Sayfa 310/366 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360 ... SonSon
3659 sonuçtan 3.091 ile 3.100 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Yeni Üye
    Hocam üstte kalan saydam kısmı atmayacaksak ne yapacagzz

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yildiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam üstte kalan saydam kısmı atmayacaksak ne yapacagzz
    çalkala çalkala sık
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Yeni Üye
    Merhaba anl bey tedavinizde tudas işe yaradımı çok merak ettim. Bende miracle losyona kattım tek gözlemlediğim önceleri 1 kutu koyduğum aldaktone sayesinde saçlarım sertleşiyordu (kalan teller şimdi ise minox benzeri bir durum oluşuyor o sertlik yok oldu sizdede aynımı durum.

miracle hocam ,siteye üye olmadan bu konunun ilk sayfasına bakmıştım.sonra da üye olmuştum.aradan 3 ay falan geçti zannedersem.şimdi tekrar ilk sayfaya baktımda ,o verteks bölümü nasıl o hale getirdin yahu süper .bende aynısından istiyorum.ilaçları düzenli kullanıyorum.sabırla bekliyorum.benimde öyle olacak inanıyorum selam ve sevgilerle.
    Konu binbang tarafından (09.02.2015 Saat 20:34 ) değiştirilmiştir.
    7 şubat 2015 den itibaren ru kullanmaya başladım
    9 şubat 2015 azelderm ve ketoral kreme başladım(artık bu sitede ne öneriliyorsa hepsini kulanıyorum.Bir sabah uyandığımda 50000saçı görmek istiyorum
    Miracle losyon sabah akşam( Klasik metodla hazırlanmış)
    Min+dut losyon (içinde 10 adet dut var)
    Şampuan kullanmayı bıraktım.15 gündür şampuan kullanmıyorum.Ilık su ile yıkıyorum
    dermaroller (haftada 1 defa)

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sizce losyon + azel ve keto lrem + minoxil aralarında kullanım amaçlı ne kadar süreler olmalı ?

Alıntı binbang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle hocam ,siteye üye olmadan bu konunun ilk sayfasına bakmıştım.sonra da üye olmuştum.aradan 3 ay falan geçti zannedersem.şimdi tekrar ilk sayfaya baktımda ,o verteks bölümü nasıl o hale getirdin yahu süper .bende aynısından istiyorum.ilaçları düzenli kullanıyorum.sabırla bekliyorum.benimde öyle olacak inanıyorum selam ve sevgilerle.
    Bir dönem çok rehavet oldu aksattım yeni şeyler denedim ama özel hayatımdaki yoğunluk nedeniyle eğilemedim tedaviye ve hafif durağanlık ve geri gidiş oldu. Ancak yine aşırı disiplinli olmayan ama dikkat ettiğim yeni tedavimle vertexin taşlarını bir kez daha oynattım yerinden bir süre sonra resim paylaşacağım. Bu arada kaotik tedavi uygulamayı seviyor, afresif tedavi seçeneğini kullanmadan hep cepte olduğunu hissederek yine de saçlarımı korumak ve hatta ileri gitmek inanılmaz bir tatmin ve rahatlık veriyor bana.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı arda34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizce losyon + azel ve keto lrem + minoxil aralarında kullanım amaçlı ne kadar süreler olmalı ?
    Ek nemlendirme hariç her uygulama arası ne kadar açık olursa bence o kadar iyi. Saç derisinin bir biyokimyasal trafiği var ve üstüste etken yedirmek pek istenilen etkiyi vermeyebilir. Bu mekanizma tam ortaya konamaz belki ama ben bunun dikkate değer bir konu olduğunu düşünüyorum.
    Konu Miracle tarafından (09.02.2015 Saat 23:21 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam herkese, bundan yaklaşık 2hafta önce kadar losyonun bende kepek - kabuk sorunu oluşturduğundan bahsetmiştim ve birkaç arkadaş da aynı sorundan muzdarip olduklarını söylemişlerdi, kendimce bir şekilde üstesinden geldim . Öncelikle bu kabuk sorunu vücudunuzun losyona verdiği tepkiden değil, tamamen aldactone ' un iyi süzülmemesi sonucu oluşuyor bu iyi haber. Losyonu hazırladığımda 1gün bekletip, iyice süzüp kullanıyorum, süzme olayı gerçekten önemli, kesinlikle süzülmeli. Süzdünüz diyelim, sıktınız ve kuruduğunda kireç gibi oldu mu kafanız, o losyonu tekrar süzün. Ve losyonu atıyorum sabah 15 akşam 15 fıs şeklinde değil de, 2 saat aralıklarla 6fıs şeklinde 5 defa uygulayın. Ben bu sekilde uyguluyorum ve açıkçası sabah - aksam bol bol sıkmaktan daha fazla ise yaradığını düşünüyorum. Losyonun en etkili halinin de klasik hali olduğunu düşünüyorum, 100ml elseve 1kutu diane 1 dekort ampul 1kutu aldactone şeklinde. Saçlarımı yıkarken Isırgan otlu sabun kullanıyordum, sanırım uzun bir süre sonra etkisini kaybediyor, kepek olarak geri dönüyor. Sabunu bırakıp sebamed everyday shampoo' ya geçtim. Bu şekilde kullanıyorum ve kepek - kabuk sorunum kalmadı, umarım sizde de bir an önce düzelir.
    Konu Reincarnated tarafından (09.02.2015 Saat 23:45 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    arkadaşlar bu miracle losyon ilk günlerde kullanımda saç dökülmesi yapıyormu cevaplarsanız sevinirim .belki kişyi göre değişken birşeydir ama yinede yorum bekliyorum..

Yeni Üye
    arkadaşlar bu miracle losyon ilk günlerde kullanımda saç dökülmesi yapıyormu cevaplarsanız sevinirim .belki kişyi göre değişken birşeydir ama yinede yorum bekliyorum..

Sayfa 310/366 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler