Sayfa 248/366 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon
3659 sonuçtan 2.471 ile 2.480 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Yeni Üye
    Oral kullanım deneyimi: Forumdan uzun zamandır uzak kaldım. Miracle hoca, ilaçları oral kullanmamam konusunda ısrar ettiyse de denemek için 2 ay kullandım. Her gün; 1 adet 50 mg androcur tablet + yassmin doğum kontrol hapı + 5 mg biotin Kullandım. Kullandığım ilk hafta içinde aşırı yağlı olan cildim o kadar düzeldi ki inanamadım. Sivilcelerim ve siyah noktalarım direkt gitti. 2 ay sonunda dahi ereksiyon oluyordum fakat sabah ereksiyonları yoktu, mastürbasyon ihtiyacı yoktu, Cinsel birleşme yaşadığımda sertleşmede sorun olmadı fakat konsantrasyon sıfırdı ve uğraşmama rağmen orgazm olamadım. Genel anlamda 2 ay sonuna doğru sertleşme yahut kadınlara ilgim yok denecek kadar azdı. Daha depresif bir ruh hali içindeydim. ha bir de orgazm olduğumda 3 damla su geliyordu. Göğüslerimde fark edilir bir büyüme oldu fakat normalde de yüksek göğüslü olduğumdan ve kilo aldığımdan normal karşılandı. Sonuca gelirsek: Mükemmel. Dediğim gibi saç dökülmem azaldı ama devam ediyordu. Saç tellerim kalınlaştı ve açık bölgelerimde tüyden daha kalın ve büyümekte olan kıllar çıktı sanki kesilmiş de kısaltılmış gibiydi ve çirkin duruyordu aslında Şok oldum. çünkü saç dökülmesini durdurmak ya da yeni saç çıkarmak imkansız geliyordu sanki piyango gibi hep birileri kazanır ama onlar uzaktalar duruma kısa sürede alıştım 2. ayın ortalarında saçla ilgili hiç bir şey düşünmüyordum, saçıma bakmıyordum bile. Sonra korkmaya başladım, ya geri dönüş olmazsa dedim ve bıraktım. Fakat o kadar zor bıraktım ki çünkü mutlak bir başarı vardı ve bi şeyden vazgeçiyordum. Bıraktıktan sonra ilk hafta kendimi mastürbasyon için zorladım. Artık menimi ve cinsel isteğimi eskisi gibi görme arzusu sardı beni biraz da endişeliydim fakat çok şükür ki 2 hafta sonra tamamen yerine geldi. Şimdi ne yapacağımı bilemiyorum. Burda üstadın losyonu var elbette ama onu hayatıma nasıl adapte ederım onu düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bişey degil birde bişey soyleyecegim losyonu neden süzdünki ben süzmedim elseve hicte tıkanmadı 1 diane 1 aldactone bir dekort kullanıyorum önüzmüzdeki hafta yeni losyonu söyle yapacam 1 adet diane 1 adet aldactone 100 m elseve kalan 100 ml elsevede 20 proscar atacam böylece iki losyonum olacak heralde bu süzenler cok ilac atıyor ondan tıkanıyor fısfıs
    Losyondaki oranları biraz fazla benim.3 aldactone 1 diane1 çay kaşığıda salisilik asit.Zaten losyonun 3 te 1i neredeyse dortu oluyor.Oyüzden mecbuy süzüyoruz.

Birde marvel dostum iyi cesaret etmişsin.Özellikle androcura.Ve yerinde bırakmışsın.Losyonlara çabuk adate olursun.Ben ilk başlarda minoxa falan hayatta başlamam diyordum.Heleki yorumları gördüğümde.Yok şöyle kurumuyor yok şöyle oluyor.Yok kimse kafanıza el süremiyor falan .Ama gayet alıştım.Uygulama 5 dk mi almıyor.4 saat sonra yıkıyorum zaten.Özellikle yıkama sürelerini günün en aktif anlarına ayırıyorum.Mesela losyonu 8.30 da uygularım,12:30 da yıkarım.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hair87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ben bir bayan olarak losyonu akşamları sürüyorum. İki gun boyunca yıkamadan bu şekilde kullansam bir problem olur mu? Cevap için şimdiden teşekkürler..
    Saçınızı hergün yıkamadığınızda tortudan dolayı kaşıntı yapma ihtimali oluyor,eğere siz böyle bir şey gözlemlemezseniz sıkıntı olmaz böyle devam edin.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı FelipeMelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Losyondan sonra çok daha sık idrara çıkmaya başladığımı farkettim. Bugun de spironolaktonun idrar söktürücü olduğunu öğrendim. Bu demektir ki emilim gayet başarılı oluyor. Bu durum iyi değil mi ?
    Yani demek istedim ki bu işin ideali yan etki görmeden sadece sacalpte(kafa derisi)emilip saç foliküllerine ulaşıp orada durması sisteme(kana)karışmaması,işte bunun için de miracle ve ben (başka deneyen var mı bilmiyorum)losyonun krem versiyonunu kullanmaya başladık,bu arayış yan etki görmeden maximum etki elde etme arayışı,ya da son günlerde ru58841 arayışı da yine yanetki görmeden tedaviye devam etme arayışından kaynaklanıyor.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani demek istedim ki bu işin ideali yan etki görmeden sadece sacalpte(kafa derisi)emilip saç foliküllerine ulaşıp orada durması sisteme(kana)karışmaması,işte bunun için de miracle ve ben (başka deneyen var mı bilmiyorum)losyonun krem versiyonunu kullanmaya başladık,bu arayış yan etki görmeden maximum etki elde etme arayışı,ya da son günlerde ru58841 arayışı da yine yanetki görmeden tedaviye devam etme arayışından kaynaklanıyor.
    Çok haklısın kazakcemil ru gerçekten iyi tolere ediliyor deneyimlerime göre yalnız esradiol çok iyi bir booster savah ru gece çok iyi dozu ayarlanmış esradiol sanki en iyi çözümmüş gibi görünüyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Arkadaşlar, ilginç bir şey oldu zamanları denk mi geldi bilmiyorum ama sakallarım dökülmeye başladı saçı geçtik bir de sakalla mı uğraşacağız şimdi anlamıyorum bu ne talihsizlik. Miracle losyonla ilgisi var deyip kimseyi yanlış yönlendirmek istemem ama benzer zamanlara denk geldi anlamadım gitti.

Alıntı efe08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, ilginç bir şey oldu zamanları denk mi geldi bilmiyorum ama sakallarım dökülmeye başladı saçı geçtik bir de sakalla mı uğraşacağız şimdi anlamıyorum bu ne talihsizlik. Miracle losyonla ilgisi var deyip kimseyi yanlış yönlendirmek istemem ama benzer zamanlara denk geldi anlamadım gitti.
    antiandrojen kullanıyorsun yani sakala temas ederse zayıflatır ve dökebilir sürerken yüze sızdırma derim. Zaten sakalda kalıcı etki yapamaz korkma izole ettinmi geri gelir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    antiandrojen kullanıyorsun yani sakala temas ederse zayıflatır ve dökebilir sürerken yüze sızdırma derim. Zaten sakalda kalıcı etki yapamaz korkma izole ettinmi geri gelir.
    Hocam peki hazır konu açılmışken,, daha önce söylemiştim ben yüz için ayrı bir losyon kullanıyorum,,,50 ML Garnier toniğe 3 tane androccour + 1 kutu diane 35(21 adet) yüze hatta sakallarada abdest alır gibi sıkarak kullanıyorum....
    Sakallara bir etkisi olur mu,,sürerken sakallara değmemesine mi çalışıyım,
    İkinci sorum yüzdeki ufak tüylere bir etkisi olur mu..??
    Bide hocam çok uzun zamandır kullanıyorum bu yüz losyonunu fakat geçenlerde özellikle 3 gün çok aşırı kullandım ve yüzüm tahriş oldu,,kızarmalar-yanmalar hatta kızarıklığın olduğu yerde sivilcemsi şeyler çıkmaya ve hatta çok aşırı derecede kaşınmaya başladı,,,Çok aşırı kullanımda tahriş etkisini azaltmak için içine ne ilave etmemi önerirsin,,mesela dekort ampül vs..
    Şimdiden teşekkürler..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dekort alerjik etkenler için kullanılabilir.Ancak sizdeki bu durum alerjik olmayabilir.Kullandığınız losyon yüz bölgesine ağır gelebnilecek miktarda antiandrojen içeriyor bence.Yani fazla yağın gitmesi iyi ancak sanırım cildinizde ufak bir ya dengesi problemi meydana getirdi.Yani gerekenden daha fazla yağı engelledi sanırım.Yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı landonxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dekort alerjik etkenler için kullanılabilir.Ancak sizdeki bu durum alerjik olmayabilir.Kullandığınız losyon yüz bölgesine ağır gelebnilecek miktarda antiandrojen içeriyor bence.Yani fazla yağın gitmesi iyi ancak sanırım cildinizde ufak bir ya dengesi problemi meydana getirdi.Yani gerekenden daha fazla yağı engelledi sanırım.Yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.
    Aynen öyle kardeşim, ağzına sağlık,,çok aşırı kesti ve kuruttu yağı ondan oldu,,çünkü çok aşırı kullandım çünkü cildi çok güzel yapıypdu.

Sayfa 248/366 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler