, şimdiden tesekkur ederim, ümit etmek yasamaya çalışmaktır, bu güzel siteden ümitliyim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle kardeş, ben bir ara yine bahsetmiştim tekrar başlamayı düşünüyorum diye miracleye. İçerikte çok şey değişti yorumlardan okuduğum kadarıyla... Yarın gidip alacağım malzemeleri. '' ''yine eski malzemeler ve oranlar mı yoksa başka içerikler mi'''' ve sizin eklememi tavsiye ettiğiniz ne var? Eğer bugün içerisinde söylerseniz, malzemeleri yarın temin edeceğim.
    Eğer aşağıda yazdıklarımda, çıkarılacak veya eklenecek varsa söyler misiniz.
    Yada bekleyin ve benim yeni tedavi mi mi uygulayın dersiniz?
    Şimdiden teşekkürler.

Benim aşmayı düşündüğüm yani ilk kullandıklarım,

Elseve
    Zyretek veya allerset
    Aldactone
    Dekort
    Endol
    Konu Barret tarafından (18.03.2015 Saat 01:32 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ben de yarın alıp başlamayı düşünüyorum değişiklikler varsa bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim

Alıntı nebo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar cümleten merhabalar ben de 2009 dan bu yana pek çok para tuzağından sonra ilk defa para tuzağı olmadan bu problemi benim gibi yaşayarak saç olayına çözüm bulmaya çalışan bu site ile yeni tanışmış bulunmaktayım, umarım hepiniz aradığınız sonuçlara ulasiyorsunuzdur benim sorum su olacak miracle losyonunu hazırlarken hapları her birisinden birer tane mi katiyoruz yoksa her ilacı kutunun içindekilerin tamamını mi katmak suretiyle hazirliyoruz ,acemice bir soru olabilir çünkü piyasadaki ilaçlar dışında kendi haziladigim losyon yada ilaç kullanmadim, şimdiden tesekkur ederim, ümit etmek yasamaya çalışmaktır, bu güzel siteden ümitliyim.
    Hoşgeldiniz tüm kutu içeirğini kullanacaksınız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Barret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle kardeş, ben bir ara yine bahsetmiştim tekrar başlamayı düşünüyorum diye miracleye. İçerikte çok şey değişti yorumlardan okuduğum kadarıyla... Yarın gidip alacağım malzemeleri. '' ''yine eski malzemeler ve oranlar mı yoksa başka içerikler mi'''' ve sizin eklememi tavsiye ettiğiniz ne var? Eğer bugün içerisinde söylerseniz, malzemeleri yarın temin edeceğim.
    Eğer aşağıda yazdıklarımda, çıkarılacak veya eklenecek varsa söyler misiniz.
    Yada bekleyin ve benim yeni tedavi mi mi uygulayın dersiniz?
    Şimdiden teşekkürler.

Benim aşmayı düşündüğüm yani ilk kullandıklarım,

Elseve
    Zyretek veya allerset
    Aldactone
    Dekort
    Endol
    Deneysel değişiklikleri dikkate almayın jenerik losyon hazırlayın fazla etki istiyorsanız 2 kutuya çıkarabilirisiniz aldactonu ziryteci haricen kullanmanız kesinlikle fayda sağlayacaktır .
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

arkadaşlar saçını 1-2 numara kullanan birisi kaç mm dermoroller almalı ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmet_81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar saçını 1-2 numara kullanan birisi kaç mm dermoroller almalı ?
    0.75-1 mm işinizi görecektir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Arkaşlar Miracle nın bahsetttiği gibi jenerik harici koymayın hem losyonu bozuyorlar hemde bir işe yaramıyorlar. Sonuç olarak öyle olunca yaptığınız karışım miracle losyon değil sizin yaptığınız farklı bir losyon oluyor.. İlk sayfada denildiği gibi 1 kutu aldactone isteğe göre 2 kutu, 1 kutu diana 35, 1 dekort ampul yani sade hali bence en etkili olanı..

Sayfa 340/366 İlkİlk ... 240290330338339340341342350 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler