Sayfa 232/366 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon
3659 sonuçtan 2.311 ile 2.320 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu kireçli su yüzünden dökülmeyi bir türlü durduramadım. Çok iyi geri dönüş almıştım fakat sanki geri gidiyor gibi. Bir kaç güne yeniden resim yükleyeceğim. Saçımda ilerleme yada gerileme varsa söylerseniz çok seviirim. Şu an canım biraz sıkkın olduğu için net bir gözlem yapamıyorum.
    Minoxil + Dutasterid (12 saat'de bir 5 Fıs)
    Miracle Losyon (12 saat'de bir 12 Fıs)
    Dermaroller (1 gün aralıklı)

Alıntı bunalıyorum_aristo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu kireçli su yüzünden dökülmeyi bir türlü durduramadım. Çok iyi geri dönüş almıştım fakat sanki geri gidiyor gibi. Bir kaç güne yeniden resim yükleyeceğim. Saçımda ilerleme yada gerileme varsa söylerseniz çok seviirim. Şu an canım biraz sıkkın olduğu için net bir gözlem yapamıyorum.
    Yükle inceleyelim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    merhaba arkadaşlar.hormonal bozukluk yuzunden cok fazla sac dokulmesi yaşıyorum .
    pkos rahatsızlıgım dolayası ile 6 ay kadar daine 35 kullandım.yalnız daine bende damar tıkanması ve kılcal damar catlamasına yol açtı . ozellikle yüzümde cok fazla kılcal damar yumagı var .
    daine 35 in daha bitkisel ,damarları tıkamayan bir turevi var mıdır ?

bu losyonu yapmak istiyorum .1 kutu elseve argin aldım ama digerlerini alsam mı ,ne tavsiye edersiniz ?

MIRACLE son 1,5 aydır minik minik zayıf kıllar dökülüyor kafamdan tahminimce yeni çıkıyorlar ama bir şekilde tutunamıyorlar.Uzun olanlarda bir sorun yok ama minik kıllar moralimi bozuyor.Tedavide neyi değiştirmem lazım arttırmam veya azaltmam?

Bu arada 50ml elseve losyona, 3/4 paket aldactone, 1/4 paket endol, 3 mavi 3 beyaz divina atıyorum

Alıntı sacsızkral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MIRACLE son 1,5 aydır minik minik zayıf kıllar dökülüyor kafamdan tahminimce yeni çıkıyorlar ama bir şekilde tutunamıyorlar.Uzun olanlarda bir sorun yok ama minik kıllar moralimi bozuyor.Tedavide neyi değiştirmem lazım arttırmam veya azaltmam?

Bu arada 50ml elseve losyona, 3/4 paket aldactone, 1/4 paket endol, 3 mavi 3 beyaz divina atıyorum
    Normaldir ilk çıkan saç öyle kalın çıkmaz zamanla güçlenşr bir kaç faz gerekiyor ama bu hep böylede devam edebilir bu da doz yetersizliği ile hikaye eskiliği ile ilgili olur bu nedenle bir süre devam edin sabredin bu arada ne kadar süredir sürüyor tedavin ve dozların nedir ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Alıntı sacsızkral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Normaldir ilk çıkan saç öyle kalın çıkmaz zamanla güçlenşr bir kaç faz gerekiyor ama bu hep böylede devam edebilir bu da doz yetersizliği ile hikaye eskiliği ile ilgili olur bu nedenle bir süre devam edin sabredin bu arada ne kadar süredir sürüyor tedavin ve dozların nedir ?

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kalın çıkmaması sorun değilde çıkanlar pıtır pıtır gidiyor.3 ay oldu klasik tarifteki formülle başladım.1 ay sonra miktarlar değişmeden aldactone,divina,endol üçlüsüne döndüm. son ayda ise aldactone yi nerdeyse 2 katı arttırdım dökülmeyi durdursun zayıf kılları diye ama olmadı.Spreyi tıkıyo diye çok sağlam süzüyorum karışımı tortu namına bişey kalmıyor. etken maddesinimi kaybediyorum acaba diye düşünüyorum bi yandan

Bakın dökülmeyi 4-5 e çıkarıp verim alanlar var bu nedenle belirli süre sonra dozlamada insiyatif kullanmanız gerekiyor.

bu bitince aldactoneyi arttırmaya devam edecem içindeki etken madde sadece spirolactone dimi onun hormon tetikleyici bi yanı yok sanırsam fazlası zarar etmez okadar

proscarın dht azaltması ile testesteronun artıp diğer androjenlerin saça saldırması gibi bi durum olduğunda tedaviye devam edecek olursak gelişmeler nasıl olacaktır.
    proscara devam edip tretin azelderm ve nizoral gibi anti-androjenler yeterli olur mu?
    testesteronun 3 ay sonra azaldığını hissettim androjenlerin etkiside azalır mı bu durumda?

Sayfa 232/366 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler