Sayfa 92/366 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
3659 sonuçtan 911 ile 920 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Kesinlikle o sözünüz doğru. Bide losyonu saça sıktiğimizda bi süre sonra yıkamak gerekir mi?çünkü ben çok sık yıkamiyorum saçlarimi. İyi değil derler sık yıkamak

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün ilk defa günde 2 defa kullandım losyonu sabah 9 dan beri başım dönüyor.Tansiyonum düşmüş gibi acaba losyondan mı kaynaklanıyor ?

Hocam komik gelcek ama losyonu kullanmaya basladıgımda cok kokluyordum.Sıkmasam bile kokluyordum sısesını acıp..Sabah bir uyandım sarhos gibiyim sankı tıner cekmısım..Baş agrısı ve bas donmesı vardı..Losyonu fazla koklamamak lazım..Bir arkadasında aynı olay gelmiş basına
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

SaçımınDoktoru Üyesi
    ilk baslarda hafifi bir bas donemsı ben de de oldu ama sonradan gectı vucut alısıyor devam edın

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu arada ben hem şunu merak ediyorum miracle hocam nasıl bir azimle kendı urettıgı bir losyonu 6 ay boyunca kullndı buyuk bır basarı bu Bız sımdı ortada urunun basarısını gorup kullnıyoruz Bence çok buyuk bir şey bu...

Alıntı papatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle o sözünüz doğru. Bide losyonu saça sıktiğimizda bi süre sonra yıkamak gerekir mi?çünkü ben çok sık yıkamiyorum saçlarimi. İyi değil derler sık yıkamak
    hayır yıkamanız gerekmez normal yıkama rejiminize göre devam edebilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Losyonumuzu androcur ile yapan olmadı değil mi henüz aramızda?
    İlerleyen aylarda bi de androcur ile yapsam mı diye düşünmeye başladım.Androcur'u düşünme sebebim içinde etinil estradiol olmaması,dianede dozajı çok artırırsam östrojen de iyice artacak diye böyle düşündüm.Çünkü 3 aydır falan 2 şer kutu atıyorum beklediğim patlamayı gerçekleştiremedim , androcur biraz pahalı ama 1 tablette 50 mg sproteron asetat var dianede ise 1 tablette 2mg yani bi kaç tane androcur atmak kutu kutu dianeye dek geliyor anlayacağınız,yani 1 tane androcur al evladiyelik kullanırsın ama dozaj konusunu vs. bi düşünmek lazım öncesinde bi araştırcam tabi ki.Bu kadar sproteron asetat artırımı da ne kadar masum olur araştırmak lazım Sproteron asetat da az uz bi molekül değil sonuçta.Bu ilaç reçetesiz satılıyor mu ? Siz bu bahsettiğim konu hakkında ne düşünüyorsunuz
    Konu Tıbbiyeli tarafından (20.09.2014 Saat 23:13 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Losyonumuzu androcur ile yapan olmadı değil mi henüz aramızda?
    İlerleyen aylarda bi de androcur ile yapsam mı diye düşünmeye başladım.Androcur'u düşünme sebebim içinde etinil estradiol olmaması,dianede dozajı çok artırırsam östrojen de iyice artacak diye böyle düşündüm.Çünkü 3 aydır falan 2 şer kutu atıyorum beklediğim patlamayı gerçekleştiremedim , androcur biraz pahalı ama 1 tablette 50 mg sproteron asetat var dianede ise 1 tablette 2mg yani bi kaç tane androcur atmak kutu kutu dianeye dek geliyor anlayacağınız,yani 1 tane androcur al evladiyelik kullanırsın ama dozaj konusunu vs. bi düşünmek lazım öncesinde bi araştırcam tabi ki.Bu kadar sproteron asetat artırımı da ne kadar masum olur araştırmak lazım Sproteron asetat da az uz bi molekül değil sonuçta.Bu ilaç reçetesiz satılıyor mu ? Siz bu bahsettiğim konu hakkında ne düşünüyorsunuz
    Anti androjen olarak oral doz 50 mg dan başlıyor genelde bir tablet en fazla günde kafaya gelsin bu yeterli bir güvenlik bandı emilim %5 hesapla emilen çook güvenli sınırda kalır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Reçetesiz satiliyor mu bu ilaç peki? Ve de etinil estradiol olmadan daha cesur dozaj artirma hakkindaki dusuncemi hakli buluyor musunuz yoksa gereksiz bi ayrinti midir sizce ?

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reçetesiz satiliyor mu bu ilaç peki? Ve de etinil estradiol olmadan daha cesur dozaj artirma hakkindaki dusuncemi hakli buluyor musunuz yoksa gereksiz bi ayrinti midir sizce ?
    yok önemli bir ayrıntı ösrojen olnadan antiandrojen dozu yükseltilebilir ancak ben östrojen türevlerin antiandrojenlerden daha vücuda dost başedilebilir ve güvenli biliyorum. Nitekim erkeklerde de östrojen bulunmakta önemli işlevleri yerine getirmektedir. Milyonlarca yıllık varlığımızda vücut yabancı değil ancak asla antiandojen yada finasla doğal olarak muhatap olmadı vücut tabiki aşırı doz olmadıkça antiandrojenlerde güvenlidir biraz testo düşüşü sorun yaratmaz.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bildigim kadarıyla sampuan pek deriye vs etkisi yok etil alkol bu losyonun daha iyi deriye nufusunu saglıyor belkide yalnıs biliyorum bende propecia 10 tane kaldı bittigi zaman butcem dahilinde miracle losyon ve proscara baslayacagım miracle losyonun cok kişiye faydası oldu
    Konu bendeniz tarafından (21.09.2014 Saat 00:29 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 92/366 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler